Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ban] Dorpaz by cn cive
#1
witam, wlasnie otrzymalem bana na 1d za wyzywanie? chcialbym zobaczyc kogo tak bardzo obrazilem.
Odpowiedz
#2
[Obrazek: 351d211.jpg]


1. Obrażanie władzy serwera oraz innych graczy - ban 1-3 dni.
$) wyzwiska miękkie w kierunku gracza - brak bana.
$) wyzwiska miękkie - w kierunku do władzy BN+ skutkują banem, Tutorów i Counsellorów - brak bana jeżeli sporadyczne, ban jeżeli nagminne.
$) wyzwiska twarde - ban.

zdecydowanie wyzwisko twarde i tak dostales najmniejszy wymiar kary
Odpowiedz
#3
$) wyzwiska miękkie w kierunku gracza - brak bana. - za śmiecia banujecie ? Szczęśliwy

to jest troche wyciete z kontekstu, typ mnie prowokuje i nagle jak mu odpisze to mam bana ? ja go tam nie obrazilem, nie widze bym napisal "ty kurwo, zdechnij na raka gruby cwelu" itd.

dla mnie ''fiutek'' to obraza i zostalem tym sprowokowany i nagle to ja jestem tym zlym ?? dobre zarty
Odpowiedz
#4
Fiutek to wyzwisko miekkie. Nie dostales bana za smieciu a za tekst o matce. Unbana nie bedzie.
Odpowiedz
#5
dla mnie obraza twarda nara dorpac fiutku Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
z tego co widze obrażona jest matka gracza nie sam gracz także należy sie ub

$)obrazę ma prawo zaraportować tylko osoba do której skierowano obraźliwe słowa.
Odpowiedz
#7
to co od teraz moge ludzi prowokowac piszac, fiucie, smieciu, lamusie itd. i jak mnie zwyzywa to ty przyklasniesz banem dla niego ?? ladne jaja sie tu odpierdalaja skoro typ sam zaczyna mnie obrazac, a ja pozniej dostaje bana bo typ jest spolecznym psem i w pixelu sobie nie radzi..
Odpowiedz
#8
Zrob screena. Ban sluszny zamykam

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu