Forum PrioGames.com
Ważne by Vultur :) - Wersja do druku

+- Forum PrioGames.com (https://board.dbp.prioritygame.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomoc (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Ważne by Vultur :) (/showthread.php?tid=963)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ważne by Vultur :) - Tobby - 16-05-2017

Gram tu ponad 5 lat i serwer poczynił mega postęp. Zaufajcie dla Vultura, on sam również wiele się nauczył. Oczko


RE: Ważne by Vultur :) - Gokua - 16-05-2017

## 2x up

Żebyś się nie przejechał z tymi 100-150 osobami. Wiem z pewnych zródeł,ze niedlugo startuja dwa konkurencyjne serwery ktorych obecnosc bardzo odzczujesz i nawet jezeli nie bedzie tam wiecej osob to daje ci glowe ze bardzo mocno uderzy w tej serwer ich obecnosc


RE: Ważne by Vultur :) - Mettalious - 16-05-2017

Kiedy powrót do czasów bety v2 bez żadnych questów, aszków, jakiś parali i innych chujstw ? Szczęśliwy


RE: Ważne by Vultur :) - szaupauwp - 16-05-2017

wyjeb ten post do smietnika bo o gowno sie tu spinaja i do 26 maja zablokuj forum Szczęśliwy
czytam ten sam post juz kilka razy ... jeszcze jakby ktos pisal swoje zdanie z sensem a nie pierdoly wylewal na forum ... co to post do dyskusji czy post informacyjny ?


RE: Ważne by Vultur :) - Cive - 16-05-2017

Tez jestem za wyjebanie tematu do smietnika 12 stron spamu to przesada


RE: Ważne by Vultur :) - Learza - 16-05-2017

(16-05-2017, 00:40)Cive napisał(a): Tez jestem za wyjebanie tematu do smietnika 12 stron spamu to przesada

Nie przesadzaj , spamu jest z 9-10 stron Szczęśliwy cos tam sensownego tu bylo.
Dajcie mi moda ja to ogarne Językp

Swoja droga widze ladne rekordy bije ten temat Szczęśliwy
"» Odpowiedzi: 115
» Wyświetleń: 2,265 "

Szczęśliwy!!!!


RE: Ważne by Vultur :) - Vultur - 16-05-2017

(16-05-2017, 00:42)Learza napisał(a):
(16-05-2017, 00:40)Cive napisał(a): Tez jestem za wyjebanie tematu do smietnika 12 stron spamu to przesada

Nie przesadzaj , spamu jest z 9-10 stron Szczęśliwy cos tam sensownego tu bylo.
Dajcie mi moda ja to ogarne Językp

Swoja droga widze ladne rekordy bije ten temat Szczęśliwy
"» Odpowiedzi: 115
» Wyświetleń: 2,265 "

Szczęśliwy!!!!

Też mnie to cieszy, duża aktywność na forum dobrze rokuje na ilość graczy Uśmiech


RE: Ważne by Vultur :) - Invisiblity - 16-05-2017

Zostawic temat bo nie mam z czego smiac sie w robocie.

Swoja droga tutora dostalem w 2013/14 nie pamietam to o czyms takim jak Adox czy Aelo sluchac nie bylo :v


RE: Ważne by Vultur :) - Adoxv20 - 16-05-2017

(16-05-2017, 01:07)Invisiblity napisał(a): Zostawic temat bo nie mam z czego smiac sie w robocie.

Swoja droga tutora dostalem w 2013/14 nie pamietam to o czyms takim jak Adox czy Aelo sluchac nie bylo :v

Ja na dbp gralem jeszcze na becie pod innym nickiem to samo pierwsze edycje aelo gral pod nickiem Master Aelo
To samo jeszcze dymek gral na jabie pod nickiem krylov nwm czy go dostal ale wiem ze latal z mutantem,albo jakos tak niepamietam dokladnego nicku.

+ po co sie klucic kto ile gral kazdy wie ze jak zmian w balansie niebedzie to niema po co grac.

Melee postacie sa niegrywalne od chyba 10 edycji i dalej nic z tym niema zmienione.

Vultur wyjezdza z czyms ze saiyan>tank patrzac na s1 to moj buubek rashela brollasa by 1v1 rozjebal. no ale kurwa saiyan>tank
A tank>ballowiec problem w tym ze na tym tescie janemba jak aelo mi gohanem spierdala to nawet 20% hp mu niemoge zrobic. predzej sie z many na iku wypierdalam przez dasha niz moge mu cos zrobic.
A cell/cooler to sa jedyne profy ktore gohan moze rozjebac 1v1 no ale kurwa te profy sa wporzadku inne profy pewnie tez moga rozjebac coolera i cella solo bo to takie gowna ze to zal.
Bo problemem niejest brak questow czy dalszej rozrywki patrzac na s1 bo akurat na funa to bylo przez rozrywke.

Balans powinien byc calkowicie zmieniony od zera
Czyli nowe przyrosty kazdej profesji hp/mp/dmg i nowe przyrosty za transy. i conajmniej testowany przed tydzien-dwa przez elite a nie przez ludzi co w pvp gowno robia.


RE: Ważne by Vultur :) - szaupauwp - 16-05-2017

(16-05-2017, 01:20)Adoxv20 napisał(a):
(16-05-2017, 01:07)Invisiblity napisał(a): Zostawic temat bo nie mam z czego smiac sie w robocie.

Swoja droga tutora dostalem w 2013/14 nie pamietam to o czyms takim jak Adox czy Aelo sluchac nie bylo :v

Ja na dbp gralem jeszcze na becie pod innym nickiem to samo pierwsze edycje aelo gral pod nickiem Master Aelo
To samo jeszcze dymek gral na jabie pod nickiem krylov nwm czy go dostal ale wiem ze latal z mutantem,albo jakos tak niepamietam dokladnego nicku.

+ po co sie klucic kto ile gral kazdy wie ze jak zmian w balansie niebedzie to niema po co grac.

Melee postacie sa niegrywalne od chyba 10 edycji i dalej nic z tym niema zmienione.

Vultur wyjezdza z czyms ze saiyan>tank patrzac na s1 to moj buubek rashela brollasa by 1v1 rozjebal. no ale kurwa saiyan>tank
A tank>ballowiec problem w tym ze na tym tescie janemba jak aelo mi gohanem spierdala to nawet 20% hp mu niemoge zrobic. predzej sie z many na iku wypierdalam przez dasha niz moge mu cos zrobic.
A cell/cooler to sa jedyne profy ktore gohan moze rozjebac 1v1 no ale kurwa te profy sa wporzadku inne profy pewnie tez moga rozjebac coolera i cella solo bo to takie gowna ze to zal.
Bo problemem niejest brak questow czy dalszej rozrywki patrzac na s1 bo akurat na funa to bylo przez rozrywke.

A ty dalej swoje X+D
Zamiast poczekac na officialny post to ty kurwa piszesz o jakims pierdolonym balansie postaci,questach czy rozgrywce a juz nie raz napisales ,,ty i twoj kozacki team" ,ze nie bedziecie tu grac i nie macie zamiaru robic czegokolwiek bez bota. Szczerze ? Wypierdalaj z tego forum i idz na dbl tam masz rozgrywke 2 miesiace stania przy tm o ile CIe nie zbanuja za antykicka. Tyle wiesz to zrob wlasny server gdzie wszyscy beda szczesliwi.



Menu