Forum PrioGames.com
Ważne by Vultur :) - Wersja do druku

+- Forum PrioGames.com (https://board.dbp.prioritygame.pl)
+-- Dział: Ogólne (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Pomoc (https://board.dbp.prioritygame.pl/forumdisplay.php?fid=11)
+--- Wątek: Ważne by Vultur :) (/showthread.php?tid=963)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17


RE: Ważne by Vultur :) - Aelov6 - 15-05-2017

(15-05-2017, 00:26)Cive napisał(a): Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony

Nie chodzi tutaj o bycie w tym top1 czy nawet top 10 chodzi bardziej o questy typu nawet te glupie moonkey skiny co 4h osoba grajaca 10-12h dziennie odda te skiny 3-4 razy dziennie a osoba pracujaca odda max 2 a wiadomo ze bronie z mcq w pvp robia juz przepasc a tak to se ustawiales na elfie zeby ci z silki biegl oddac skiny nawet jak byles w pracy i wyjebane wam moze to sie podoba w pvp nie bierzecie nawet udzialu ._. a jezeli wam sie podoba robienie questow recznie to moze zacznijcie grac na rl tibi ? ;v


RE: Ważne by Vultur :) - Tobby - 15-05-2017

(15-05-2017, 00:36)Adoxv20 napisał(a):
(15-05-2017, 00:26)Cive napisał(a): Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony

Chodzi o to ze jak od nas polowa teamu ma czas zeby grac 1-2h dziennie to po co wbijac? jak teraz bez masy 5-7 typa nawet niemasz co wbijac zeby ugrac cos pvp jedynie ci zostaje pve serwer a jesli myslisz ze my tu gramy dla pve ktore juz robilismy 100000000000x to sie mylisz.

Niedosc ze bota niebedzie to jeszcze zmiana dmg jak teamow niebedzie.

Ja i aelo niewbijamy > biechu reszta tez niewbija my niewbijamy > sall akiny niewbijaja > zostaje pve serw. bo to dzieki nam edycje zawsze sie trzymaly bylo widac to po tym s1 sall akiny odeszly z 80 typa na 50. bo my tez przestalismy grac.

Z tego co pamietam, to gracze przez Was przestawali grać, bo wszystkich ubijaliscie na tmach. Przynajmniej na s2 Oczko


RE: Ważne by Vultur :) - Adoxv20 - 15-05-2017

(15-05-2017, 00:48)Tobby napisał(a):
(15-05-2017, 00:36)Adoxv20 napisał(a):
(15-05-2017, 00:26)Cive napisał(a): Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony

Chodzi o to ze jak od nas polowa teamu ma czas zeby grac 1-2h dziennie to po co wbijac? jak teraz bez masy 5-7 typa nawet niemasz co wbijac zeby ugrac cos pvp jedynie ci zostaje pve serwer a jesli myslisz ze my tu gramy dla pve ktore juz robilismy 100000000000x to sie mylisz.

Niedosc ze bota niebedzie to jeszcze zmiana dmg jak teamow niebedzie.

Ja i aelo niewbijamy > biechu reszta tez niewbija my niewbijamy > sall akiny niewbijaja > zostaje pve serw. bo to dzieki nam edycje zawsze sie trzymaly bylo widac to po tym s1 sall akiny odeszly z 80 typa na 50. bo my tez przestalismy grac.

Z tego co pamietam, to gracze przez Was przestawali grać, bo wszystkich ubijaliscie na tmach. Przynajmniej na s2 Oczko

Bo to i tak byli ludzie ktorzy nic nieznaczyly typu marshall krul pevalpe od bezpiecznego skillania byl time room.


RE: Ważne by Vultur :) - didus2 - 15-05-2017

(14-05-2017, 22:16)Orgazm Mariji napisał(a): CooCoo ciekawe podejscie gramy Sobie na dbko i myslisz ze placze ze tu bota nie bedzie Szczęśliwy? jak wono storm startuje na koniec miesiaca Szczęśliwy? Z botem dozwolonym Szczęśliwy Tylko ze stamina bedzie Szczęśliwy? Strzal w kolano to jest Szczęśliwy jak jest stamina to anuluje ludzi co na bocie cisna bezmyslnie Szczęśliwy A ogranac elfa tu to bedzie pikus Szczęśliwy Wiec easy Szczęśliwy

Zbieranie MS, SSow i innych gowien questowych polowa graczy odpanie zanim zacznie Szczęśliwy Jesli porownujesz losa do dbp to jestes w bledzie Szczęśliwy Tam nie masz bota ale nie liczy sie zbieranie 100 itemkow na questy ktore zbierasz pol zycia Szczęśliwy Ktos chce grac bez bota idzie na pxg gdzie nigdy nie bedzie resetu po xxx latach kazdy wie ze predzej czy pozniej bedzie reset na dbp to tylko tlumony zostana co beda expic i zbierac itemki recznie Szczęśliwy

Zgadzam sie w 100 % Oczko


RE: Ważne by Vultur :) - Cive - 15-05-2017

(15-05-2017, 00:38)Aelov6 napisał(a):
(15-05-2017, 00:26)Cive napisał(a): Nie wiem czemu wy jestes tak bardzo na NIE nastawieni do tego braku bota bo ktos bedzie mial wiecej czasu niz wy? Nie na kazdej edycji trzeba byc top 1 ja jestem pozytywnie nastawiony

Nie chodzi tutaj o bycie w tym top1 czy nawet top 10 chodzi bardziej o questy typu nawet te glupie moonkey skiny co 4h osoba grajaca 10-12h dziennie odda te skiny 3-4 razy dziennie a osoba pracujaca odda max 2 a wiadomo ze bronie z mcq w pvp robia juz przepasc a tak to se ustawiales na elfie zeby ci z silki biegl oddac skiny nawet jak byles w pracy i wyjebane wam moze to sie podoba w pvp nie bierzecie nawet udzialu ._. a jezeli wam sie podoba robienie questow recznie to moze zacznijcie grac na rl tibi ? ;v

jakos, zeby mi upierdalac mcki 15 razy dziennie mieliscie czas a jak edycja bez bota to nagle godzinka dziennie max SzczęśliwyDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


od dawna nie ma banow z acc share co za problem oddac za kogos/poprosic aby ktos oddal za nas tego skina albo zrobic quest dzien pozniej niz jakis no-life


RE: Ważne by Vultur :) - didus2 - 15-05-2017

DBP bez BOTA NIE BĘDZIE ISTNIEĆ.
VULTUR OGARNIJ SIĘ CZŁOWIEKU JAK NIE CHCESZ STRACIĆ SERVERA.!!!


RE: Ważne by Vultur :) - Learza - 15-05-2017

(15-05-2017, 01:16)didus2 napisał(a): DBP bez BOTA NIE BĘDZIE ISTNIEĆ.
VULTUR OGARNIJ SIĘ CZŁOWIEKU JAK NIE CHCESZ STRACIĆ SERVERA.!!!

Boze Didus wez sie uspokoj... bo to juz zakrawa o komedie , moze i nie bedzie DBP bez bota ale juz raz jedna edycja dawala sporo frajdy "bez bota" tak wiem wielu mialo macro itd ale chociaz grali w wiekszosci ludzie a nie FULL BOTY
Trzeba sprawdzic i tyle Uśmiech


RE: Ważne by Vultur :) - didus2 - 15-05-2017

(15-05-2017, 01:19)Learza napisał(a):
(15-05-2017, 01:16)didus2 napisał(a): DBP bez BOTA NIE BĘDZIE ISTNIEĆ.
VULTUR OGARNIJ SIĘ CZŁOWIEKU JAK NIE CHCESZ STRACIĆ SERVERA.!!!

Boze Didus wez sie uspokoj... bo to juz zakrawa o komedie , moze i nie bedzie DBP bez bota ale juz raz jedna edycja dawala sporo frajdy "bez bota" tak wiem wielu mialo macro itd ale chociaz grali w wiekszosci ludzie a nie FULL BOTY
Trzeba sprawdzic i tyle Uśmiech

Ale po co odpalać taki serwer jak wiadomo ze się nie sprawdzi bo już polowa graczy zapowiedziała ze nie wchodzą nawet na tego OTS´.
W tym starzy Wyjadacze...
Ja mam to głęboko w du**e ze Edycja bez bota mu nie wypali bo pójdziemy se na inne serwery. Uśmiech
Ale szkoda tego OTS . Oczko


RE: Ważne by Vultur :) - szaupauwp - 15-05-2017

Wszystko wyjdzie w praniu. Narazie mozecie sobie dyskutowac i mowic co za gowno server bez bota, ludzi nie bedzie to i my nie wbijemy bo czasu na gre nie mamy, nawet nie poczekaliscie na oficialny post co i jak bedzie zmieniane a bylo to poruszane przez Vultura nie 1 raz. Moim zdaniem granie bez bota jest mozliwe tylko trzeba zmienic, ale nie zmieniac drop ss-ow o 100% tylko zmienic nastawienie... graliscie tyle lat (sami tak mowicie) z botem i zmiana na cos innego was ogranicza bo sobie tego nie wyobrazacie ,,ze co ja bede dropic salki 24/7 a moglem skillac przez ten czas? ludzie pve zaczna dropic to bo bedze im sie to oplacac wrescie moze trade bedzie do czegos przydatny. Co do teamow mowicie ,ze bez ,,was" server bedzie pve ale czemu bo nie bedzie temow? Vultur zmniejsza dmg po to ,zeby ludzie zobaczyli ,ze granie samemu jest nieoplacalne a wrecz moge powiedziec ,ze czasami nie mozliwe i osoby zaczna laczyc sie w 2-osobowe potem 4-cztero i zacznie sie cos dziac, osoby ktore wybieraja gre solo pewnie sa swiadome ,ze jest ciezej ale to ich wybor jak chca grac.Nwm wogole po co sie tu udzielacie i mowicie ,ze nie bedziecie grac? vultur i tak zrobi tak jak bedzie chcial a wy i tak wbijecie na ten server i potem bedziecie sie zalic na forum ,ze gowno i nie da sie grac wiec dajcie se siana i poczekajcie na offical post by Vultix. Mozecie sobie mowic ,ze jakis random sie wypowiada na temat ludzi ktorzy przegrali tutaj wszystkie edycje, ale to moje zdanie na temat ,,was" jako graczy i jako ludzi tworzacy ten server.


RE: Ważne by Vultur :) - Learza - 15-05-2017

Dobra koniec płaczu o bota, Vultur oddawaj S1 póki nie odpalisz s2


Menu