Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto Senzu System
#1
Witam, otóż jak wiemy na DBP jest teraz dużo nowych graczy, dodatkowo wiele rzeczy zostało ułatwionych w trakcie rozgrywki jak auto deposit money, auto loot, a więc przy special spellach, s kamce i czarach ciężko jest jeszcze klikać kolejnego hota, także wielu graczy po prostu Sobie nie radzi lub ucieka się do używania niedozwolonych programów od macr, elfa czy własnych programów. Moim pomysłem jest dodanie komendy, która by była świetna. Zwłaszcza, że profki typu janemba, tuffle mają naprawdę ciężko to wszystko na raz ogarniać.

Jak by działa ta komenda?

!asenzu / !autosenzu || Informacje o użyciu system i o tym, że potrzebujemy co najmniej jeden dzień pacca aby używać go

!asenzu mode,1-2 || 1 - zjada od najlepszych senzu do najgorszych 2 - odwrotnie

!asenzu delay,2-30 || Możemy używać senzu od 2 do 30 sekund automatycznie

PODOBA SIĘ? POLUB POST Uśmiech
[-] Polubienia: 5 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , didus2, Kowbojek, MrRexerXII, yalesz
Odpowiedz
#2
Czyli każda komenda !asenzu będzie potrzebowała pacca??
Odpowiedz
#3
(14-06-2017, 01:36)MrRexerXII napisał(a): Czyli każda komenda !asenzu będzie potrzebowała pacca??

Nieee, tylko żeby dział system wymagany będzie aktywny pacc na koncie, czyli powyżej 1 dnia
Odpowiedz
#4
dobry sposob ale wywal to ,ze potrzeba pacca ,bo albo robisz to ,zeby ludzie nie uzywali botow,bylo latwiej nowym gracza albo podstepem probujesz zmusic niektorych co graja dla fanu ,zeby kupili pacca Płacz
Odpowiedz
#5
Jak dla mnie pomysł ciekawy zawsze jeden hot więcej tylko teraz pytanie , powstał no cheat a systemów coraz więcej zastępujących boty i czy o to chodziło.

Jestem w 70% na tak
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Learza:
  • MrRexerXII
Odpowiedz
#6
do tego komende ktora by dawala furie bez zablokowywania gran aury zeby goki mogli sie furiowac w spokoju i jesc senzu tez i bic ttk Szczęśliwy
Odpowiedz
#7
(14-06-2017, 01:47)Learza napisał(a): Jak dla mnie pomysł ciekawy zawsze jeden hot więcej tylko teraz pytanie , powstał no cheat a systemów coraz więcej zastępujących boty i czy o to chodziło.

Jestem w 70% na tak

Sytuacja na serverze na ta chwile wyglada tak na moje oko:

70% nie ogarnia totalnie tego co sie dzieje
5% ogarnia tych pare keyi
25% uzywa bota/macro


Dlatego wydaje mi sie ze pomysl nie jest zly. Tym bardziej ze pacc jako taki na dbp jest fakt faktem tani. Ewentualnie na poczatku system moglby byc "free" zeby mozna wylapac ewentualne bugi
Odpowiedz
#8
(14-06-2017, 01:49)Mutant napisał(a): do tego komende ktora by dawala furie bez zablokowywania gran aury zeby goki mogli sie furiowac w spokoju i jesc senzu tez i bic ttk Szczęśliwy

Tu nie chodzi, żeby iść w tym kierunku dalej po prostu jeżeli ludzie zyskują dużą przewagę używając botów i makr to czemu nie dać tego dla wszystkich? I uwaga teraz najważniejsze, nie ma możliwości wytępienia programów do senzu bo na najlepszym najbardziej zabezpieczonym kliencie wystarczy najprostszy program do wykrywania koloru hp i używania wtedy x hotkeya bez najmniejszej ingerencji w klienta, a to nie jest problem uwierzcie mi Uśmiech

Sam chwilke grałem priv charem i widziałem, że naprawdę ciężko ogarniać special spelle + super kamke + zwykly spell + capsulki/hf i jeszcze senzu to jest bardzo ciężkie...

Uwaga! Piszę to z uwagą na to, że nie mam myszki z 10 macrami i używałem tylko klawiszy f1-f12 Język
Odpowiedz
#9
Ja tam jestem na nie. bo to oznacza ze ludzie se beda spam senzu stawiac na silce itd = easy achiv. + nieulatwiajmy tego dbp az tak. ja jeszcze bym byl za tym zeby dmg w pvp wrocil do 25% i zebys dal spowrotem double kamke zeby wymagalo to pvp wiecej ogaru. bo teraz tak szczerze te dbp zrobilo sie no brain.
tak wiem ze sam bylem za usuneciem double kamki ale to bylo na 50% dmg.

sam dawalem rade sie bijac 1v6 z toodami ogarniajac chobe,senzu + heala recznie. i tak jak mowie nierobmy z dbp no braina. bo zaraz bedzie znowu ze masa>ogar. tak jak na starych s2.
co prawda spc ma chujowego speciala ktorego sie nieuzywa bo zadko wejdzie combo tego namek furie+choba+kamka szanse sa chyba takie jak dropniecie cooler soula.
spamienie hotow mozna nawet na trainerach potrenic.

+ jak chcesz ulatwic cos nowym graczom to mozesz zrobic tak ze jak sie spami kamke to niewysysa many jak pojebane.

+ co do tego wykrywania koloru hp to wiesz ze to widac jak ktos leci na auto senzu? albo nawet grafike senzu zmien na bardziej widoczna. nawet napis na pomaranczowo bedzie latwiej wylapac czy ktos leci na auto senzu na hp.
Odpowiedz
#10
(14-06-2017, 02:09)Adoxv20 napisał(a): Ja tam jestem na nie. bo to oznacza ze ludzie se beda spam senzu stawiac na silce itd = easy achiv. + nieulatwiajmy tego dbp az tak. ja jeszcze bym byl za tym zeby dmg w pvp wrocil do 25% i zebys dal spowrotem double kamke zeby wymagalo to pvp wiecej ogaru. bo teraz tak szczerze te dbp zrobilo sie no brain.
tak wiem ze sam bylem za usuneciem double kamki ale to bylo na 50% dmg.

sam dawalem rade sie bijac 1v6 z toodami ogarniajac chobe,senzu + heala recznie. i tak jak mowie nierobmy z dbp no braina. bo zaraz bedzie znowu ze masa>ogar. tak jak na starych s2.
co prawda spc ma chujowego speciala ktorego sie nieuzywa bo zadko wejdzie combo tego namek furie+choba+kamka szanse sa chyba takie jak dropniecie cooler soula.
spamienie hotow mozna nawet na trainerach potrenic.

+ jak chcesz ulatwic cos nowym graczom to mozesz zrobic tak ze jak sie spami kamke to niewysysa many jak pojebane.

I pisze to ktoś kto lata bez przerwy na auto senzu Chory  Zły Zły Zły
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu