Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Delete ????
#1
Co podlega pod bota?
BOT: 
- Auto Exp/Auto Drop
- Auto Zanzoken / Auto Follow itd
- Wszystko co wygląda na skrypty bardziej zaawansowane niż typowe macro






Bardzo dobrze bo w momencie gdy dostalem bana i ogolnie ostatnie 30 min mojej gry wygladalo tak ze padalem i wracalem a jedynie co robilem to bilem spela w typa i sie leczylem wiec nie wiem skad takie domysly


Auto foloow jak tu nawet map click nie dziala zanzoken .... albo auto exp .... drop ...... Nic z tych rzeczy mnie nie dotyczy bo nic nie robilem tylko bilem spela i walilem senzu wiec powtarzam nie wiem skad ten delete.


Wszyscy juz wiedza ze nasza guild jest banowana nagminnine i to nie raz nie wiem dlaczego. Popatrzcie troszke bardziej na innych graczy co oni uzywaja a nie czepiacie sie prawilnych ludzi.
Odpowiedz
#2
Bana nadal Admin Vultur ktory w gruncie rzeczy dowodow nie musi przedstawiac a jego decyzja jest ostateczna ale poczekamy na odpowiedz.
Odpowiedz
#3
Jak ten Didus aka donator spłacze się o coś to bany lecą od buta Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
(14-06-2017, 17:56)Cive napisał(a): Bana nadal Admin Vultur ktory w gruncie rzeczy dowodow nie musi przedstawiac a jego decyzja jest ostateczna ale poczekamy na odpowiedz.

Tak ale ja dostalem tego  delete z dupy ... bilismy we 2 typa i tylko wciskalem fasole plus spel i tyle .... Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
(14-06-2017, 18:01)CreepyShow napisał(a):
(14-06-2017, 17:56)Cive napisał(a): Bana nadal Admin Vultur ktory w gruncie rzeczy dowodow nie musi przedstawiac a jego decyzja jest ostateczna ale poczekamy na odpowiedz.

Tak ale ja dostalem tego  delete z dupy ... bilismy we 2 typa i tylko wciskalem fasole plus spel i tyle .... Szczęśliwy

Dlatego napisalem, ze poczekamy na odpowiedz Vultura, cierpliwosci.
Odpowiedz
#6
kazdy wie ze ten didus jest tutaj najwiekszym 'sponsorem', jak padal to cos tam sie odgrazal banami i nagle jeden polecial Niezdecydowany przypadek
Odpowiedz
#7
(14-06-2017, 18:19)dorpaz napisał(a): kazdy wie ze ten didus jest tutaj najwiekszym 'sponsorem', jak padal to cos tam sie odgrazal banami i nagle jeden polecial Niezdecydowany przypadek

Ty jesteś nie normalny daj mi Screena jak ci napisałem ze dostaniesz bana... wiem za co dostał DELETE ale ja nie mam z tym nic wspólnego...
I Wiem ze raczej undelete nie będzie...
Dobrze wie za co dostał a udaje ze nic nie zrobił zal.pl

Ja tez sie spinałem o unbana i co dostałem go???

Cive miał racje z banem co na nas nałożył...

a po 3 nie jestem zadnym sponsorem matole tylko wydaje hajs żeby robić wam Eventy wiec jak macie z tym problem róbcie se je sami...
ELO
zamknijcie lepiej ten temat...
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post didus2:
  • yalesz
Odpowiedz
#8
To jest to co na dashu pocinalo? Szczęśliwy
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Invisiblity:
  • didus2, Vultur
Odpowiedz
#9
(14-06-2017, 19:41)Invisiblity napisał(a): To jest to co na dashu pocinalo? Szczęśliwy

Tak jest i on chce za to undelete...

Pamietaj synku:
MAME OSZUKASZ
TATE OSZUKASZ a VULTURA NIE OSZUKASZ Uśmiech
Odpowiedz
#10
@didus
po co te nerwy Duży uśmiech a takie glupoty o banach wypisywales i tyle, co do twoich donacji na serwa mam wyjebane na co kase wydajesz, dzieki takim jak ty serwer dluzej podziala..


co do delete to zawsze Ci ludzie ode mnie je dostaja Szczęśliwyd ogolnie chce tylko widziec za co dostal i tyle, a jesli chodzi o dasha to pozdrawiam rashela czy jakos tak, ktory biega 2x szybciej ode mnieDuży uśmiech chyba mam lagi.

Na tym serwerze 90% ludzi ktore zabilem mi pisze ze mam jakies auto-kamki/obracanie/zanzo/follow itd., na prosbe vultura moge nagrac filmik jak widac ze odpalam sam client i bije kamki/senzu/baku/zanzo itd. bez bota, by uniknac takich deletow ;]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu