Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wiki DBP
#1
W dniu Dzisiejszym Wikipedia DBP została zaktualizowana.







Co zostało zmienione?

-Poprawione grafiki przestarzałych przedmiotów np. Tenshin Tunic
-Utworzone podstrony z potworami których dotychczas brakowało
-zaktualizowana lista achivementów
-Dodano brakujące questy- od teraz na wiki możemy przeczytać poradnik do każdego questa na DBP!*
-Dodano kilka brakujących przedmiotów jak np Destructor Gun, Magic Boots
-Posegregowane questy w ich spisie aby wyglądało to mniej chaotycznie
-Poprawiony wygląd głównej strony z przedmiotami i usunięcie z niej niepotrzebnych pustych zakładek



Wcześniej:

[Obrazek: 2s10vlz.png]

Teraz:

[Obrazek: 23jittf.png]


-Poprawiony wygląd spisu questów tak aby nagrody wyświetlały się jako grafika wraz z odnośnikiem do itema.

Wcześniej:

[Obrazek: mrtnpl.png]



Teraz:

[Obrazek: 8ww5dh.png]


Oczywiście to nie koniec mojej pracy z wikipedia ale uznałem, że warto abyście wiedzieli, że nie została ona zapomniana dodatkowo zwracam się do was z prośbą jeżeli uważacie, że coś na wiki potrzebuje zmiany/brakuje jakiegoś itemka itp to napiszcie w temacie 

ps. wiem, że niektórych potworów questowych itp wciąż brak- spokojnie pracuję nad tym 


*Z wyjątkiem questów na rooku których nie zamierzam wprowadzać na wiki aby nie psuć zabawy z gry na rooku


@

Aktualizacji ciąg dalszy!

-Odświeżona zakładka tasków
-Odświeżona zakładka reborn tasków
-Odświeżona zakładka status systemu(dodano nowe statusy)
-Odświeżona zakładka upgrade systemu

Dodane 2 zupełnie nowe zakładki tzn Eventy i "jak zarabiać" które znajdziecie tutaj

[Obrazek: nvxehh.png]
[-] Polubienia: 6 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Bragi, Lisu, Vetto, Vultur, Waifu, yalesz
Odpowiedz
#2
Cive super robota!

Keep Working!
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Bragi:
  • Vetto
Odpowiedz
#3
W battle tower quescie niejest napisane ze sie tez dostaje achievement w nagrodach.
Odpowiedz
#4
(08-03-2018, 01:45)Zapomnialem Passow napisał(a): W battle tower quescie niejest napisane ze sie tez dostaje achievement w nagrodach.

Dzieki. Poprawione.
Odpowiedz
#5
Spoko Uśmiech
[Obrazek: ?subtopic=signature&name=Manio]
Odpowiedz
#6
good job Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
Aktualizacji ciąg dalszy!

-Odświeżona zakładka tasków
-Odświeżona zakładka reborn tasków
-Odświeżona zakładka status systemu(dodano nowe statusy)
-Odświeżona zakładka upgrade systemu

Dodane 2 zupełnie nowe zakładki tzn Eventy i "jak zarabiać" które znajdziecie tutaj

[Obrazek: nvxehh.png]
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Vultur, yalesz
Odpowiedz
#8
Dobra to parę rzeczy ode mnie, to z czym się spotkałem:

Trial Quest - teraz to 500 lvl
Trial Quest - nie trzeba mieć wszystkich medium questów done (chyba że backpack się nie liczy)

Shadow Quest - wcale nie trzeba ukończyć Paikuhana, żeby go wziąć (nie wiem czy jest to możliwe od razu, ale jestem na etapie z Ultimate Anni i mogłem wziąć Shadow Questa)

Achievementy - może by tak dodać te 3 "sekretne" zapewne większość ludzi, która tu długo gra już o nich wie, a nowi są trochę w plecy przez niewiedzę. Dodatkowo może uaktualnić o więcej info, ile relogów co jaki czas itp


Cena za Mistic Crystal to teraz 11 dolarów, sam myślałem że zrobię biznes na Mistic Butach bo według wiki jedna para stała 21 Credit Card Duży uśmiech, ale po update i changelogu o zmiane ceny z 7 na 11 zderzyłem się ze smutną rzeczywistością Duży uśmiech

Dużo mobków nie ma uaktualnionego loota, ale to raczej dużo pracy i potrzebne by było dokładne info od admina


to tyle z tego co mi przychodzi na myśl, dodam więcej jak coś znajdę/coś mi się przypomni
Odpowiedz
#9
(11-08-2018, 21:26)Hejtero napisał(a): Dobra to parę rzeczy ode mnie, to z czym się spotkałem:

Trial Quest - teraz to 500 lvl
Trial Quest - nie trzeba mieć wszystkich medium questów done (chyba że backpack się nie liczy)

Shadow Quest - wcale nie trzeba ukończyć Paikuhana, żeby go wziąć (nie wiem czy jest to możliwe od razu, ale jestem na etapie z Ultimate Anni i mogłem wziąć Shadow Questa)

Achievementy - może by tak dodać te 3 "sekretne" zapewne większość ludzi, która tu długo gra już o nich wie, a nowi są trochę w plecy przez niewiedzę. Dodatkowo może uaktualnić o więcej info, ile relogów co jaki czas itp


Cena za Mistic Crystal to teraz 11 dolarów, sam myślałem że zrobię biznes na Mistic Butach bo według wiki jedna para stała 21 Credit Card Duży uśmiech, ale po update i changelogu o zmiane ceny z 7 na 11 zderzyłem się ze smutną rzeczywistością Duży uśmiech

Dużo mobków nie ma uaktualnionego loota, ale to raczej dużo pracy i potrzebne by było dokładne info od admina


to tyle z tego co mi przychodzi na myśl, dodam więcej jak coś znajdę/coś mi się przypomni

dzieki a co do "sekretnych" achi to znam osobiscie tylko 1 z tych 3 nie ujawnianych jak ktos zna pozostale dwa to watpie aby podzielil sie wiedza.
Odpowiedz
#10
Gdyby nie ten dodatek, że napisałeś odnośnie questów z rooka to już bym tutaj awanturę robił :v

Dobrze, że pracujesz nad tym, bo dużo osób tam wchodzi, a potem płaczą, że nie ma tam wszystkiego. Good job!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu