Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[sv1][Kumpel]Blokowanie
#2
Hehe, myślałem że my kumple.

Otóż gracz nie dość że kłamie w żywe oczy odnośnie kary za rzekome przewinienie to z premedytacją stara się wprowadzić w błąd władze serwera co według regulaminu:

Cytat:11. Oszukiwanie władzy serwera lub graczy jest zabronione - od notation do delete (zależy od przewinienia).

Proszę gracza Kaager o przedstawienie dowodu, iż rzeczywiście blokowałem mu respa brolliego wstawiając screena ukazującego to, że przed wejściem tam i zaatakowaniem mnie zabił jakiegokolwiek przyzwanego przez siebie/zrespionego brolliego.

Niestety dowodu takiego nie ma ponieważ:

[Obrazek: HeiObGY.png]

Jak widać gołym okiem. Gracz umyślnie stara się wprowadzić władze serwera w błąd i w czasie tak zwanego pojedynku zaczął pisać iż blokuję mu respa, na moim screenie jak byk widać, że zabiłem już 10 brolly'ch zanim on pojawił się na respie.

Stojąc za bramką tylko czekałem aż czarna kapsuła naładuje mi rage co bym mógł pokazać mu gdzie pieprz rośnie.

Żeby nie było, że to puste słowa gracz został poskromiony i wysłany do nieba:

[Obrazek: 7y8wiD7.png]

Jak widać, gracz nie dość że nie zna regulaminu serwera, to stara się wprowadzić w błąd władze serwera.

Patrząc na regulamin można takie zachowanie podpiąć pod kilka podpunktów:

Wspomniany wcześniej:

Cytat:11. Oszukiwanie władzy serwera lub graczy jest zabronione - od notation do delete (zależy od przewinienia).

Jak widać byłem w trakcie wykonywania questa więc :

Cytat:23. Uniemożliwianie wykonania questa innym graczom - Ban na 1 dzień.

Screen gracza Kaager został przeze mnie zapisany i udokumentowany jako dowód jego złamania regulaminu.

Wnoszę o odpowienią karę za wprowadzanie władzy serwera w błąd, przeszkadzanie w wykonaniu questa oraz próbę wrobienia w bana.

Pozdrawiam
Wasz Kumpel
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Xiran - 27-11-2016, 09:35
RE: [sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Kumpel - 27-11-2016, 09:56
RE: [sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Xiran - 27-11-2016, 10:02
RE: [sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Kumpel - 27-11-2016, 10:07
RE: [sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Xiran - 27-11-2016, 10:10
RE: [sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Kumpel - 27-11-2016, 10:15
RE: [sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Xiran - 27-11-2016, 10:34
RE: [sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Xiran - 27-11-2016, 12:35
RE: [sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Cive - 27-11-2016, 13:21
RE: [sv1][Kumpel]Blokowanie - przez Invisiblity - 27-11-2016, 14:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu