Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Patch 3.10.16
#11
Jak sprawdzić ile ma się power unitsów bo na stronie jest tylko do 100 pozycji w highscores Język

@edit
!frags


Btw trochę dziwne i głupie bo raz w życiu zabiłem typa który miał 10 lvli mniej i mam 0 power unitsow ...
Odpowiedz
#12
.!frags tam masz wszystko napisane Duży uśmiech Język
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Bullsey:
  • Bruya
Odpowiedz
#13
no wlasnie, co do tych updatow nie moglbys Vulcie po prostu pisac ich po polsku ? Szczęśliwy nie kazdemu chce sie glowic co jest tam napisane Duży uśmiech , wiekszosc polskich graczy jest wiec nie wiem po co to : P

Po 2 , jest jakas komenda zeby sprawdzic stan P. Units ?
Odpowiedz
#14
(27-06-2017, 06:20)Gleszczu napisał(a): no wlasnie, co do tych updatow nie moglbys Vulcie po prostu pisac ich po polsku ? Szczęśliwy nie kazdemu chce sie glowic co jest tam napisane Duży uśmiech , wiekszosc polskich graczy jest wiec nie wiem po co to : P

Po 2 , jest jakas komenda zeby sprawdzic stan P. Units ?

!frags i dolaczam sie do prosby tresc updatow po polsku bo znajomosc angielskiego wcale nie pomaga w ich zrozumieniu Szczęśliwy
Odpowiedz
#15
(27-06-2017, 15:04)Cive napisał(a):
(27-06-2017, 06:20)Gleszczu napisał(a): no wlasnie, co do tych updatow nie moglbys Vulcie po prostu pisac ich po polsku ? Szczęśliwy nie kazdemu chce sie glowic co jest tam napisane Duży uśmiech , wiekszosc polskich graczy jest wiec nie wiem po co to : P

Po 2 , jest jakas komenda zeby sprawdzic stan P. Units ?

!frags i dolaczam sie do prosby tresc updatow po polsku bo znajomosc angielskiego wcale nie pomaga w ich zrozumieniu Szczęśliwy

To samo Pisali mi gracze. 
Dlaczego Vultur nie pisze Updatow po Polsku Szczęśliwy
Odpowiedz
#16
Bo każdy profesjonalny server pisze po angielsku Szczęśliwy
Odpowiedz
#17
kazdy profesjonalny server posiadajacy strony takie jak WIKI powinien je updatowac, a tym czasem DBP "Tę stronę ostatnio zmodyfikowano o 21:44, 8 maj 2017." i dalej nie ma questow dodanych Duży uśmiech

rozumiem jakby na servie bylo z 30% graczy obcokrajowych no ale hellou.. dla polakow moglby pisac po polsku Duży uśmiech
Odpowiedz
#18
(27-06-2017, 17:46)Rashelovsky napisał(a): Bo każdy profesjonalny server pisze po angielsku Szczęśliwy

A nie Vulturowy? Szczęśliwy

Co do questow to moze an dniach zrobie poradnik do titanium questa Bn'em jak bede mial chwile i jakos uda mi sie tam wbic.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu