Ankieta: Czy nowy PvP DMG jest dobry?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy PvP Damage
#31
Wiesz jak jest, jestem słaby Niezdecydowany
Odpowiedz
#32
Jeśli ten DMG ma wypalić może warto wrócić do starego pomysłu gdzie opisywałem Ki Swordy i ultimate swordy + redukowanie czarów ze względu na wysysanie many z broni ręcznej Cwaniak

Zrobić tak żeby Janemba nie przerastał wszystkich klas w DMG MELEE :

https://board.dbp.prioritygame.pl/showth...p?tid=1227
W trzeciej karcie opisałem ładnie DMG jakie Janemba zadaje i jak bardzo różni się ultimate sword +0, +7 z ki swordami Uśmiech
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#33
(06-08-2018, 15:14)MarioXx napisał(a): Jeśli ten DMG ma wypalić może warto wrócić do starego pomysłu gdzie opisywałem Ki Swordy i ultimate swordy + redukowanie czarów ze względu na wysysanie many z broni ręcznej Cwaniak

Zrobić tak żeby Janemba nie przerastał wszystkich klas w DMG MELEE :

https://board.dbp.prioritygame.pl/showth...p?tid=1227
W trzeciej karcie opisałem ładnie DMG jakie Janemba zadaje i jak bardzo różni się ultimate sword +0, +7 z ki swordami Uśmiech

Jaba nie przerasta wszystkich klas w dmg melee info z tabelek z testow sprawdzane na tych samych broniach

jaba best hit 19450

c17 max hit 23777

takze z tymi samymi bronmi human bije wiecej sporo wiecej. Ki swordy sa lepsze od magic light sworodw pod wzgledem dmg ale i tak nie sadze, ze roznica miedzy jaba z ki swordem a humanem z mlsami+5 byla znaczaca. Dla
niewtajemiczonych ki sword ma 100 dmg i jest 2 reczny czyli ma faktycznie 100 dmg magic light sword+5 ma 79 dmg ale nosimy 2 czyli mamy 79 dmg z pierwszej broni+ jakis %(nie pamietam dokladnie) z tej drugiej mysle, ze kolo 90-95 dmg sie nazbiera a human ma mocniejsza lape+ki swordy nie maja defy. Obstawiam, ze placz na jabe jest bo dyziek(gruby na bramme) ma full asa z oblivion legami+lata w oblivion armie.
Odpowiedz
#34
Z tego co widziałem Humek ma dbd abso za transformy Cwaniak

Może zamiast starać się robić jabe zacznę grać Humankiem Serce ze względu na stare czasy + DOSTAŁ OBSZAR CZARA Duży uśmiech
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#35
Na pewno jestem na nie za tą zmianą ale wydaje mi się że było by w porządku na 40%
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post k4karotto:
  • MarioXx
Odpowiedz
#36
moim zdaniem Zmiejszyc agi do max 50 bo tanki za duzo abso maja na 100 agi Duży uśmiech albo zmiejszyc ki force,power i agi do 50 zeby kazdy sobie mogl rozdac full max i mial jakies szanse Duży uśmiech
Odpowiedz
#37
(06-08-2018, 20:18)Bullsey napisał(a): moim zdaniem Zmiejszyc agi do max 50 bo tanki za duzo abso maja na 100 agi Duży uśmiech albo zmiejszyc ki force,power i agi do 50 zeby kazdy sobie mogl rozdac full max i mial jakies szanse Duży uśmiech

To w takim razie jaki jest sens dodawania różnych statusow skoro każdy by miał punkty na każdy z nich?
Chodzi o to by była różnorodność.
Odpowiedz
#38
Koniec tematu juz jest stary dmg w pvp w myczy po 2k w moby po 38k wajny PvP serwer
Odpowiedz
#39
(07-08-2018, 16:10)demonsofdrago napisał(a): Koniec tematu juz jest stary dmg w pvp w myczy po 2k w moby po 38k wajny PvP serwer

Prawie tak samo jak ostatnio razem co w 6 ballowcow i 1 freezera mi spcka ubic niemogliscie Szczęśliwy.
Odpowiedz
#40
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu