Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans postaci
#1
Edycja juz troche stoi duzo osob wbilo ten max lvl a jak nie max to jakis 800 chociaz wiec mozna juz mowic o tym ktora postac jest za silna a ktora za slaba. Na tej edycji jestem dosc aktywny w pvp i starajac sie byc obiektywnym napisze propozycje zmian


Goku- Tutaj ciezko cokolwiek powiedziec tak naprawde nikt nim nie gra. Moim zdaniem goku swoje kly pokazuje na lvlach rzedu 1400+ a jako, ze max lvl jest 999 to proponuje zwiekszyc mu lekko dmg z ttk wkoncu to no cheat a jego last spell to wave. Reasumujac +4 % dmg z ttk byloby calkiem rozsadne

Vegeta- Tak jak wyzej ciezko cokolwiek mowic bo niestety nie mialem przyjemnosci walczyc z vegeta ale mysle, ze pare% dmg do final shine nie jest glupim pomyslem przypominam to no cheat a final shine to wave. Reasumujac +3% dmg do final shine


Brolly- Moim zdaniem jest troche za bardzo tankowaty jak na taki dmg. Ma najlepsza lape dmg ze spella jest wmiare do tego bardzo duza ilosc hp. Na warach Dorpaz tzn brolly jest dla nas bardzo duzym problemem bo takiego buba po prostu sie nie bije, bardzo ciezko go zabic ale on tez nie robi niewiadomo jakiego dmg a z brollym jest tak, ze strasznie ciezko go zabic a nie mozna go olewac bo potrafi zabolec. Proponuje aby Fuzka dawala 100 hp zamiast 1000

Gohan-Nie lubie sie wypowiadac o postaci ktora gram ale coz. Uwazam, ze gohan jest troszke za mocny jak na shootera ktory ma 20 hp/lvl wcale nie latwo go zabic proponuje -1000 hp za fuzke

Trunks- Z hp mocno od gohana nie odbiega a jest profka melee ja bym mu dal z 1000 dodatkowego hp za fuzke.

Tuffle- Tuffle jest tankiem. Ale tak naprawde co to za tank ktory ma 0% absorba na ki? Druga sprawa jest meteo self ktore pobiera hp a jego dmg jest niewiele wiekszy od ee+ma mniejszy zasieg. Proponuje zmniejszyc Tufflowi melee abso z 15 na 10 % oraz zwiekszyc ki abso z 0 na 5% dodatkowo usunac koszt hp z meteo selfa LUB zwiekszyc jego obrazenia o jakies 3%

Cell- tak samo jak w przypadku tuffla 0% ki abso na tanku? Tyle, ze tutaj jest tylko 10% melee abso a nie 15 jak w przypadku tuffla. Proponuje zwiekszyc ki abso z 0 na 5%

Cooler- imo jest ok

Freezer-imo jest ok

Majin-imo jest ok. Moze i nie ma ki abso ale ma az 20% melee abso DODATKOWO posiada ogromna liczbe hp i bardzo dobry heal

Shenron-ciezko cokolwiek powiedziec raptem 1 osoba ma fuzke

Janemba- Kiedys ktos stwierdzil, ze janemba jest za silny i zostalo mu zabrane 25% melee dmg. Od tamtej pory... Coz juz silny nie jest. Na poczatku aelo marudzil na brak dmg ale wiadomo jak to jest gdy ktos placze, ze jego postac jest slaba. Pare dni temu bijac sie z mankiem podczas pvp zmienialem magic arma na destro bo ledwo yellowy lapalem a jestem gohanem. Proponyje zwiekszyc jabie lape o 12% 

Human-ciezko cokolwiek powiedziec ale jakos nikt nim nie gra widzialem az 2 humanow z lastem i nie mowie tu o fuzce. Ja bym dal mu pare% do melee dmg powiedzmy 5%

Videl-Po nerfie heala chyba jest ok

Namek spellcaster- Chyba jest ok

Namek warrior- narazie nikt nim nie wbil duzego lvla ale od czasu buffa lapy sporo osob zaczelo nim grac imo zostawic jak jest.
Odpowiedz
#2
nie zgadzam sie co do brollyego, zrob go i pokaz ze dajesz nim tak rade, do tego na warach musze caly czas byc przy targecie, a nie jak wy kulkowcy tylko spierdalacie i full dps sobie lekko wklejacie
skoro brolly jest takim tankiem jak piszesz idz sie pobic z Brodzitsu i zobaczysz jak on padaZdezorientowany czesto wam uciekam przez zanzo, a to ze slabo mnie gonicie to juz nie moj problem

ps .chcesz znerfic brollyego i gohana, a tak sie skalda ze ja i mareczek nimi gramy i troche dostajecie, ale to chyba przypadek ?
Odpowiedz
#3
Cive, Buubek ma abso na ki.
Odpowiedz
#4
Juz sie zaczyna.. powiem wam ze niz z tego dobrego nie wyniknie.. wiec Cii i wypidalajkufa

A tera tak serio , NIC DOBREGO Z TEGO NIE WYJDZIE!
Odpowiedz
#5
(16-06-2017, 03:10)dorpaz napisał(a): nie zgadzam sie co do brollyego, zrob go i pokaz ze dajesz nim tak rade, do tego na warach musze caly czas byc przy targecie, a nie jak wy kulkowcy tylko spierdalacie i full dps sobie lekko wklejacie
skoro brolly jest takim tankiem jak piszesz idz sie pobic z Brodzitsu i zobaczysz jak on padaZdezorientowany czesto wam uciekam przez zanzo, a to ze slabo mnie gonicie to juz nie moj problem

ps .chcesz znerfic brollyego i gohana, a tak sie skalda ze ja i mareczek nimi gramy i troche dostajecie, ale to chyba przypadek ?

Tak sie sklada ze brollym gralem na poprzedniej edycji. Chce nerfic gohana i placzesz ze macie gohana w teamie a na to ze ja sam nim gram juz nie patrzysz?... Co do tego ze troche dostajemy tez sie nie zgodze bo dzis to wy dostawaliscie 4 v 3 ale odbiegamy od tematu Raav na acc makerze jest ze ma 0 abso. Jak sie nie myle to na starym s2 dostal abso ale po przeniesieniu balansu z s1 na s2 je stracil
Odpowiedz
#6
Nie patrze na cb bo nic nim nie robisz.. dlatego chcesz go znerfic i zrobic cos innego.
Edycje temu Brolly byl okey ? nagle jest za silny dzieki za info Szczęśliwydddd
Odpowiedz
#7
A jakoś mniej mnie ludzie bili niż kiedyś Duży uśmiech mniejsza o to, jeśli nie ma to nie ma
Odpowiedz
#8
dorpaz ty Patrzysz na brollasa z 20 agi i brollasa z 0 agi to jest 15% abso na ki/melee wporownaniu do goka,vegety to brollas teraz odstaje wpizdu. tego brodzitsu to ja 500-600 lvlem bym wysolowal.
Best lapa, W chuj hp i dmg ttk wali 105-117k a baku 102-108k. to masz roznice 3-9k dmg miedzy obszarowka ktora w pvp zawsze trafisz chyba ze bijesz w powietrze i ttk ktore raz na rok trafisz jak ktos ci biega na skosy i jeszcze ma pierdolniety rorzut dmg ze sie wali przewaznie 105-107k zamiast te 114-117k a te 9k dmg w typa to jakies 2k max.
A miedzy lapa goka a brollasa jest 15%. patrzac na to ze brollas moze wyciagnac ponad 60k z lapy. to miedzy goka a brolasa lapa wyjdzie okolo 9k dmg roznicy.
brollasowi by sie przydal nerf baku bardziej niz hp.

Buubek dalej ma 5% ki abso

humana to zostawic jak jest jest niegrany tak jak shenron przez to ze ludzie juz sa do niego zrazeni Szczęśliwy.

Co do cella zgadzam sie w 100% juz od 3-4 edycji walcze o jego ki abso. absorbuje androidow a niema ki abso Szczęśliwy. porownojac cella do kazdego tanka co teraz sa to wyjdzie na to ze cell ma o 10% lepsza lape od buubka,tuffla, mniej hp od nich obydwu do tego tuffle ma mind controla a buubek 10% melee abso i 5% ki abso. i spell dmg 8k wiecej od buubka a 5k mniej od tuffla. a nw ma lepszy spell,5/5 abso co jest lepsze niz 10 melee,wiecej hp az o 7k. podobny heal. i lape o jakies 10% lepsza. wiec temu cellowi nawet bym dal 10% ki abso bo w porownaniu do innych tankow on ma chuja. shenron ma 10% ki abso,taki sam spell dmg,lepsza lape, 6.5k hp wiecej i az takiej duzej roznicy w healu niema. to albo dac cellowi 5% do heala i ki abso albo samo 10% ki abso.

Co do tuffla z tym nowym mindem wydaje sie spoko.

Co do videlki to ona nerfa na heala niedostala. poprostu edycje temu co aelo gral c18 miala wiekszy niz powinna poprostu zostalo cofniete do tego co miala wedlug mnie videlka tez z -5% dmg do edb powinna dostac. bo na tym 999 lvlu to heala az tak nieczuc a jej dmg jest za duzy ma dobrego balla+ponad sredniawy spell, dobrym bym go nienazwal a musi tylko biegac w kolko i spam spell. postac za silna jak na no brain, bo gohan to chociaz ma malo hp. andro z edb bije 96-108k to praktycznie tyle co baku tylko ze target lul. a gohan bije 101-111k

A co do gohana to jego ohk wedlug mnie powinno dostac nerfa do 4 kratek teraz ma chyba 5, albo nerf dmg, bo to u gohana ohk najbardziej boli na tych 999 lvlach.

Liczby dmg sa wziete z tabelki http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=964
Odpowiedz
#9
Jako, że jestem jedyną osobą która ma na shenronie fuske to się wypowiem. Tej postaci mogłoby zasadniczo nie być, no chyba, że to miała być postać dla masochistów.
HP tragedii nie ma, są postacie które mają więcej, są też takie które mają mniej.
Abso 0% na łapę, 10% na ki - tak jak saiyanie
Heal przeciętny
Ki - no tutaj już jest lipa mało ki co stanowi problem - jego last spell zżera, aż 3k many, co więcej by było zabawniej shenronek nie posiada żadnego stałego transa co jest imo lekkim absurdem, często miałem sytuacje gdy po prostu spadały mi transy i kaioken.
DMG ze Spelli - to jest parodia, super kame chyba najslabsze dmg w grze, last spell także słaby - hity dużo słabsze niż edb videlki (który dodatkowo kosztuje w ch**j many
Łapa - średnio-słaba hity porównywalne do łapy freezera. Poruszę tu też kwestie omega blow spell zjada nam 40% ki (już o ki się wypowiadałem) trwa 10s - długo?krótko? ciężko powiedzieć tak samo jak ciężko jest być przy kimś tyle czasu przyklejonym, chyba wolałbym ładować furie niż odpalić się na 10s i później czekać kolejne 40 na odpalenie.
Reasumując: postać która kompletnie nie ma dmg, nie jest także za bardzo tankowata. Chcesz tanka? - są lepsze profki , chcesz dps - są lepsze profki. Chcesz profke co ładnie wygląda na lascie i nie wychodzi z trainów - shenron to wybór dla Ciebie.
Dodam jeszcze tylko, że nie pisze tak krytycznie bo wymagam dla niego buffa, chcecie się męczyć to sprawdźcie sami. Ja zrezygnowałem i zrobiłem Freeze.
Odpowiedz
#10
Dorpaz ja nie wiem jak z toba rozmawiac co ci sie nie powie to i tak bedziesz myslec, ze chce wasz team oslabic. Dostaniesz bana za przeklinanie mimo, ze report nie byl nawet od nikogo od nas- OMG CIF DOSTAJE WPIERDZIEL CHCE NAS WYBANOWAC pisze, ze gohan ma za duzo hp bo sam nim gram i to widze- OMG MAMY GOHANA W TEAMIE CIVE CHCE NAS OSLABIC. Nie wiem skad wziales fakt, ze ja nic nie robie otworzylem sobie deathlist moj i waszego gohana wyszlo na to, ze ja z ostatnich 2 dni mam 2 deady od was a wasz gohan ma 5.

Co do brolliego to gralem nim na ostatniej edycji jak pisalem z tym, ze bylo bardzo malo graczy i jak mialem ten 700 + to nie bylo sie z kim bic wiec tak naprawde nie wiedzialem jaki on jest w pvp ale tak jak mowilem gralem-wiem ile ma hp i moim zdaniem jest to troche za duzo jak na best lape i nienajgorszy spell obszarowy.

Adox- Co do humana to moze potrzeba zachety aby ludzie nim grali? Popatrz na nw kazdy byl do niego zrazony ale jak dostal buffa to troche osob jednak sie do niego przekonalo.

Co do tuffla- info z tabelki meteo self zadaje 2 k wiecej dmg od evil energy zabiera 5%+500 hp oraz ma mniejszy obszar wciaz jestem za lekkimi zmianami

Videlka- Ja bym ja zostawil spell slabszy od gohana kulka slabsza od gohana za to jest ciezej ja zabic

Gohan- ohk dmg bym raczej nie ruszal bo gohan wcale duzo z niego nie bije ale chyba juz sie nie bede wypowiadac o swojej postaci bo zaraz bedzie, ze nagle gram gohanem i nie chce aby go nerfili.

Hate- co do many to wbij 999 lvl jezeliby potraktowac shenrona jako tanka to ma calkiem spoko dmg.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu