Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update
#41
@Pan biechu wróć za miesiąc to może coś ruszy w tej sprawie ^.^
Odpowiedz
#42
On olewa ten serwer moczem. Zaraz będzie gadka, ze musi dokładać do interesu, itd. Update miał być, tez nic nie słychać. Jak ktoś chce regularnie grać, to nie tutaj. Ja już straciłem cierpliwość i wiare, ze cokolwiek będzie.
Odpowiedz
#43
Co prawda to prawda, totalna wyjebka
Odpowiedz
#44
(19-09-2017, 21:42)emsik napisał(a): Co prawda to prawda, totalna wyjebka

Żeby było coś dobrego to potrzeba czasu, po za tym pisałem na SB, sprawy prywatne. Jak by mi zależało na kasie koledzy to bym już 2 resy zrobił i nie pisał zapowiedzi Uśmiech

Pozdrawiam
Odpowiedz
#45
(20-09-2017, 00:44)Vultur napisał(a):
(19-09-2017, 21:42)emsik napisał(a): Co prawda to prawda, totalna wyjebka

Żeby było coś dobrego to potrzeba czasu, po za tym pisałem na SB, sprawy prywatne. Jak by mi zależało na kasie koledzy to bym już 2 resy zrobił i nie pisał zapowiedzi Uśmiech

Pozdrawiam

Ale masz zamiar stawiac tzw, Fun ? Jezeli tak przybliz mi termin Duży uśmiech
Odpowiedz
#46
fun jest teraz kolej na s1..
Odpowiedz
#47
(20-09-2017, 12:17)Rashelovsky napisał(a): fun jest teraz kolej na s1..

Kolej na całkowicie nowy serwer Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • salam alejkum
Odpowiedz
#48
Odpal Funa bez Max lvla z botem i tyle. Ludzie będą zadowoleni, Ty zarobisz i w między czasie postawisz ten swój nowy serwer. Na aktualnym serwerze nic się nie dzieje, ludzie tylko skillują...

@Vultur
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Tobby:
  • Pan biechu
Odpowiedz
#49
jedyne wyjscie z tego jest zajebac resa charow zrobic jakis ciekawy update bez otc clienta nowe sagi itp i zajebac new expy dla wiekszych lvli bo np by mozna bylo zmiejszyc dmg kadishow zeby tam sie na nich poszlo expic niby do tego 1750 a potem lecimy na jakies nowe expy zwiazane z db super np lub cos w tym podobnego a nie wszystko jedno i to samo robi sie co edycje czyli expisz na blazkach nawet do maxa lub ssach potem hardy i pk a to juz nudne robic jedne i te same questy nawet mam propozycje zeby dodac nowa czesc questow takie jak extreme ktore moze bd dawac jakies bonusy moze nie zalezy od vultura ale chociaz byloby co robic na tym otsie po hardach zamiast tylko pekowania
Odpowiedz
#50
proponuje dodac super extreme questy np. quest na super maga wymagaloby to zebranie 300ssow/ super titanium quest 3k summon pointow / super ulti glovy +10 wiecej ataku niz obecne zebranie 1k blaze firow no i zeby tak latwo i nudno nie bylo extra shadow quest 10k colerow 9k brolasow 8k janemb
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu