Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odblowanie max lvl'a
#11
Od ilu dni aelo mowil zeby zmienic loot z kaddishy z nich leci glover gorszy niz mpg mimo ze na nie dopiero pojdziesz z medami lul. kaddish glover powinien miec atk pomiedzy ulti-mpg. dodac kaddish swordy , kaddish balla. zmienic calego seta zeby byl lepsza wersja mistic seta. bo tak naprawde na nich sie tylko oplacalo siedziec na tych 1750+ na starych s2.
Odpowiedz
#12
tak powiem "najebany" ? green bala masz pomiędzy ulti a msb a jak masz problem to upaj itemy i skończ płakać
Odpowiedz
#13
co do itemow z kaddashih popieram, na chuj mi taki syf na 1k lvlu ? a expienie mija sie z celem bo na 999 lvl expa 0

wy jestescie najebani z tym pisaniem ze jak ktos cie zajebie to nie bedziesz stratny po przerwie.. jak tu sie pada i traci max 4lvl na bad pvp karmie, a bez blessow 15, z czego 15lvli odrabia sie na takim expie w 30 minut .

ps. mozecie zamknac temat i nic nie zmieniac z tym lvlem jak tu taki bol dupy wjechal bo ludzie na takim expie maja problem lvl wbic.
Odpowiedz
#14
@up
są ludzie którzy nie expią z wielu powodów. achi, pvp questy? nie wiem... grają zeby spedzic milo czas i pogadac ze znajomymi na servie czy cos? ja nie wiem jezeli Twoja rozgrywka wygląda tak zeby zdominować wszystko to bardzo mi przykro. Ty tutaj coś płaczesz bardziej niż Ci ludzie co nie mogą według Ciebie wbić lvla :v gje zet

ale za to dobry pomysl z kaddishami. Oczko
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#15
Najlepsze jest to że myślisz że nam chodzi o problem z wbiciem lvl a to nie o to chodzi ale cóż wbiles to sobie w głowę i tak zostalo
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#16
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu