Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bug/Ban/Notki] Dorpaz
#1
Witam, od dzisiejszych zmian cały czas na expie dostaje notki i teraz otrzymałem za nie bana, a nie używałem żadnego programu na auto senzu/dash/heal itp.,
Dodam że mam ustawione Senzu/Heal/Spell/Furie na myszce, być może przez to dostaje te notki(proszę mi napisać czy coś takiego jest zabronione i czy od teraz karane), albo coś w nowym systemie auto-notek nie działa poprawnie.
Proszę o sprawdzenie tego i odbanowanie, chyba że uznacie używanie senzu/spelli/heala itd. na myszce za bota, to może zostać.
Odpowiedz
#2
Aktualnie każdy skrypt, który masz na elfie i próbujesz go włączysz z automatu dostajesz notki.
Odpowiedz
#3
fake info,z ciekawości zobaczyłem na noob charze czy to jest prawda,po 30min biegania na full skryptach ani jednej notki nie dostałem.
Odpowiedz
#4
Nie ma takiej możliwości, bany są systemowe i nie da się od nich odwołać a dostać je można tylko za używanie niedozwolonego oprogramowania. Zresztą po banach widać kto dostał i kto się chwalił, że ma Uśmiech

Po za tym sam się przyznajesz do winy, czyli używania czegoś co jest zabronione na serwerze no cheat, wina moja? serwera? Raczej nie.
Odpowiedz
#5
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: banner_ref.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu