Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
profka [sv2]
#11
(13-01-2017, 19:41)Leet napisał(a): Z tego co zrozumiałem to najpierw walisz 2x s kame a później dopiero np. ttk? Szczęśliwy I w jaki sposób to ma być dobre? W życiu nie angażowałem się w serwery gdzie było s. kame i tego typu combo więc nie bardzo ogarniam Szczęśliwy

To jest dobre bo freezer razem z coolerem maja najsilniejsza super kamke na 1k lvlu wala po 102k jak reszta prof po 60-70. i jak walisz 2 super kamki pierw i potem jakis spell to wychodzi taka bula ze nawet za 80% hp moze typowi spasc, na 1k lvlach nawet za 100% freezer potrafi walnac.
Tylko na dbp juz nikt niema wyczucia czasu na ta zjebana super kamke Język.
Dlatego kazdy na bocie przewaznie wali auto 1000 say super kamehameha albo auto 2000.
Odpowiedz
#12
Jak mozna z bota spelle ofensywne walic, toz to sie mija z celem przyjemnosci plynacej z PvP Duży uśmiech
Moge zrozumiec senzu i gran aure/rege, ale jakieś auto turny, odbieganie ew. dobieganie do targetu i jeszcze auto spelle.. Szczęśliwy
Co wy w takim razie robicie w PvP poza zaznaczaniem i zanzo? Cwaniak

@yalesz, teoretycznie nie powinienes sie sugerowac tym co ja pisze, bo swoja wiedze wynosze z dbl, ale tutaj balans wyglada troche inaczej, na poprzedniej edycji dopiero zaczalem grac pod koniec i 60% servera to Goku i jakies inne poszczegolne klasy, ale tak w skrocie z tego co zauwazylem
goku 35hp/lvl, mocna lapa, mocny last spell, skame tez cos tam tyra
vege 30hp/lvl, w sumie widzialem tylko jednego ktory 90% gry spedzal w pz bo sie bal, lapa srednio, last spell srednio, skame nawet nie wiem bo nie trafial wiekszosci Szczęśliwy
brolly 30hp/lvl, najlepsza lapa, baku tez mocne, skame nie zgorsze
gohana zadnego nie widzialem, takze nie wiem
trunksa tez nie
tuffla w sumie tez nie
cell podobno scierwo straszne
cooler widzialem tylko jednego po rebie i ludzie tez w szoku byli, imo slaby, malo hp i chyba z lapy musi bic, wiec bez podejscia do jakiegokolwiek saiyana
freezer wg. mnie solidny, jest dmg, jest hp, jak dasz 20 power to tluczesz jak zly
majin, typowy tank, nie widzialem zadnego Szczęśliwy
shenron jeden byl i calkiem dobry sie wydawal, ale moze tylko takie wrazenie mialem
jaba byl jeden, raczej mierny Szczęśliwy
c17/c18 abso ma, ale dmg wymiekka strasznie Szczęśliwy
spc malo hp, ale najwieksze dmg z last spella wiec mozna cus grac
nw wiecej hp, mniej z choby niz spc ale tez solidnie bil Szczęśliwy
Tak w skrocie moje spostrzezenia po 2 tyg grania, mozesz wziac pod uwage, ale nie obiecuje ze kazdy sie z tym zgodzi albo ze w ogole ktokolwiek sie z tym zgodzi Szczęśliwy
Odpowiedz
#13
(13-01-2017, 19:56)Leet napisał(a): Jak mozna z bota spelle ofensywne walic, toz to sie mija z celem przyjemnosci plynacej z PvP Duży uśmiech
Moge zrozumiec senzu i gran aure/rege, ale jakieś auto turny, odbieganie ew. dobieganie do targetu i jeszcze auto spelle.. Szczęśliwy
Co wy w takim razie robicie w PvP poza zaznaczaniem i zanzo? Cwaniak

@yalesz, teoretycznie nie powinienes sie sugerowac tym co ja pisze, bo swoja wiedze wynosze z dbl, ale tutaj balans wyglada troche inaczej, na poprzedniej edycji dopiero zaczalem grac pod koniec i 60% servera to Goku i jakies inne poszczegolne klasy, ale tak w skrocie z tego co zauwazylem
goku 35hp/lvl, mocna lapa, mocny last spell, skame tez cos tam tyra
vege 30hp/lvl, w sumie widzialem tylko jednego ktory 90% gry spedzal w pz bo sie bal, lapa srednio, last spell srednio, skame nawet nie wiem bo nie trafial wiekszosci Szczęśliwy
brolly 30hp/lvl, najlepsza lapa, baku tez mocne, skame nie zgorsze
gohana zadnego nie widzialem, takze nie wiem
trunksa tez nie
tuffla w sumie tez nie
cell podobno scierwo straszne
cooler widzialem tylko jednego po rebie i ludzie tez w szoku byli, imo slaby, malo hp i chyba z lapy musi bic, wiec bez podejscia do jakiegokolwiek saiyana
freezer wg. mnie solidny, jest dmg, jest hp, jak dasz 20 power to tluczesz jak zly
majin, typowy tank, nie widzialem zadnego Szczęśliwy
shenron jeden byl i calkiem dobry sie wydawal, ale moze tylko takie wrazenie mialem
jaba byl jeden, raczej mierny Szczęśliwy
c17/c18 abso ma, ale dmg wymiekka strasznie Szczęśliwy
spc malo hp, ale najwieksze dmg z last spella wiec mozna cus grac
nw wiecej hp, mniej z choby niz spc ale tez solidnie bil Szczęśliwy
Tak w skrocie moje spostrzezenia po 2 tyg grania, mozesz wziac pod uwage, ale nie obiecuje ze kazdy sie z tym zgodzi albo ze w ogole ktokolwiek sie z tym zgodzi Szczęśliwy
Co do najlepsze lapy to ma vegeta sprawdzal dymek kiedys byl poradnik na forum.
Odpowiedz
#14
transy vege: 50, 80, 25, 30, 45, 20 transy brolly: 60, 40, 25, 30, 60, 30
sumujac vege: 250 brolly: 245
Ano rzeczywiscie 5% roznicy, ale podobno brollasowi szybciej rosnie wiec +/- w krótkim czasie brollas powinien mieć lepszą, no ale jak mówiłem - nie sugeruj się tym co pisze, bo sam nie jestme pewny Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu