Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[S2] Cizia Dash
#1
Wideo 
Nic dodać nic ując. Bongo ma 10 dexa ja mam 8 a koleś popierdala 2 sqm na raz.

Filmik nr1. https://www.youtube.com/watch?v=QmeiKwYjkaA

Filmik nr2.
 

Odpowiedz
#2
19:52 Cizia was deleted by BN Cive because of Using Unofficial Software to Play on 666 days.

Jak dla mnie dash na 100%

@ zawsze chcialem zbanowac mycza


@z Shinem i bladym nigdy sie nie bilem co do Marek lowca szparek to nie wydaje mi sie, zeby mial dasha przynajmniej jak bil sie z nami to raczej go nie uzywal. Za to ten andro od nich z teamu na 100% go mial Szczęśliwy
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • , didus2, yalesz
Odpowiedz
#3
(22-06-2017, 20:52)Cive napisał(a): 19:52 Cizia was deleted by BN Cive because of Using Unofficial Software to Play on 666 days.

Jak dla mnie dash na 100%

@ zawsze chcialem zbanowac mycza

Nie tylko Mycz ma Dasha ;Oczko

Sprawdz Sobie czasem przy PvpZły/b]

[b]Shine

Blady
Marek Lowca Szparek

Bo jak Vultur wbija to z Automatu dash off. Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
Napisze zaraz Vultowi zeby potwierdzi, nie bedzie watpliwosci
Odpowiedz
#5
(22-06-2017, 22:35)Invisiblity napisał(a): Napisze zaraz Vultowi zeby potwierdzi, nie bedzie watpliwosci

Minelo 2 h od bana i jest o 26 odwolan od bana mniej niz myslalem, ze bedzie moze stwierdzil, ze nie ma sie co odwolywac? Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
Typie mam 10 dexa i nie marnuje tyle czasu na zaznaczanie was, biegamy tak samo prawie tylko ty sie zatrzymujesz co chwile i co ty myslisz? czemu jakos jak dostalem kame to nie skakalem 2 sqm?

(22-06-2017, 20:52)Cive napisał(a): 19:52 Cizia was deleted by BN Cive because of Using Unofficial Software to Play on 666 days.

Jak dla mnie dash na 100%

@ zawsze chcialem zbanowac mycza


@z Shinem i bladym nigdy sie nie bilem co do Marek lowca szparek to nie wydaje mi sie, zeby mial dasha przynajmniej jak bil sie z nami to raczej go nie uzywal. Za to ten andro od nich z teamu na 100% go mial Szczęśliwy

Nie przypominam sobie zeby
Pytanie, Cive z czym kolwiek sie bil oprocz trainow, wiec on pewnie sporo wie na temat czy da sie tak biegac czy nie.
Odpowiedz
#7
,,pierdolisz ze takie cos jest niewykonalne debilu" no chlopczyku nie wiedziałem ,ze mozna przyspieszac w tibi innym sposobem niz haste albo? Dash? Szczęśliwy chlopie wez sie obudz tfuu
,,Przyjebusie sie grac w to najpier naucz, a potem pierdol takie bzdury na pvp wcale nie wychodzisz" powiedzial gosc ktory gra postacia no hand i jeszcze ma zbindowane (chodz nwm czy to bindy jak walisz co 1s kamke potem spell/senzu i jeszcze piszesz tak samo jak xanaved postac dorpaza< ktory odziwo dostal bana a nie przepraszam deleta na noobie)
Gdzie ma wychodzic na pvp na kogos kogo nawet nie moze dogonic Szczęśliwy wez ty sie zastanow co ty piszesz najlepiej wylacz tibie na 2 dni i sie w tym czasie umyj bo pewnie Ci juz brown mushroomy na plecach wyszkoczyly. Elo!
Odpowiedz
#8
(22-06-2017, 23:06)szaupauwp napisał(a): ,,pierdolisz ze takie cos jest niewykonalne debilu" no chlopczyku nie wiedziałem ,ze mozna przyspieszac w tibi innym sposobem niz haste albo? Dash? Szczęśliwy chlopie wez sie obudz tfuu
,,Przyjebusie sie grac w to najpier naucz, a potem pierdol takie bzdury na pvp wcale nie wychodzisz" powiedzial gosc ktory gra postacia no hand i jeszcze ma zbindowane (chodz nwm czy to bindy jak walisz co 1s kamke potem spell/senzu i jeszcze piszesz tak samo jak xanaved postac dorpaza< ktory odziwo dostal bana a nie przepraszam deleta na noobie)
Gdzie ma wychodzic na pvp na kogos kogo nawet nie moze dogonic Szczęśliwy wez ty sie zastanow co ty piszesz najlepiej wylacz tibie na 2 dni i sie w tym czasie umyj bo pewnie Ci juz brown mushroomy na plecach wyszkoczyly. Elo!

Powiedz po co takie postronne gowno jak ty sie wypowiada w ogole w tej sprawie?
Odpowiedz
#9
Wojna na nagrywanie ja zwykle w sumie mnie to nie dziwi Niezdecydowany , że bongo niby normalnie biega? Niezdecydowany jeśli cizia popierdala na dashu , załóżmy to . Bongo dogania z palcem w dupie bongo nie ma dasha ta ?
Odpowiedz
#10
Szczerze mowiac nie powiedzialbym ,ze to dash. Ja czasem za dnia niby nie mam lagow ale jakos wolno biegam ,a czasem w nocy albo po resie popierdalam jak zajac pod reflektory. A tak poza tym to jexac konfidentow.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu