Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sciny
#1
Vultur jak mozesz to napraw albo ogarnij te sciny co sa, czasami jak sie ruszysz kratke to postac niby sie rusza ale zostaje w miejscu i musisz sie cofnac do tej kratki co sie pierwotnie ruszyles a czasami jest tak ze nawet jak to zrobisz to postac ci sie nieruszy i trzeba dawac zanzo, w Pve to jeszcze ujdzie ale w pvp to ja wole dawac zanzo do ucieczki od stuna niz do naprawy jakiegos gowna.i taka scina jest raz na 10-15 kratek a czasami 3 razy wtrakcie 5.
Odpowiedz
#2
Tez mi sie zdaza ten bug biegne biegne nagle piorunki sa kratke obok i nie da sie ruszyc trzeba uzyc zanzo Niezdecydowany
Odpowiedz
#3
czesto sie zdarza jak masz za szybkie uzywanie senzu w elfie :v
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Invisiblity:
  • Prestigox, yalesz
Odpowiedz
#4
Nawet przed zmiana senzu gdzie trzeba bylo klikac co 2 sec bo dawalo exh to tak sie robilo
Odpowiedz
#5
Nawet bez uzywania senzu tak sie robi ale z senzu czesciej. super gohana ganialem 28 min i do tego scine co kratke mialem.
Odpowiedz
#6
(02-06-2017, 20:36)Adoxv20 napisał(a): Nawet bez uzywania senzu tak sie robi ale z senzu czesciej. super gohana ganialem 28 min i do tego scine co kratke mialem.

ja nie miałem takiego problemu ani razu, ale to może dlatego, że nie lece na bocie jak wy. kosz
Odpowiedz
#7
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: banner_ref.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu