Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Text Changelog cz.6
#11
Sajanie bija o 5k wiecej z lapy niz kazdy na black capsach i fruitach majac 80 rage.

@Zonk
TTK mozesz ustawic na Ctrl + strzałka to samo choba więc musisz aby klikac hota z healem
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  • maniek544
Odpowiedz
#12
@Liroj nie widziales zmian na oczy jak to wyglada w walkach a pierdolisz bezsensownie glupoty. To znaczy, ze wg Ciebie wczesniejszy (ppwoedzmy "obecny") balans mial sens? Widziales jakie profesje sa "good", a ktore nie, i co? All right? Moze wypowiedzmy sie wszyscy po starcie edycji, kiedy wiecej niz 5 osob wbije lasta i zaczna sie fighty, ok?
Odpowiedz
#13
(08-07-2018, 23:40)Zonk napisał(a): Jestem leciutko zaskoczony balansem wszystko jest jak powinno tylko obniżenie DMG ttk u goka ? Nie zapominajmy że ten czar wymaga jako tako umiejętności zwłaszcza że musimy się obrócić oraz pilnować heala

Co do goka to bardziej probowalismy zrobic z niego jak i z innych saiyanow melee dpsa a nie ki powiem ci tak jakbysmy dodali goku 3% dmg ki to bilby tyle co spellcaster z choby c;. Lapa saiyanow jest sporo lepsza od lap tankow. Zauwaz, ze wiekszosc tankow (bubu tuffle) dostali nerfa na lape teraz roznica dmg w lapie goku a np tuffle bedzie jeszcze wieksza
Odpowiedz
#14
Balans jest lepszy niz wczesniej ale ja bym nie dodawal profom +5/7% abso tylko moze 2-3%. W dodatku usuanlbym parala coolerowi z SN bo to jednak jest troche zbyt OP. Nie wywracalbym tez abso z ki na melee u saiyanow.
Odpowiedz
#15
Właśnie zrozumialem ten balans gdy rashel napisał to czego się nie spodziewałem pozdrawiam vegete best saiyana
Odpowiedz
#16
Ja pozdrawiam spcka

Alvarissy bijemy sie 1v6? Szczęśliwy.

@Liroj
Coolera sn potem nic niedaje to tylko na low lvlach jest dobre.


+ takie male pytanie rozrzut dmg u ttk zostal naprawiony czy dalej bedzie bilo miedzy 44-51k?.

+ polecam wywalenie capsulek na pierwsze 10 dni startu serwera bo na 120 lvl jaba wytankuje wszystkie sagi i znowu bedzie placz ze lataja ludzi z 200+ lvlami.
Odpowiedz
#17
Ja się bije 1v1, tylko zostaw swój name ;]
Odpowiedz
#18
(09-07-2018, 00:03)Adoxx napisał(a): Ja pozdrawiam spcka

Alvarissy bijemy sie 1v6? Szczęśliwy.

@Liroj
Coolera sn potem nic niedaje to tylko na low lvlach jest dobre.


+ takie male pytanie rozrzut dmg u ttk zostal naprawiony czy dalej bedzie bilo miedzy 44-51k?.

zobaczymy jak 1 vs 6 sie bedziesz bic Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • maniek544
Odpowiedz
#19
Jak wygląda Janemba na tym serwie? bo ten cały changelog nic mi nie mówi, nie grałem na poprzednich edycjach.
Odpowiedz
#20
(09-07-2018, 00:07)Nasienie Szatana napisał(a): Jak wygląda Janemba na tym serwie? bo ten cały changelog nic mi nie mówi, nie grałem na poprzednich edycjach.

Jest dobry tylko vs melee a przeciwko ballowcom to szczerze jedynie co mozesz zrobic to uciekac.

za to najlepszy bloker do sag.

I takie pytanie czemu jaba niedostal spowrotem starej lapy? kiedys mial lape jak maszyna ze sie balo podejsc a teraz to bleh.

+ teraz jak saiyani niemaja ki abso to taki freezer/spc niezabijaja ich na buta?.

@Down jak jego ki dmg znerfisz ta postac sie gownem stanie tu akurat to samo powiedzial vicodin co jest prawda.
Zostawic go z samym ki dmg a lape znerfic bo teraz ma to i to.
+Freezer zawsze byl najbardziej op profa a jak double kamka byla to przez 5 edycji mowilem ze jest best to kazdy mnie wysmiewal dopoki ich w 0.1 sekundy niewysadzalem.

Problem jest taki ze freezer sie odpala w okolicach 800 lvla.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu