Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[sv2][przeszkadzanie saga][Quixer i Obi-wan kenobi]
#1
Z tego co slyszalem pushowanie/ zabijanie na Trialu grozilo banicja 2 dni


http://imgur.com/i9TdvNp

Nastepny do kolekcji

http://imgur.com/2b3jnN3
Odpowiedz
#2
Po 1. Nie robiłeś trial questa. Uśmiech
Po 2. Pusha nie dostałeś a zabić mogę Cię. Uśmiech
Po 3. Widać ze nie zrobisz trail questa, tylko shadow taska. Uśmiech
Odpowiedz
#3
marna prowokacja jak latałeś na bramce. Nie było to na samym quescie, wrzuć może filmik następnym razem jak ci przeszkadzałem go robić a nie wbiłeś na labirynt farmiąc taska.
Odpowiedz
#4
Wiecie chlopaki wasze zdanie mnie nie obchodzi bo i tak postawicie na swoim : >
Ale pamietam ze zabronione bylo zabijanie czy to push czy na pk na trialu i tyle
Odpowiedz
#5
Nie ma znaczenia czy powtarzał to bez końca.
Mnie zabito na titanium Quescie a miałem go done. Gdzie pomagałem innym.
I Invi stanowczo dał bana  bo taki jest regulamin.

Nie jest to pierwsza sytuacja oceniania takiego reporta  więc nie wiem po co pierdolicie głupoty że jesteście nie winni jak ewidentnie przeszkadzacie w Saga/Quest

Mało tego Quixer to jeszcze widać że blokował 20 min ta posatać więc powinien pójść ban na IP za Blokowanie.
A na 2 widać że tyle co wyszedł z roomu--> Bramka i deska

DOWN@
Wrzucaj wszystko co chcesz Uśmiech
Ja w przeciwieństwie do was nie poniżyłem się do utrudniania wykonania wam tego triala od Piątku... i zaden z ludzmi z którymi gram.
Natomiast wy od razu zabijacie pushacie i jeszcze pierdolicie ze to nie tak.
BTW. twój post poniżej nie jest na temat. a to czarna lista  więc oftopujesz.
2. Invi Jak to ty uznajesz  za  obrazy na Forum Ban w grze,  -> masz przykład musisz sprostować Quixera Uśmiech

"""przed bramką"""
Tak jak pisałem na trialu nikt wam nie przeszkadzał
Odpowiedz
#6
nie wiem gdzie ty widzisz blokowanie 20 min typie jak tam nawety tyle nie stałem. od tych odkurzaczy to ci sie popierdoliło w głowie typie. Myślisz że dobrze gadasz a pierdolisz jak potłuczony. Dziś wrzucę filmik z twojego chara buu jak mnie pushnałęs wiec dopiero pójdzie na ip. pozdrawiam.

@up, ty się poniżyłeś już dawno temu zanim z aelem się pokłóciłeś hahahahahahahah mhmmm w sumie i po.

w sumie jeżeli słowa które piszę w twoim kierunku są dla cb wyzwiskami, musisz być zdumiony.

"Ja w przeciwieństwie do was nie poniżyłem się do utrudniania wykonania wam tego triala od Piątku... i zaden z ludzmi z którymi gram."

a wczoraj we 3 kto kampił przed bramką?? w sumie twój brat blizniak??

Weż juz nic nie pisz bo od kilku edycji na to co piszesz chce mi się wymiotować Smutny w sumie nawet na cb też.
Odpowiedz
#7
Quixer wrzucaj wrzucaj potoczymy beczke z Ciebie

@UP Widze quixer gubisz sie w tym co piszesz 3x czy tam 4x post zmieniany w ciagu godziny?
Odpowiedz
#8
Ja to bym wstawił do regulaminu pod pkt zabijanie na Labiryncie Ban/Delete przed wejsciem do labiryntu robicie co chcecie ale jak juz wejdziecie i macie skulla na gracza co se tam farmi to odrazu banicja delete ogolnie to caly ten regulamin od zera powinien vultur napisac tyle .
Bardziej mi sie wydaje ze regulamin to se wymyslaja gracze Szczęśliwy

Tak jak vultur powiedział pushani zabronione a zabijanie nie to troche dziwne bo to i to zabija i to i to przeszkadza .
Odpowiedz
#9
Push ? Kara bardzo dobrze bo taki przygłup co pushnie pzta nie wbije a za to graczy co ubija to ma pz i można go gasić. Jeśli robisz reba to rób ale nie robi się tego godzinę Szczęśliwy a farmienie tego jest tak jak farmienie coolera tylko znacznie szybsze Uśmiech to wiadome ze normalni gracze Cię ubija.

Lumpi Hahaha a kto pushowal na jt Szczęśliwy biechu mistrz nikt inny Szczęśliwy bana za ubijanie nooba co robi shadow czy paikuhana nie ma lol. Wsumie i tak wyjebane na was Szczęśliwy płakać bo się pada hehe
Odpowiedz
#10
Ja czekam tylko na wypowiedz Vultura albo kogos innego Mam juz na was patent chlopak. I jeszcze jedno pytanie dlaczego wy sprowadzacie wszytko do "placzu" widziales kiedys kogos kto plakal przez gre? Dobierajcie slowa panowie jestem moze bardziej "podirytowany" ale i tak nazwiecie to placzem : <
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu