Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2] Abmob
#1
Witam otrzymałem ok. godziny 23.20 delete od cn civa za używanie bota,którego nie miałem w tym momencie kiedy otrzymałem bana biegłem z dp giant island na immege rebelion questa.
#2
W momencie w ktorym cie zdeletowalem moze bota nie miales ale wczesniej juz tak

https://www.youtube.com/watch?v=oja0R_av...e=youtu.be


jak widac na filmiku biegasz w rozne strony jednoczesnie spamiac senzu caly czas tak samo+uzywasz kamki. Kamki uzywasz nawet jak nie masz mobow na ekranie cytujac vultura " nie da sie biec w roznych kierunkach spamic senzu i jeszcze walic kami + geno" dodatkowo prawdopodobnie miales dasha

Decyzja byla konsultowana z Adminem Vulturem wiec undelete raczej nie dostaniesz.
#3
Noi ? Szczęśliwy A botchecka gdzie dales?
#4
jeżeli wam zależy mogę wam nagrać filmik jak odpalam clienta i latam tak bijąc 3 hotkeye+bieganie bo to nie jest wielce trudna sprawa.
#5
typowy baner ktory gra jeszcze inna postacia, dostaje oklep na gohanie to na sile bany daje.

ps. sam moge nagrac filmik jak tak robie bez uzywania bota i nagle ban ?
#6
SzczęśliwyD od kiedy za spam 3 hotkeyi jest delete? Duży uśmiechDD moge sam nagrac wam filmik jak tak robie + gdzie ty tu widzisz dasha dex robi swoje + nie widze tu biegania w różnych kierunkach tylko w jednym kierunku robi kolko, Duży uśmiech nie da sie udowodnić tutaj bota jak dla mnie wszystkie te czynnosci mozna wykonac recznie i zapewne robi to 2/3 populacji tego ots Uśmiech
#7
(12-06-2017, 00:30)Nothing napisał(a): Noi ? Szczęśliwy A botchecka gdzie dales?

nie dalem botchecka bo nie sprawdzalem cavebota lecz cos innego. Tak jak napisalem decyzja byla konsultowana z adminem. Do czasu jego wypowiedzi temat mozna zamknac bo robi sie spam. A co do "oklepu na gohanie" to padlem dzis az raz od was a moj fraglist killi jest pelny waszych nickow wiec nie wiem kto tu oklep dostaje. i juz od kilku checkow na abmobie zauwazylem, ze uzywa w taki sposob kamki na respie, jak robie checki to sprawdzam wszystkich ktorzy expia i jakos nikt doslownie nikt na expie nie uzywa kamki a juz napewno nie tak jak ty.


@down nagraj nagraj z tym, ze co innego uzywac w pvp kamki jak celujesz w typa a co innego uzywac jej non stop na respie+doslownie spam senzu bo widac, ze odliczanie jest caly czas czyli musialbys expic z palcem na hocie? Dziwna sprawa
#8
trzeba nagrac filmiki z bitek jak typt walka spella senzu + kamki i biegaja za toba ale poleca bany + cive tez sie wlicza w ta grupe
#9
f3+f4+f5 trudna kombinacja hotkeyow ,a no czasem jeszcze f2
#10
A wiecie ze hoty mozna miec juz w myszce? ja moge nawet 5 hotow naraz uzywac undelejt sie nalezy lol. sa myszki co moga miec 20+ hotow tak samo na klawiatrurze mam 36 hotow.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu