Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans
#1
Dobra vultur z prosba od wielu graczy postanowilem ci napisac zmiany jakie musza wejsc w balansie I TO KURWA MUSZA JUZ DZISIAJ.
Goku - 10% wiecej dmg z lapy. odkad brolly dostal 35 hp lvl/ ma best spell i best dmg z lapy i w chuj hp. z czego goku w chuj stracil
Vegeta - DMG finala do poziomu choby spc < ma mniejszy zasieg niz ttk i bije mniej niz ttk da faq? i 5% heal i 5% lapy.
Brolly - niezmieniac
Gohan - niezmieniac
Trunks - 10% do lapy - brolly ma wiecej hp,taka sama lape + podobny spell dmg jedynie sie zasieg rozni te 10% dmg nadrobi hp brollasa.
Tuffle - 5% ki abso i zrobic tak ze mind control bierze jeszcze wiecej hp na 33% dmg mi na spc to bralo 800 hp. mimo ze powinno okolo 3k
Cell - Dac 10% ki abso tak szczerze mowie o tym chyba od 4 edycji bo to kolejna edycja gdzie cell dostaje 80-90% hp od spc,freezera 1 combo
Cooler - po zmianie balla jest raczej okey
Freezer - nerf ee o 5% i kamki o 10%
Majin - zostawic jak jest
Shenron - zostawic jak jest
Janemba - zrobic tak ze z iku moze latac 24/7 jak spc - albo zrobic ze wystoi 3-4 osoby z mana i oddac te 20% dmg z lapy czy tam 25% mu bylo zabrane.
Human - zostawic jak jest
Videl - nerf balla 5% i edb 5% za bardzo postac no brain zeby miala taki dmg jak ma
N spc - zmienic ze sai sei bierze 50% many z 30 i jak bedzie za malo albo za duzo to zmienic ale raczej bedzie ok.
N warrior - po tych zmianach jest raczej ok ale dal bym te 5% ki abso tez na lascie.

I nerf kaddishow,c13 bo wyskakuja 2-3 a dpsem tego daily sie zrobic nieda. chyba ze spc jako jedyny dps.

Zmienic dmg do starego 25%

I mam na mysli dokladnie w tych % a nie ze freezer z ee bije po 115k a potem bedzie bil po 80. czyli vultur w twoich % moze to wyjsc nawet 1.
Dziekuje za czytanie Niezdecydowany.

Napisalem to w dziale z pomoc bo w dziale pomysly to by niemialo sensu bo tu pomoc potrzebna.
Odpowiedz
#2
Sam walczyłeś o te 33%. Z Tobą jest gorzej, niż z dziewczyną...
Odpowiedz
#3
Goku- lape ma troche gorsza niz brolly fakt ale z ttk ma sporo wiekszy dmg raczej tu bym za duzo nie zmienial napewno nie 10% jak juz to z 4

Vegeta- Kurde jak ja gralem vegeta pare edycji temu to wszscy marudzili, ze lepsza wersja goka a teraz nagle jest za slaby? Jak juz to dac dmg finala do dmg TTK reszte zostawic goku by mial wiecej hp vegeta lepsza lapte

Brolly-zgadzam sie

Gohan-zgadzam sie

Trunks- prawie zawsze jak ktos robil tabelki z dmg/hp to pisalem, ze trunks odstaje w porownaniu do brolliego i tu sie zgodze, zeby dostal z 7-10% dmg z lapy

Tuffle- ki abso tak buff mind controla raczej nie

Cell- Oj 10 % to duzo ewentualnie 5 dac

Cooler- dostal buffa jest ok

Freezer- Tu bym zmienil troche dmg z kamki bo na poprzedniej edycji jak kamka byla co 5 sec to freezer byl ok ale teraz mozna co sekunde uzywac a jak wiemy freezer ma najwiekszy dmg z s kame.

Majin-zgoda

Shenron-chyba tez zgoda

Jaba- zmniejszyc troszke pobor many iku i dac z 7% lapy 25 to gruba przesada

Human- w sumie dostal lekkiego buffa na start edycji ale tak naprawde to nikt nim nie gra ja bym mu dal z 5-7% dmg melee

Videl- czy ja wiem edb za duzo nie bije ewentualnie jak cos zmieniac to lekko balla

Namek SPC- nie wiem jak on tam z mana ma ty to chyba wiesz najlepiej bo nim grasz skoro mowisz, ze za malo ci many bierze to mozliwe, ze tak jest

Namek warrior- dostal buffa zobaczymy jak to bedzie

Nerf potworow- hmm jak zmniejszac dmg kaddishow i c13 to i blaze i ssow trzeba troszke zmniejszyc aby nie bylo tak, ze c13 bije o 500 wiecej niz ss

dmg w pvp-nie zmieniac jest dobrze jak jest
Odpowiedz
#4
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: gzRH.png]
[Obrazek: sbnE.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu