Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe Achievmenty
#1
Witam . Zakladam temat w celu poszukiwania nowych achievmentów. Jak wiecie jest jeszcze pare achievow ktore nie zostaly odkryte ,dlatego chcialbym byscie pisali swoje pomysly ,na co moga byc achievy ,a ja chetnie to sprawdze (nie kazdy ma mozliwosc). Pozdro :Język Oczywiscie sprawdze te ,ktore sa w miare prawdopodobne .
Odpowiedz
#2
Znaleźliśmy wszystkie jakie są Uśmiech
Odpowiedz
#3
Wychodzenie z hella dabura/otwieranie okien w domku/uzywanie sztangi/wykonanie wszystkich questow/ulepszenie itemka na +10

to moje pomysly ; p
Odpowiedz
#4
(12-06-2017, 19:46)Rise napisał(a): Znaleźliśmy wszystkie jakie są Uśmiech

Tak? Znasz 46 achiavow? Zdziwko
Odpowiedz
#5
(12-06-2017, 19:50)Vultur napisał(a):
(12-06-2017, 19:46)Rise napisał(a): Znaleźliśmy wszystkie jakie są Uśmiech

Tak? Znasz 46 achiavow? Zdziwko

39 jest na wiki+ 2 sa znane tylka sa owiane lekka tajemnica watpie, zeby odkryli jeszcze 5 aczkolwiek kto wie
Odpowiedz
#6
Postawilo sie kilkanascie mckow na botach na noc zeby uzywaly itemu, uzywaly rzeczy, zabijaly potwory i niektore dostaly aczki wiec tak, znamy te nowe aczki
Odpowiedz
#7
(12-06-2017, 19:56)radex511 napisał(a): Postawilo sie kilkanascie mckow na botach na noc zeby uzywaly itemu, uzywaly rzeczy, zabijaly potwory i niektore dostaly aczki wiec tak, znamy te nowe aczki

Dziękuje za przyznanie się do używania botów Uśmiech Twoje wszystkie postacie.

19:04 Bitko was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:04 Rybak was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:04 Akosi was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:05 Tood Elat was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:05 Dropek was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:05 Bitka was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
Odpowiedz
#8
Hahaha bajo bajo debepe Szczęśliwy cif banuje każdego żeby sobie on i jego ziomeczki pierwsi hardy zrobili oby tak dalej.
Nie gram tu więcej do puki cif ma coś więcej niż normal player.

Vult usuń postać CN Rashel żeby jej wcale nie było dzięki za grę do niezobaczenia


Co do achiv to 100hff zjedz użyj 1000x kinto tez tylko uważaj bo cif banuje Szczęśliwy
Odpowiedz
#9
(12-06-2017, 20:07)Vultur napisał(a):
(12-06-2017, 19:56)radex511 napisał(a): Postawilo sie kilkanascie mckow na botach na noc zeby uzywaly itemu, uzywaly rzeczy, zabijaly potwory i niektore dostaly aczki wiec tak, znamy te nowe aczki

Dziękuje za przyznanie się do używania botów Uśmiech Twoje wszystkie postacie.

19:04 Bitko was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:04 Rybak was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:04 Akosi was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:05 Tood Elat was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:05 Dropek was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.
19:05 Bitka was deleted by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play on 44 days.

bota uzywalem i uzywac bede, tak jak cala topka. No moze oprocz cive.


Edit:
ps. ten twoj antybot system, smiechu warte.
Zajelo mi to az 20 minut zeby wszystko dzialalo.
Odpowiedz
#10
Od nas jakos nikt bota nie uzywa Szczęśliwy

Hahaha bajo bajo debepe Szczęśliwy cif banuje każdego żeby sobie on i jego ziomeczki pierwsi hardy zrobili oby tak dalej.

jako jedyni wpadliscie na pomysl, zeby sobie podlozyc wojne gildii i placz, ze cif banuje kazdego dobrze wiedziales, ze jest za to ban nie rozumiem tego oburzenia jezeli lamiecie regulamin to czemu placzecie jak ktos was na tym zlapie? Jestem jedybym aktywnym bnem invi i nothing praktycznie nie wbijaja wiec nie dziwie sie, ze jest na mnie placz bo jak nie na mnie to na kogo? Wreszcie rozumiem co czul invi przez te wszystkie edycje.

@co do tego wara to jak go rozpoczeliscie wyskoczylo na czerwono, ze zaczal sie war i dostalem prosbe na fb od pewnego ktosia abym sprawdzil czy nie jest podkladany.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Vultur
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu