Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Marek Lowca Szparek
#1
Wstawiam za Alvarissa który ma bana na forum twierdzi ze w PvP dany osobnik miał macro na emotki.
https://youtu.be/5S6ProAC9P4
Odpowiedz
#2
dziwne te macro które się wyłącza gdy osobnik się tylko leczy
Odpowiedz
#3
(20-06-2017, 22:45)Srollo napisał(a): dziwne te macro które się wyłącza gdy osobnik się tylko leczy

Dobra widzę ze mam unbana na forum. Czasami tak jest ze pisze ci ze jesteś exh na 0 sek jak byś nigdy nie ostawiał emotek na elfie. Widać jak lecą mu emotki w 8-12-16 sekundzie filmu. Potem musiał kliknąć key na hotkeya bo nastepne emotki lecą w 30-34 sec. Trochę dziwne ze tak sam w pvp robi emotki co 4 sek
Odpowiedz
#4
rzal mi was. przeciez to koles z tego teamu od tych myszek fajnych... jak nie wiecie to nie gadajcie. mysza z bindami =/= bot halo otfurzcie oczy
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#5
(20-06-2017, 22:52)yalesz napisał(a): rzal mi was. przeciez to koles z tego teamu od tych myszek fajnych... jak nie wiecie to nie gadajcie. mysza z bindami =/= bot halo otfurzcie oczy

A kto tu mówi o bocie? Sam Didus napisał na poście o macro... A jak bindy na myszce nie liczą się tak samo jak pod macro to zw idę kupic sobie taka sama myszkę.
Odpowiedz
#6
Kamka w pvp ? 100 macro bo nie da sie wcisnac przeciez i spamic

emotki leca tylko jak bije z ohk
Odpowiedz
#7
Powiem 1 jezeli Vultur był by online na bank był by delete nie za emotki tylko za Auto dasha na którym caly czas pocina....
Odpowiedz
#8
Ciezko stwierdzic ze cos jest macrem jezeli nie powtarza sie w regularnych odstepach czasu.
Do tego brak pieprzonego "Koniec nagrania"

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu