Ankieta: Czego oczekujesz po następnym update?
Nowe moby!
Nowe Questy H lvl(endgame)
Nowe Questy na mniejszy lvl
Nowe przedmioty(jakie?)
Zmiany w locie (jakie?)
Zmiany w expie (jakie?)
Nowe sagi
Nowe planety
Nowe systemy
Inne(jakie?)
[Wyniki ankiety]
 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta)
#9
W sumie ten exp za kulki to taki pay to win, bo nikt sam nie zbierze kulek tylko skupują je po 500 pp... Dla mnie to trochę słabe że na low rate serwerze ludzie dostają po 100+ lvli za kulki mając ten 500/600

Kolejna luźna sugestia - achievementy powinny być na konto a nie na postać, w większości gierek i serwerów w które grałem drugą postać expiło się dużo szybciej, tutaj nie ma różnicy bo itemy aż tyle nie dają a statuy musisz robić od nowa... Trochę to bez sens że żeby dogonić nowa postacią tą starą potrzebujesz przeszło miesiąca, bo niektóre achiv wymagają 30+ dni na wbicie.
Do tego Status Pointy powinny być resetowane za kasę a nie ppki, ludzie powinni mieć swobodę w ich dobieraniu, a nie że jak idę na Battle Questa to wbijam Agi, to samo na Reba a potem musiałbym wyjebać 400 pp mając 80 statusów, żeby rozdać się na nowo w DMG np. Dużo ludzi z początku dało sobie w jakieś dmg/regen i potem byli w dupie, więc sobie darowali grę, bo dla nowego gracza wbicie 200/300 lvla trochę czasu zajmuje. Nie wiem czy Vultur ma taki zysk ze sprzedazy Minus pointów czy jak, ale tłumaczenie, że nie chce żeby ludzie co chwile zmieniali statusy jest słabe, bo dając cenę 100 dollarów np by to jakoś ograniczył.
Tak samo dmg PvP, balans był pod 33 i nagle zmieniacie w połowie na 42~ a jeszcze wcześniej jak była jakaś propozycja to powiedziałeś, że nie będzie tak istotnych zmian w trakcie edycji.
Ja nie ogarniam tego, że serwer ma parę lat a balans dalej leży... co tu się wcześniej działo?
Na niższym lvlu PvP wygląda ta, że albo spadasz w 2 sec albo nie da się Ciebie zabić.
Zanzoken jest zbyt użyteczny dla balowców, melasem takiego zabić bez stuna to porażka. Ktoś napisze, że taki balans jest że balowiec>melas, ale w takim razie nad kim ja mam mieć przewagę melasem? Balowiec ucieka zanzokenem i napierdala mnie, Tankowi chuja robie ? Mam się bić z innym melasem i wtedy lepsze skille wygrywają?
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Hejtero:
  •
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - przez Cive - 11-08-2018, 01:32
RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - przez Hejtero - 11-08-2018, 13:45
RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - przez Ra. - 12-08-2018, 09:21
RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - przez Ra. - 12-08-2018, 13:49
RE: Pomysły i Sugestie graczy (Ankieta) - przez Ra. - 13-08-2018, 15:29

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu