Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odblowanie max lvl'a
#1
Witam, jest szansa że odblokujecie max lvl do 1300-1500? po wbiciu 999 lvl'a nie ma co robić, a kaddishe widziałem jak świnia niebo skoro 3-4 na hita potrafią wyjaśnić. 

ps. Proszę poprawić dropa Cooler Soula Język
Odpowiedz
#2
Jak się daje full Dex a potem się płacze ze się pada od kaddishy to czas zacząć spamic forum o odblokowaniu max lvl?

A co do pomysłu , może by dać że można bic ponad 999 ale spada po 50 lvli przy desce a exp x1
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#3
Typie wiem ze masz problem wbic aktualnie 1k lvl bo za ciezko dla cb i dlatego taki ból dupy, dla mnie moze i byc 1x expa od 1k lvla, zawsze przynajmniej sagi/daily/arenki da cos lvla
Moge dac 10% abso z achiv i twoim zdaniem one pozwola mi brac po 6-8 kaddashi Szczęśliwydddd gowno ktore gralo postaciami z sai seiem lub jaba bedzie sie udzielacZdezorientowany dobry tutor..

btw. to jest luźna propozycja i wszystko zależy od Vultura, jeśli będzie chciał to zwiększy jak nie to trudno, czekam tylko na jego odp.
Odpowiedz
#4
wiekszy max lvl > łan szotowanie randomków > placz o nerf max lvl X D
było nie bocić tyle to byś miał co robić. pomysl jak najbardziej na nie : 3
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#5
Weź tam zamilcz i wyrażaj się normalnie a nie wyzwiskami. Nigdy nie grałem postacią z sai Dei ale ty wiesz lepiej Szczęśliwy dobra koniec mojego pisania bo gówno burza nadchodzi
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Learza:
  • maniek544
Odpowiedz
#6
Narazie za wczesniej mysle, ze w przyszlosci bedzie mozna pomyslec o zwiekszeniu max lvla ale narazie ile osob wbilo ten 999? 4? Moze 5 co do kaddishy to tam nawet sie chyba nie da zlurowac 6-8 wiec nie wiem czemu chcesz moc tyle ustac grasz brollym ja gohanem i to ty masz problem, ze padasz od jakiegos moba? Wbij agi zrob sagi do konca zrob questy to bedziesz brac po 4
Odpowiedz
#7
Spc pada od 2 c13 i chyba nawet 2 kaddishe go wyjasnia w 0,5 sec + z vulturem juz gadalem o max lvlu jak tylko go wbilem czyli 5 dni po starcie. i wyszlo na to ze jak bedzie powiekszony to bedzie exp 0.2 i spadek okolo 10+ lvli na deske.

+ drop cooler soula jest normalny poprostu ma taki rare drop dlatego liczac s1 i stary no cheat lotly go tylko 3 osoby.
Odpowiedz
#8
@up
spoko, dzieki za info

@cive
coś tam masz racje, ale powiedz mi teraz po co mam bić kaddashie na 999 lvl z agi itd. jak to nic mi expa nie daje, a loot jest tam bez szalu Zdezorientowany jak zmienia max lvl to bedzie mialo jakis sens, te moby aktualnie nie ma po co bic, chyba ze ktos bedzie probowac dropnac itemy do fusion boxa.
Odpowiedz
#9
Max lvl spowodowany jest tym, ze jak np splaczesz sie ze Cie bija, wrocisz za miesiac do gry to nie bedziesz stratny. Co do kaddishy itp, tyle bylo placzu ze nie oplaca sie isc w party nigdzie, teraz mozecie isc w party + dostaliscie exete res.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • yalesz
Odpowiedz
#10
(10-06-2017, 15:17)dorpaz napisał(a): @up
spoko, dzieki za info

@cive
coś tam masz racje, ale powiedz mi teraz po co mam bić kaddashie na 999 lvl z agi itd. jak to nic mi expa nie daje, a loot jest tam bez szalu Zdezorientowany jak zmienia max lvl to bedzie mialo jakis sens, te moby aktualnie nie ma po co bic, chyba ze ktos bedzie probowac dropnac itemy do fusion boxa.

Co do kaddishy to mozesz tam zlocic arm/buty/mermaid comba+daily task wiec maja zastosowanie jezeli taska na nie nie masz a wszystkie itemki ktore z nich leca sa ci niepotrzebne to po prostu tam nie siedz.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu