Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update
#21
Ja to też bym zagrał na tej becie v2
Odpowiedz
#22
jebac update robcie resa i wracamy ze starym s3 bez maxa lvl,z botem itp i wtedy update to gracze wroca a nie Duży uśmiech bd uciekac po miesiacu grania
Odpowiedz
#23
Podbijam, najlepsza edycja bez Max lvla z botem
Odpowiedz
#24
Problem z edycja bez bota jest taki, ze ludzie nie maja wystarczajaco czasu, zeby nadgonic ludzi z topki.. a jak ktos ma kose z jakims gosciem ze srodka tabeli i sie okazuje ze to kolega kogos z topki to juz sie ma pograne, a z botem bylo to wstanie nadrobic w miare szybko, nawet nie majac czasu na granie.. teraz skonczyly sie czasy gdzie ludzie grali dla grania i dziwi mnie ze tak malo osob to zauwaza. Bo naprawde nie znam wielu osob ktore graja w Tibie bo lubia siedziec przed komputerem 30 min i patrzec sie jak klikaja w szafke i pozniej dostaja orgazm jak wpadnie achiev - nie tedy droga

#edit - dodam, że gdyby postawić 2 serwery, jeden nocheat drugi bot allowed to na tym drugim grałąby zdecydowana większość, bo ta gra jest za mało rozbudowana sama w sobie jako gra, żeby ludzie chcieli poświecać cały swoj czas <nie liczac tych ludzi bez zycia jak adoxy i vicodiny Duży uśmiech>
Odpowiedz
#25
Problem ze bez max lvla balans jest taki ze brollas/freezer/goku jebia kazdego na pizde. to byl powod max lvli Szczęśliwy.
Odpowiedz
#26
(16-09-2017, 10:33)Fanboyy napisał(a): Problem z edycja bez bota jest taki, ze ludzie nie maja wystarczajaco czasu, zeby nadgonic ludzi z topki.. a jak ktos ma kose z jakims gosciem ze srodka tabeli i sie okazuje ze to kolega kogos z topki to juz sie ma pograne, a z botem bylo to wstanie nadrobic w miare szybko, nawet nie majac czasu na granie.. teraz skonczyly sie czasy gdzie ludzie grali dla grania i dziwi mnie ze tak malo osob to zauwaza. Bo naprawde nie znam wielu osob ktore graja w Tibie bo lubia siedziec przed komputerem 30 min i patrzec sie jak klikaja w szafke i pozniej dostaja orgazm jak wpadnie achiev - nie tedy droga

#edit - dodam, że gdyby postawić 2 serwery, jeden nocheat drugi bot allowed to na tym drugim grałąby zdecydowana większość, bo ta gra jest za mało rozbudowana sama w sobie jako gra, żeby ludzie chcieli poświecać cały swoj czas <nie liczac tych ludzi bez zycia jak adoxy i vicodiny Duży uśmiech>

Chcesz mi powiedziec, ze jak jest bot to nadgonisz topke? Szczęśliwy juz predzej na no-cheat to zrobisz jak jest bot to topka lata praktycznie 24/7 na bocie i jak jestes np 600 lvli w plecy i sam zaczniesz bocic 24/7 to i tak tej topki nie dogonisz nigdy chyba, ze przestanie grac. Na no cheat topke da sie dogonic szczegolnie, ze jest max lvl wystarczy wziac ostatnia edycje w ktorej nasz team mial juz 750+ po rebie a te wszystkie marki lowcy szparek dopiero co fuzki powbijali a spokojnie nas dogonili. Na no cheat wygrywa ten komu bardziej zalezy a na edycji z botem wygrywa ten komu nie szkoda pradu.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  •
Odpowiedz
#27
A rozmawiałem akurat pare dni temu z Andrzejem na Ts ze najlepszy server byl wlasnie bez max levela Duży uśmiech
 @Vultur mowilem ci jak bedzie, server typu DBL nie ma prawa bytu w dzisiejszych czasach Duży uśmiech
Odpowiedz
#28
Rozgrywka powinna się szybko toczyć, żeby nowi nie męczyli się ze zdobywaniem lvla. Dodam tylko, że map click powinien wrócić.
Odpowiedz
#29
@Cive tak, dokladnie, bo ja nie mam i nigdy nie bede mial czasu na takie granie jak wy i wasze teamy, czyli w wiekszosci 24/7, wiec jak jest bot jestem w stanie zajac sie rzeczami waznymi, a mimo to nie odstawac az tak bardzo od tych ktorzy siedza przy kompie i faktycznie kompletuja content.. bo widzisz patrzysz przez pryzmat teamow ktore was nadgonily, a ja bym was za miesiac nie nadgonil, a nie myslcie ze wasze teamy to caly serwer bo czesto sie tak zachowujecie jakbyscie tylko wy tu grali
Odpowiedz
#30
(16-09-2017, 17:52)Pan biechu napisał(a): A rozmawiałem akurat pare dni temu z Andrzejem na Ts ze najlepszy server byl wlasnie bez max levela Duży uśmiech
 @Vultur mowilem ci jak bedzie, server typu DBL nie ma prawa bytu w dzisiejszych czasach Duży uśmiech

Ja tez jestem za tym ze best edycja byla bez max lvla ale to dla graczy jak my co topke praktycznie co edycje trzymaja bo dla tych co w topce niesa to bez max lvla sa w dupie.
bo taka prawda topka wbija 1k lvl niema co robic i exit. bic sie niema z kim bo topka to praktycznie twoja gildia.

To samo wez se przyklad z tej edycji s2 ja wbilem 999 lvl spckiem po rebie jak dopiero ktos inny reba zrobil Szczęśliwy to ja bym mial z 1.5k lvl zanim ten ktos wogole byl by blisko 999.
Niby jest ta stamina tylko ten co ma czas siedziec przed kompem po 20h, to robi questy jak niema staminy itd. a na dbp questy easy/medy/hardy daja w chuj duza przewage.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu