Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Auto Senzu System
#11
(14-06-2017, 02:11)Vultur napisał(a):
(14-06-2017, 02:09)Adoxv20 napisał(a): Ja tam jestem na nie. bo to oznacza ze ludzie se beda spam senzu stawiac na silce itd = easy achiv. + nieulatwiajmy tego dbp az tak. ja jeszcze bym byl za tym zeby dmg w pvp wrocil do 25% i zebys dal spowrotem double kamke zeby wymagalo to pvp wiecej ogaru. bo teraz tak szczerze te dbp zrobilo sie no brain.
tak wiem ze sam bylem za usuneciem double kamki ale to bylo na 50% dmg.

sam dawalem rade sie bijac 1v6 z toodami ogarniajac chobe,senzu + heala recznie. i tak jak mowie nierobmy z dbp no braina. bo zaraz bedzie znowu ze masa>ogar. tak jak na starych s2.
co prawda spc ma chujowego speciala ktorego sie nieuzywa bo zadko wejdzie combo tego namek furie+choba+kamka szanse sa chyba takie jak dropniecie cooler soula.
spamienie hotow mozna nawet na trainerach potrenic.

+ jak chcesz ulatwic cos nowym graczom to mozesz zrobic tak ze jak sie spami kamke to niewysysa many jak pojebane.

I pisze to ktoś kto lata bez przerwy na auto senzu Chory  Zły Zły Zły

Zlapales mnie raz i to bylo kolo c13 mowilem ze uzywalem w pve ale w pvp niemoglem przez te sciny. sorka ale na expie jak c13 zapierdalaly jak pojebane jak mialem walic chobe+senzu+heal? jak 2 c13 mnie bily wiecej niz 6 typa.
+ zanim sie dowiedzialem jak odpalic elfa to juz przestalem grac. edycje z max lvl to jednak niedlamnie.
rob to co uwazasz ja tylko daje swoja opinie.
Odpowiedz
#12
VUltur wiem ze masz podobnie jak ja co do ludzi ktorzy boca a pisza jak by tego nie robili na tej edycji ale Adox ma troche racji, Invi tez bo jest wiele osob ktore nie ogarnia ale teraz pytanie, lecimy w server dostepny dla kazdego przez co dla zadnego , czy jednak staramy sie tworzyc server dla graczy z chodz minimum mozgu, dales teraz senzu ktore sie nie exaustuje..... jaki problem spamic senzu na expie/pvp.... tak wiem do pvp masz - leczenie , attak , secound attack , special , czasem buku + zanzo. Jedyne czego brakuje to reki do zanzo SzczęśliwyD bo jak lecisz na hotach 1-12f to nie myslisz o myszce szczegolnie jak nie mozna map clickowac.

Zanzo nie poprawisz , wiele osob nie ogarnia.... ale na dobra sprawe my tez nie ogarnialismy na poczatku mimo iz bylo tego mniej to tez trzeba bylo wiedziec co do expa , co do pvp co do sraniewbanie
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#13
Jestem na NIE.. serwer no cheats, a ty chcesz wprowadzac auto senzu, rownie dobrze pozwól używać elfa i bedzie to samo. ehh bye bye no cheats, jeszcze auto gran aure/regen dajcie
Odpowiedz
#14
jezeli ma w ogole wejść to jak dla mnie powinno być free. (@invi nie kazdy zarabia więc "tanio" tutaj nie ma niz do rzeczy)
ale lepiej zrobić jakieś ograniczenie zeby bardziej oplacalo sie to robic recznie np. maksymalnie mozna ustawic senzu raz na X sekund (np o 2-3 więcej niz mozna uzyc) wtedy będzie to pomoc w PVE zeby takie adoxy nie usprawiedliwialy sie ze na PVE ciezko a PVP musi być skillowe X D
tbh osoby które używaly bota na tej edycji do czegokolwiek nie powinny sie w ogole wypowiadac w takiej sprawie SzczęśliwyD
widocznie edycje z botem są bardziej popularne lecz zapewne krótsze i 24/7 afk Niezdecydowany a szkoda
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#15
Moim zdaniem nie powinieneś tego wprowadzać, ponieważ to za bardzo ułatwi rozgrywkę. Oczywistym jest, że jak ktoś nie ogarnia hotów to dużo nie ugra w porównaniu do gracza, który je ogarnia. PvP powinno zostać w jak największym stopniu skillowe, bo na tym w końcu to polega, czyż nie ?
Po za tym nie przesadzajmy z tymi hotami, tak naprawdę masz ich tutaj mało w porównaniu do np. RL, czy też Avatara gdzie grałem ręcznie przy dużo większej ilości hotów, więc wszystko idzie ogarnąć.
Odpowiedz
#16
Ciezko mi sie ustosunkowac na poczatku servera tez czulem sie jakbym mial 2 lewe rece nie ogarnialem bo wiadomo kiedys wszystko bot robil ale 2-3 wary i jest ok ale faktycznie jakbym nie mial guzikow na myszce to z hfami i specialka byloby ciezko takze zdam sie na osad wiekszosci mysle ze jakby to mialo wejsc to wprowadzic mozliwosc auto uzywania senzu co minimum 2,2 sekundy aby jednak gracze klikajacy recznie mialy troszke przewagi+ oczywiscie tego autosenzu trzebaby pilnowac tzn zeby nie bylo tak ze ktos odpala komende i idzie afk i achi wpada bo czym by to sie od makro roznilo.
Odpowiedz
#17
Jestem na nie,im dalej ułatwisz grę dla no brain tym więcej osób da po jakimś czasie z exita bo dosłownie nie będzie można się wykazać i będzie bieganie jak z elfem.
Odpowiedz
#18
Ogólnie fajna sprawa ale jestem również na nie. Za łatwo, już i tak ułatwiło sprawę to ze nie ma exhaus na senzu Duży uśmiech
Odpowiedz
#19
Pogodziłem się z map clickiem, ale to już przesada. Ja podziękuję...

-1 (czekam na kolejną edycję)
Odpowiedz
#20
(14-06-2017, 17:42)Tobby napisał(a): Pogodziłem się z map clickiem, ale to już przesada. Ja podziękuję...

-1 (czekam na kolejną edycję)

Bierzemy okularki, zakładamy na nosek i czytamy baardzo powoli. Gdzie jest napisane ze weszlo/wejdzie? Po prostu jest pomysl wrzucony, zeby zobaczyc co ludzie na to
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu