Forum PrioGames.com
Ważne by Vultur :) - Wersja do druku

+- Forum PrioGames.com (https://board.dbp.prioritygame.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomoc (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Ważne by Vultur :) (/showthread.php?tid=963)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ważne by Vultur :) - Savage - 15-05-2017

(15-05-2017, 19:29)Tobby napisał(a): Osobiście nie wyobrażałbym sobie gry bez bota spc,nw. Trafić chobą to graniczy z cudem.

Rozwaliles mnie tym co napisales wlasnie Szczęśliwy


RE: Ważne by Vultur :) - Fanboyy - 15-05-2017

Vultur nie rozumiem Ciebie. Jesteś upary jak koń. Nikt nie zna tego serwera lepiej niż osoby tu grające, więc dlaczego ciągle ignorujesz rady i ostrzeżenia aela i innych, który grają tu od samego początku, edycja w edycje. To oni tutaj maja przegrane xxx godzin na bóg wie ilu profach i to oni za każdym upadkiem serwera widzieli co się dzieje i dlaczego. Ja wiem, że fajnie byłoby wszystkim udowodnić, że jesteś mądrzejszy, ale ostatnio napisałeś ,,no przekonamy się'' jak ktoś Ci powiedział, że S1 nie wypali i się trochę przeliczyłeś i znowu tak piszesz w sprawie bota. Ten serwer miał chyba raz edycje bez bota i wszystkie Twoje zmiany, nawet jeśli myślisz że tak nie jest, podświadomie robiłeś pod granie z botem.
Nie wspominając gości z topki, którzy znają ten serwer jak własną kieszeń i najlepiej potrafią rozdysponować czasem tak, żeby jak najszybciej wymaksować wszystko - tak ja, osoba która zna większość rzeczy i ogarnia, ale nie aż tak - nie wyobrażam sobie, że to co nigdy mi się do końca nie udało zrobić z botem <tzn. w 100% wymaksowac postać> miałbym to zrobić bez bota.

Podejrzewam, że średnia wieku na tym serwie to 18-22 lata plus, minus. Nikt w tym wieku nie ma czasu na granie 24/7, na ostatnim S2 nawet grając na maks. moich możliwości czasowych i tak byłem za topką. Ale jednak miałem poczucie, że postać idzie do przodu przez bota, widziałem progres z dnia na dzień i dlatego chciało mi się grać.

Ostatecznie to Twój serwer, zaliczyłeś tyle wzlotów i upadków, że pomysłałby kto, że wyciągnąłeś wnioski. Ale jednak się nie zmieniasz - dalej jesteś tym Vulturem którego pamiętam z przed 5 lat.
powodzenia mimo to Duży uśmiech


RE: Ważne by Vultur :) - Orgazm Mariji - 15-05-2017

Up zapomniales dodac wazny element Szczęśliwy Tylko pare minusow pvp zrobi medy Szczęśliwy w zyciu bym nie spedzil czasu na dropienie ssow i patrzenie sie w ekran i jeszcze heal senzu spell i tak dalej Szczęśliwy czy innych itemow bez ktorych grac sie nei da SzczęśliwyDD A od czasow nie pamietnych zawsze bocilem Szczęśliwy Jak i wiekszosc ludzi Szczęśliwy


RE: Ważne by Vultur :) - Vultur - 15-05-2017

Prowadzę ten serwer 6,5 roku, nie masz go ani mnie porównywać z przed 5-6 latami, bo teraz serwer jest w śmietance najlepszych serwerów a ja jako ja wiele rzeczy się nauczyłem przez ten czas...

Grałeś na No Cheat? Bo ja tak i wiele osób innych wspomina to jako jedną z najlepszych edycji nie pod względem osób online a rozgrywki Uśmiech

Co dalej... wymieniasz osoby, które tu nie grały od zawsze i nie znają tego serwera od a do z Uśmiech

Kto się może wypowiedzieć tak naprawdę? Vicodin, Rashel, Invi, Segir jest trochę takich osób...

Co dalej na tej edycji pojawi się prawdopodobnie dużo nowych graczy i one nie będą chciały grać z botami Uśmiech

PS: Ach ta mentalność ludzi... narzekają że serwer kończy się po chwili a tak naprawdę jak idzie coś w stronę tego aby rozgrywka toczyła się jak kiedyś pół roku - rok albo i dłużej to... o nie mogę postawić bota to nie gram Uśmiech

Macie dużo serwerów z botami i możecie iść tam odpalić bota, a tu Sobie ręcznie grać jak będzie ochota Oczko
S1 nie będzie wyłączony możecie ustawić boty i wymaxować postać bo nikt nie ma takiej Duży uśmiech


RE: Ważne by Vultur :) - Vultur - 15-05-2017

A i jeszcze jedno, nie pojawił się post z logiem wszystkiego co będzie na S2 a wy już macie setki rozważań co i jak i dlaczego... zaczekajcie na oficjalny post Uśmiech


RE: Ważne by Vultur :) - Learza - 15-05-2017

Vultur brawo za powagę w poście i dobrze złożone myśli bo jak ja czytam ten "spam" który jest co edycję i zawsze coś kurwa nie pasuje to mam ochotę im kabel od internetu urwać...
Czekamy na S2 i odpalają już to S1 bo jutro mam wolne i chce pośmigać Szczęśliwy


RE: Ważne by Vultur :) - Adoxv20 - 15-05-2017

Ja tam z aelem na dbp przegralem 6 lat dzieki aximowi ze go poznalismy na dbr,i tak szczerze dbp z bugami takimi jak coolera defem ze sie przebic za chuja niedalo byly lepsze niz te co akurat byly.

moze dlatego ze to byly poczatki dbp i dopiero go poznawalem a teraz znam go jak wlasna kieszen i wiem ze kolejne edycje beda upadac co 2-4 miechy nieliczac tej co upadla po miesiacu,dlatego zle jestem nastawiony na ta edycje bo po co mam wastowac 4 miesiace grania recznie zeby potem dostac reset charow na ryja jak to bylo z no cheat?

na no cheat pyjka + kirito bylo mi zal najbardziej kirito wjebal 160 kb zrobil shadow taska
Pyjek to samo zrobil ulti questa zemna jako jedyni na serwie i tez dostalismy po pysku.

Nowi gracze na dbp nieprzychodza przez to ze wiedza ze moga sie spodziewac resetu bo tak naprawde dbp sie chyba najwiecej zna przez resety a dbl przez to ze niemaja wcale resetow charow.


RE: Ważne by Vultur :) - Vultur - 15-05-2017

(15-05-2017, 23:15)Adoxv20 napisał(a): Ja tam z aelem na dbp przegralem 6 lat dzieki aximowi ze go poznalismy na dbr,i tak szczerze dbp z bugami takimi jak coolera defem ze sie przebic za chuja niedalo byly lepsze niz te co akurat byly.

moze dlatego ze to byly poczatki dbp i dopiero go poznawalem a teraz znam go jak wlasna kieszen i wiem ze kolejne edycje beda upadac co 2-4 miechy nieliczac tej co upadla po miesiacu,dlatego zle jestem nastawiony na ta edycje bo po co mam wastowac 4 miesiace grania recznie zeby potem dostac reset charow na ryja jak to bylo z no cheat?

na no cheat pyjka + kirito bylo mi zal najbardziej kirito wjebal 160 kb zrobil shadow taska
Pyjek to samo zrobil ulti questa zemna jako jedyni na serwie i tez dostalismy po pysku.

Nowi gracze na dbp nieprzychodza przez to ze wiedza ze moga sie spodziewac resetu bo tak naprawde dbp sie chyba najwiecej zna przez resety a dbl przez to ze niemaja wcale resetow charow.

A może właśnie to będzie DBP bez resetu? Kiedyś miałem edycje 2 lata Uśmiech

PS: A i jeszcze jedno, na DBP nie są robione resety przeze mnie, tylko przez ilości graczy = mentalność graczy, nie robię resa jak DBP utrzymuje własne koszty Uśmiech


RE: Ważne by Vultur :) - Fanboyy - 16-05-2017

Rób jak uważasz Oczko ale nie pisz mi bzdur, żebym Cie nie porównywał do tego co było przed 5-cioma latami, bo Ty mi porównujesz lola i tibie mówiąc, że i w tym i w tym chodzi o pvp, więc ja Ci mówie, że porównuje ten serwer, bo TY to dalej TY, a serwer jest dalej ten sam. Nie zaprzeczaj sobie.

Miej na uwadze, że jak podejmiesz teraz taką decyzję, to albo edycja się uda i wygrasz, albo przegrasz, ale tym razem pewnie na dobre, bo jak wszyscy zobaczą, że bezmyślnie zignorowałeś słowa większości <adox grający tu 5-6 lat, który z ekipą zna każdy zakamarek mapy i każdego questa, ale mówisz, że nie znają od a-z Szczęśliwy> to podziękują na dobre.


RE: Ważne by Vultur :) - Vultur - 16-05-2017

(16-05-2017, 00:01)Fanboyy napisał(a): Rób jak uważasz Oczko ale nie pisz mi bzdur, żebym Cie nie porównywał do tego co było przed 5-cioma latami, bo Ty mi porównujesz lola i tibie mówiąc, że i w tym i w tym chodzi o pvp, więc ja Ci mówie, że porównuje ten serwer, bo TY to dalej TY, a serwer jest dalej ten sam. Nie zaprzeczaj sobie.

Miej na uwadze, że jak podejmiesz teraz taką decyzję, to albo edycja się uda i wygrasz, albo przegrasz, ale tym razem pewnie na dobre, bo jak wszyscy zobaczą, że bezmyślnie zignorowałeś słowa większości <adox grający tu 5-6 lat, który z ekipą zna każdy zakamarek mapy i każdego questa, ale mówisz, że nie znają od a-z Szczęśliwy> to podziękują na dobre.

Człowiek jak ja nie wiem kim Ty jesteś... Adox i Aelo też nie grali tu 5-6 lat temu... Oj wygram wygram, jeszcze nie było tak że jak na jakiejś edycji miałem wene, którą obecnie mam nie było mniej jak 150 graczy w przeciągu ostatni 2-3 lat Uśmiech To edycja no cheat, także 100-150 graczy to będzie też dobry rezultat, a nie obstawiam aby było mniej Uśmiech

A i tak dodam od Siebie, że ludzie którzy naprawdę tu długo grali jakoś się nie licytują jak dobrzy to oni nie są i jak długo nie grają - ciekawe dlaczego... Język
I ostatecznie, szkoda, że muszę marnować cenny czas zamiast na robienie czegoś przy serwie na dyskusje bez sensu Uśmiech


Menu