Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd z Saga Zarbon
#1
Witam, wraz z chłopakami robiliśmy Dodorie na zasadzie tank + heal i dmg - a healer atakuje z lapy i leczy, wiadomo. Przy zarbonie sie to nagle okazalo ze nie zaliczyło. Dowiedziałem sie że bijąc z łapy nie załapałem się na 5% dmg. Wyobraźcie sobie zdenerwowanie ekipy. Postanowiliśmy jednak robić dalej sagi  (zrobiliśmy dalej ) na tej samej zasadzie że tank - heal i dps. z tym że im zaliczało mi nie. Powiedzieli że jak zrobie ssy i wstawię to potwierdzą przebieg zdarzeń. Między czasie pisałem do Videlczyka oraz Grafnastyka. Jestem świadom tego żeby spławić mnie to wystarczy napisać " taka mechanika gry, nie miałeś 5% trudno (spierdalaj i szukaj nowej ekipy) ". Jednak prosiłbym o rozpatrzenie prośby dodania sag na równo z chłopakami ponieważ gram uczciwie i nie używam wspomagaczy, nikt nie narzeka na mnie. Chciałbym czerpać przyjemność z gry na tym serwerze jednakże takie sytuacje ... wymagają interwencji BOGA. Dziękuję i proszę o odpowiedź. Screeny posiadam do wysłania bo tutaj jakoś jest okropna w załączynikach na 500 kb.



moge wyslac  albo podaje link   https://megawrzuta.pl/filesgroup/a143ab0...2ff46.html


Wiadomości w tym wątku
Błąd z Saga Zarbon - przez steptacz - 14-07-2018, 23:58
RE: Błąd z Saga Zarbon - przez Mastux - 15-07-2018, 01:42
RE: Błąd z Saga Zarbon - przez steptacz - 15-07-2018, 01:51
RE: Błąd z Saga Zarbon - przez Invisiblity - 15-07-2018, 07:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu