Ankieta: Czy chcesz aby te zmiany zostały przeprowadzone na Naruto Priority?
Ankieta jest zamknięta.
Tak
100.00%
13 100.00%
Nie
0%
0 0%
Razem 13 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja Ogromnych Zmian NP
#1
Witam!


Od razu napiszę, że ten temat jest to tylko propozycja zmian na NP. Możecie się na nią zgodzić lub nie dlatego do tematu dołączam ankietę, w której proszę o głosowanie. Otóż, zauważyłem, że serwer nie cieszy się dużym zainteresowaniem przez zarówno przez osoby z Dragon Ball Priority jak i moich znajomych i innych graczy z zewnątrz. Widać to np. po ilości testerów na aktualnym Naruto Priority [ 2-3 testerów ]. Moi znajomi, którzy także tworzą coś swojego jak i grają w tibię na OTS'ach naprawdę od wielu lat mówią, że ta koncepcja aktualna na Naruto priority nie ma szans rywalizować z serwerami takimi jak NNW, NTSW, SOJA, a o wono już nie wspomnę. Na serwer poświęcę więcej pracy, ale obiecuję Wam, że postaram się z tym w miarę szybko wyrobić by nie zmieniać okolic daty startu, czyli początek sierpnia. Moje propozycję zmian


1) Bardzo dużo ludzi narzekało na postacie, które są wybrane. Bardzo dużo osób pisało, po co robisz postacie skoro i tak na żadnym Naruto nikt tym nie gra? To jest rzeczywiście trochę bez sensu dlatego chciałbym by postacie zostały na nowo wybrane. Moje umiejętności myślę, że dość wzrosły od czasu gdy robiłem aktualne postacie, więc myślę, że zrobię to dużo szybciej.

2) Dlaczego robisz tak dużo postaci premium... Ludziom się będzie wydawać, że OTS jest pod hajs i nie wbija. To jest również problem. Postacie nie będą wtedy aż tak uniwersalne i nie będzie to taki prestiż dlatego myślę, że zrobię 5 postaci premium, z tych wybranych przez Was

3) Naruto z rebornem po co takie coś? Tam czegoś takiego nie było! To też racja początkowo wymyśliłem, że system reborna co jest na DBP fajnie by się sprawdził na NP, ponieważ jednak były tam te Edo Tensei. Po zmianach myślę, że reborn zostanie usunięty.

4) Po co dajesz takie wysokie lvle na transy skoro i tak nie chcesz robić easy/medium? Gracze nie chca takiego otsa. To jest również prawda z wywiadu jaki przeprowadziłem z rożnymi graczami z różnych środowisk ludziom bardziej pasowałby hard/medium niż medium/easy. Po zmianach lvle na transach zostały by zmniejszone do 500 lvla tak myślę. 

5) Po co tyle transów? Dlaczego dają one tak wiele. To tez jest problem. Przyznam się, że tu zawaliłem sprawę trochę Ja, bo nie zauważyłem, że przyrost HP nie ma sensu z takimi transami. Myślę, że transy będą bardziej skupiać sie na przyroście AS/DMG niż na HP. Myślę, że będzie ich 2 x mniej czyli jakieś 5 transów.

6) Dlaczego nie widać kiedy ktoś ma włączony buff? Też jest to duży problem, który dzięki zmniejszeniu ilości transów mogę łatwo rozwiązać. Otóż gdy liczba transów się zmniejszy będę mógł dać zmiane wyglądu postaci na buffie, więc będzie dokładnie widać kiedy ten buff spadnie itd.

7) Za dużo hp i czakry! Ten problem po zmienieniu transów również by zniknął.

8) Postacie mają za dużo spelli! Dlaczego tak jest? Myślałem, że duża ilość spelli na postaci urozmaici grę jednak również się tutaj pomyliłem . Spelli byłoby by o połowę mniej, ale byłaby między nimi sproa róznica.

9) Po co dałeś tyle summonów? też racja system summonów wgle się nie sprawdzić, więc myślę, że zostałby on usunięty z serwera. Łatwiej dzięki temu byłoby nam zbalansować wszystkie profesje.

10) Po co każda postać ma tak duża ilość buffów? Po zmianach każda postać miałaby jeden buff na sporym lvlu, który by aż tyle nie dawał jak teraz.

11) Za duże bonusy w itemkach! Ten problem również rozwiąże, ponieważ itemki wraz ze zrobieniem tego serwera na hard/medium będą mocno osłabione.

Myślę, że Ci gracze co to pisali mieli słuszność dlatego daję Wam wybór. Tak jak mówiłem na początku Ja chcę stworzyć fajny serwer dla graczy, a nie fajny serwer dla siebie. Wiem, że sporo musiałbym przerobić, ale jak dzięki temu pogracie na serwerze czy też zachęci Was do gry na Naruto Priority to oczywiście to zrobię. Wiem, że pojawiło się więcej użytkowników na forum z innych serwerów, dlatego  chciałbym aby oni podjęli również razem z Wami podjęli decyzję. Ja jestem w stanie poświęcić więcej czasu na ten serwer jeżeli ma być lepszy i bardziej przyjazny dla graczy. 


Wiadomości w tym wątku
Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Briko - 07-07-2016, 22:03
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez yalesz - 07-07-2016, 22:59
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Briko - 07-07-2016, 23:02
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez ArchadriX - 07-07-2016, 23:07
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Kumalski - 08-07-2016, 00:10
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Cive - 07-07-2016, 23:17
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Raykuza - 07-07-2016, 23:32
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Pixus - 08-07-2016, 02:33
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Cive - 08-07-2016, 04:09
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez yalesz - 08-07-2016, 09:42
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Pixus - 08-07-2016, 15:16
RE: Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Briko - 08-07-2016, 17:42
Propozycja Ogromnych Zmian NP - przez Briko - 09-07-2016, 20:36

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu