Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patch 3.10.6
#1
- Namek Warrior melee increased about +30%/40% on all transforms
- New command in autoloot system !aloot clear -- to clear all items from list
- Fixed big bug in autoloot system
- Patience Test fixed bug
- Zanzoken exhaust changed from 3 sec to 5 sec
- Summon points +25% for every daily tasks
- MCQ you can bring 50 skins per day
- Zeni Event twice a day at 08:00 and 20:00
- Namek Event twice a day at 07:00 and 19:00
Odpowiedz
#2
Z jaby iku tez bys cos zrobil a nie ze od 2 osob traci mane. > to ma byc tank a spc juz jest lepszym tankiem w pvp.
Odpowiedz
#3
pewnie janemba slaby w chuj, jeszcze mu dajecie 150hp na lvl i 30% defa na melee i ki..

btw. Co do MCQ mozecie dodac ze big bone i mummy bandage tez za jednym razem mozna oddac i poprawcie lota sala taila bo te 15% to chyba jest 0.15%, siedze tam 6tą godzine i nie zlecial..
Odpowiedz
#4
(04-06-2017, 23:30)zztov napisał(a): pewnie janemba slaby w chuj, jeszcze mu dajecie 150hp na lvl i 30% defa na melee i ki..

btw. Co do MCQ mozecie dodac ze big bone i mummy bandage tez za jednym razem mozna oddac i poprawcie lota sala taila bo te 15% to chyba jest 0.15%, siedze tam 6tą godzine i nie zlecial..

Dostrzegasz pewnego rodzaju hipokryzję w swoim poscie, pomiedzy pierwszą a drugą jego częścią?
Ja nigdy na water salce nie siedziałem dluzej niz godzine, chyba ze bez questa, no to wtedy mozesz tam sobie meldunek ustawic bo nie spadnie. Loot to loot zalezy od farta
Odpowiedz
#5
Mi tam nigdy sala tail nie zlecial szybciej niz w godzine + przewaznie z 2 h siedzialem ale skoro loot zostal zwiekszony trzykrotnie to powinno byc ok

!aloot clear ani !autoloot clear nie dziala
Odpowiedz
#6
Poprawka !aloot clear wejdzie dzisiaj o 23:00
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu