Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BN Cive] Didus
#1
Witam, Chciałbym zobaczyć dowód mojej notatki która dostałem od BN Civa. Ponieważ wydaje mi się ze jeżeli gracz graczowi musi odpisać w przeciągu 60 sekund od rozpoczecia nagrania to władza i ich botchecki tez powinny trwać 60 sekund. 
Poproszę o Dowód.!!!
Bo skoda mi tych 2 notatek gdzie siedzialem przy kompie i spamilem senzu+gran aura.
Dodaje Oglądając film.

03:22 GM Nothing: a ile ci dal 
03:22 GM Nothing: botchecka?
03:22 GM Nothing: Szczęśliwy
03:22 Didus [462]: 30 sec
03:22 GM Nothing: to za mało Szczęśliwy
03:22 GM Nothing: powinno być 60
03:23 GM Nothing: no ok ale jeżeli ty byś nagrywał
03:23 GM Nothing: to musisz minute nie ?
03:23 GM Nothing: czyli my tez
03:23 GM Nothing: musimy cie minute srawdzac
03:23 GM Nothing: bo ja ci mogę dać botchecka 5 sek nie zdarzysz
03:23 GM Nothing: napisać
03:23 GM Nothing: i ci delete wjebie
03:23 GM Nothing: Szczęśliwy

Wiec tu chyba BN CIVE urządza sobie samowolkę.
Odpowiedz
#2
W regulaminie nic nie ma, ze musze cie sprawdzac przez minute. Jako, ze jest to server no cheat uwazam, ze 30 sekund w zupelnosci wystarczy, jestem sklonny dac wiecej gdy widze, ze gracz nie boci np bija go moby lapie deep red hp wtedy w porzadku. Jezeli gracz zachowuje sie jak bot lub wykonuje czynnosc w ktorej jest bardzo wysokie prawdopodobienstwo, ze uzywa bota(bieganie w gravie uzywanie emotki co chwila leczenie sie non-stop) daje 30 sekund. Moim zdaniem 30 sekund to i tak bardzo dlugo na odpisanie zakladajac, ze jestes przy kompie i nie uzywasz bota. Wiekszosc sprawdzanych osob(tych ktore nie sa na bocie) odpisuja w przeciagu 1-4 sekund. Wymowka, ze ogladasz film i klikasz sobie f1 i f2 jest nie na miejscu tak samo jak wlozenie sobie wykalaczki w klawiature. Osoba banujaca nie bedzie sie domyslasz czy bocisz czy ogladasz film

$)każdy gracz ma obowiązek odpowiadania władzy serwera, w przypadku ignorowania władzy gdy sprawdza ona czy nie zamiemy regulaminu możemy zostać potraktowani tak jakbyśmy go łamali.

zaraz wstawie film na ktorym widac, ze odpisales po ponad 30 sekundach mimo, ze caly czas wykonywales czynnosc.



https://youtu.be/wlzpsEsvp6Q



Jezeli vultur uzna, ze mimo faktu, ze jest to no-cheat musze nagrywac kazdego minute to od teraz tak bede nagrywal a ty bedziesz niewinny, jednak tak jak napisalem 30 sekund to az nadto
Odpowiedz
#3
Notka słuszna jak najbardziej.
Odpowiedz
#4
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: banner_ref.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu