Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[BN Cive] Didus,Cn Rashel,Alvariss,Abdul,Tood Elat
#1
Dostalismy bana  za robienie Achivmenta.

Kazdy gracz miał inne ip nie było żadnego MC.!!!

Jeszcze półtora miesiąca temu było to robione na Sv1 i nikt nie miał z tym problemu a regulamin się nie zmienił...

Od kiedy CIVE ma BN wiekszość banow jest niesluszna.

Schemat na tej edycji wygląda mniej więcej tak : BAN-ODWOŁANIE-UNBAN
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post didus2:
  • demonsofdrago
Odpowiedz
#2
IP to ja nawet nie moge sprawdzac, wiem, ze mc nie bylo ale wojna byla podkladana. Tak jak napisales robiliscie sobie achivementa oddajac sobie fragi i nie mow, ze nikt nie mial z tym problemu bo byly sytuacje gdzie nawet za screena jak ktos wygral wara 100 do 0 lecialy bany.

https://www.youtube.com/watch?v=-9E1ysS7...e=youtu.be

Jak widac podzieliliscie sie na 2 druzyny czyli alvariss tood elat i abdul a druga druzyna cn rashel i didus. Po kolei przychodziliscie w okolice mostka i na przemian najpierw grupa 1 zabijala grupe 2 a potem grupa 2 zabijala grupe 1.

Co do unbanow a konkretniej pewnie chodzi ci o ostatniego to tak jak mowilem konsultowalem sie z vulturem a to, ze zmienil zdanie i zdjal delete to tylko i wylacznie jego sprawa nie wiem czemu dopatrujesz sie w tym mojej winy.

35. Wypowiadanie wojen gildii postaciami na MC oraz podkładanie wojen - ban na 5-10 dni.

wojna podkladana chyba nie ma sie co spierac nalozylem tak jak zawsze najmniejsza kare.
Odpowiedz
#3
Pierw ogarnijcie ten syf związany z regulaminem, gdyż aktualnie balansujemy pomiędzy s1 a s2 fun. Przykładem może być
7. Zabronione jest korzystanie z wszelkich rodzaju programów które ułatwiają grę:
$)SV1 - bot na siłowni/Train Points/Time Room (nic), Bot na Exp/Loot (kill, w przypadku raportu na forum notka)
$)SV2 - wszystko dozwolone.

Wchodząc na acc widać zakładkę S2 Fun, tak więc nowi gracze widząc i czytając regulamin nie wiedzą co mogą a co nie. Tak więc jeszcze raz ogarnijcie regulamin.
Odpowiedz
#4
(12-06-2017, 19:29)Rise napisał(a): Pierw ogarnijcie ten syf związany z regulaminem, gdyż aktualnie balansujemy pomiędzy s1 a s2 fun. Przykładem może być
7. Zabronione jest korzystanie z wszelkich rodzaju programów które ułatwiają grę:
$)SV1 - bot na siłowni/Train Points/Time Room (nic), Bot na Exp/Loot (kill, w przypadku raportu na forum notka)
$)SV2 - wszystko dozwolone.

Wchodząc na acc widać zakładkę S2 Fun, tak więc nowi gracze widząc i czytając regulamin nie wiedzą co mogą a co nie. Tak więc jeszcze raz ogarnijcie regulamin.

fakt przydaloby sie odswiezyc regulamin aczkolwiek punkt z podkladaniem dotyczy obu servow dodatkowo w podkladaniu uczestniczyl rashel ktory jest CN'em wiec regulamin znac powinien. Nie byla to grupka nowych ktora nie wiedziala, ze nie mozna tylko osoby ktore graja tu troche na czele z consem tu wymowka "bo ja nie wiedzialem" nie przejdzie.
Odpowiedz
#5
Nigdy tego aczka nie robiłem i nie wiedziałem co wolno a co nie. Zresztą szkoda ryja strzępić na tą sprawę pogramy na kolejnej edycji.
Odpowiedz
#6
Ban słuszny.
Odpowiedz
#7
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: gzRH.png]
[Obrazek: sbnE.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu