Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DAILY TASK
#1
Co wy na to zeby daily taski dawaly po 10 lvli.

od 999 lvla.???[Obrazek: wink.gif]

INVI po co usuwasz tak szybko posty jak nie dasz się nawet wypowiedzieć gracza....
Odpowiedz
#2
Jestem Za.
Odpowiedz
#3
szczerze moim zdaniem dtaski mogłyby dawac lvl ale z od 7 do 10 lvli za 1 dtaska byloby spoko
Odpowiedz
#4
Na nie
Odpowiedz
#5
nie mam 999 ale jestem na tak Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
jestem na tak
12:32 Shado: Congratulations! You earned from the daily mission 0 experience and 870662 zeni have added to your balance.
na 1004 lvl oddalem a bijac blaze metale w ilosci 274 nie zdobylem nawet 1 lvl Szczęśliwy
exp za trudny nie ma sensu bez kolcow kolejna rzecz pod is ..?
Odpowiedz
#7
(22-06-2017, 13:34)szaupauwp napisał(a): jestem na tak
12:32 Shado: Congratulations! You earned from the daily mission 0 experience and 870662 zeni have added to your balance.
na 1004 lvl oddalem a bijac blaze metale w ilosci 274 nie zdobylem nawet 1 lvl Szczęśliwy
exp za trudny nie ma sensu bez kolcow kolejna rzecz pod is ..?

Kolce expa wcale tak duzo nie daja a exp po 999 ma byc trudny. Zwiekszyc max lvl i jescze zle
Odpowiedz
#8
Exp za trudny SzczęśliwyDDDDDD.
expilo sie na 1k lvlu na 0.2 exp z gorszym eq. daily niepowinno dawac lvli i jeszcze sie powinno tracic 30 lvli na deske i tak wedlug mnie wciaz by bylo za latwo.
Autokarek 1092
[Reborn] jakis parcel dal rade to wy dacie Niezdecydowany.
Odpowiedz
#9
zgodzie się z civem możecie nabijać lvl ponad 999 i jeszcze wam źle , stfu patusy (zero autokrytyki)
Odpowiedz
#10
Zamykam temat bo dac wam palca a Wy chcecie od razu cala reke, jak nie pasuje zawsze mozna wrocic do 999. Dostaliscie zajecie i tyle

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu