Forum PrioGames.com
Ważne by Vultur :) - Wersja do druku

+- Forum PrioGames.com (https://board.dbp.prioritygame.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomoc (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Ważne by Vultur :) (/showthread.php?tid=963)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ważne by Vultur :) - Learza - 14-05-2017

Oby sie nie sprawdzilo to co piszecie Szczęśliwy ale brzmi to tak wiarygodnie Szczęśliwy


RE: Ważne by Vultur :) - Tobby - 14-05-2017

(14-05-2017, 22:56)Invisiblity napisał(a):
(14-05-2017, 22:26)Tobby napisał(a): Pierwsze poi trwało kilkanaście godzin. Wtedy elfa nie było Oczko

Ale bylo milion innych botow

No tak...tibia auto, blackd i gg. Powiedz mi, ze wszyscy używali kilkanaście godzin bota Oczko. Znajdę tibia cama z pierwszego poi i się zdziwisz.


RE: Ważne by Vultur :) - szaupauwp - 14-05-2017

A co to za problem dac tibie na 2 monitor i patrzec ? Szczęśliwy
pytanie jest czy za delete na 1 konto jest ban na wszystkie Smutny(


RE: Ważne by Vultur :) - Adoxv20 - 14-05-2017

(14-05-2017, 23:30)Tobby napisał(a):
(14-05-2017, 22:56)Invisiblity napisał(a):
(14-05-2017, 22:26)Tobby napisał(a): Pierwsze poi trwało kilkanaście godzin. Wtedy elfa nie było Oczko

Ale bylo milion innych botow

No tak...tibia auto, blackd i gg. Powiedz mi, ze wszyscy używali kilkanaście godzin bota Oczko. Znajdę tibia cama z pierwszego poi i się zdziwisz.
poi i titanium i rebelion quest to sa dwie inne rzeczy na poi jak padniesz to team na ciebie poczeka i nadrobisz padniesz na rebelionie lub titanium i masz po quescie do konca edycji? lub ci sie uda z random teamem zrobic co na dbp predzej sie doczekasz konca edycji.

+ z ta edycja bedzie jak vicodin mowi

+ bardziej sie bedzie oplacalo dzielic z kims chara niz robic dwa osobne. to samo robilem z aelem na db* dzielilismy 1 chara i online 24/7
to samo bysmy tu zrobili i chuj top 1 600 a za nami 450. co z tego ze jest stamina jak bedac online 24/7 pozwala mi robic questy 300% szybciej do tego skillowac na kolcach 24/7 bo niemusze wydawac ppkow na 2 chary.


RE: Ważne by Vultur :) - Tobby - 15-05-2017

Co do titanek racja. Ogólnie uprościłbym questy typu hard...


RE: Ważne by Vultur :) - Vultur - 15-05-2017

(14-05-2017, 23:54)Adoxv20 napisał(a):
(14-05-2017, 23:30)Tobby napisał(a):
(14-05-2017, 22:56)Invisiblity napisał(a):
(14-05-2017, 22:26)Tobby napisał(a): Pierwsze poi trwało kilkanaście godzin. Wtedy elfa nie było Oczko

Ale bylo milion innych botow

No tak...tibia auto, blackd i gg. Powiedz mi, ze wszyscy używali kilkanaście godzin bota Oczko. Znajdę tibia cama z pierwszego poi i się zdziwisz.
poi i titanium i rebelion quest to sa dwie inne rzeczy na poi jak padniesz to team na ciebie poczeka i nadrobisz padniesz na rebelionie lub titanium i masz po quescie do konca edycji? lub ci sie uda z random teamem zrobic co na dbp predzej sie doczekasz konca edycji.

+ z ta edycja bedzie jak vicodin mowi

+ bardziej sie bedzie oplacalo dzielic z kims chara niz robic dwa osobne. to samo robilem z aelem na db* dzielilismy 1 chara i online 24/7
to samo bysmy tu zrobili i chuj top 1 600 a za nami 450. co z tego ze jest stamina jak bedac online 24/7 pozwala mi robic questy 300% szybciej do tego skillowac na kolcach 24/7 bo niemusze wydawac ppkow na 2 chary.

O kurczę, tylko spodziewam się, że przy 25% dmg to dwie postacie bez medów więcej zrobią niż jedna po medach... questach... itd itp :Język
Przy takim DMG liczy się ilość osób, DBP tego nigdy nie miało Uśmiech
Zobaczymy czy ktoś wam napisze nowego bota Uśmiech
I czy pilnowanie go będzie opłacalne Uśmiech

Edycje nie kończą się przeze mnie... Tylko przez liczbę graczy... Dlaczego na pxg nie kończą się edycję bo mają dużo graczy... w innych grach podobnie... Nigdy nie robiłem resa jak było powyżej 50 graczy Uśmiech


RE: Ważne by Vultur :) - Orgazm Mariji - 15-05-2017

Wsumie mozesz Sobie ryzykowac Twoj server Szczęśliwy Crash kiedys na wono pamietam tez taka maniane odjebal i na dbko tez mi sie zdazylo Szczęśliwy Wyjebal client gdzie nie szlo odpalic elfa to z 500 graczy zostalo 50 SzczęśliwyD Odrazu po 2 czy 1 dniu sie otrzasnol i oddal normalnego clienta Szczęśliwy


RE: Ważne by Vultur :) - Cive - 15-05-2017

Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony


RE: Ważne by Vultur :) - Tobby - 15-05-2017

(15-05-2017, 00:26)Cive napisał(a): Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony

+1. Będzie można bardziej wczuć się w klimat gry i osiągniecie czegoś będzie bardziej cieszyć. Z botem to taka drętwa radość.


RE: Ważne by Vultur :) - Adoxv20 - 15-05-2017

(15-05-2017, 00:26)Cive napisał(a): Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony

Chodzi o to ze jak od nas polowa teamu ma czas zeby grac 1-2h dziennie to po co wbijac? jak teraz bez masy 5-7 typa nawet niemasz co wbijac zeby ugrac cos pvp jedynie ci zostaje pve serwer a jesli myslisz ze my tu gramy dla pve ktore juz robilismy 100000000000x to sie mylisz.

Niedosc ze bota niebedzie to jeszcze zmiana dmg jak teamow niebedzie.

Ja i aelo niewbijamy > biechu reszta tez niewbija my niewbijamy > sall akiny niewbijaja > zostaje pve serw. bo to dzieki nam edycje zawsze sie trzymaly bylo widac to po tym s1 sall akiny odeszly z 80 typa na 50. bo my tez przestalismy grac.


Menu