Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Update
#51
I kto by to bil? Mam na myśli coole, brolle i jaby
Odpowiedz
#52
Co do "extreme questow" to kiedys pisalem tego typu propozycje mianowicie przeniesc czesc hardow do extreme+dodac nowe questy do extreme wtedy nowi gracze tez mieliby szanse zrobic hardy a jednoczesnie byloby co robic
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Tobby
Odpowiedz
#53
(20-09-2017, 23:05)Cive napisał(a): Co do "extreme questow" to kiedys pisalem tego typu propozycje mianowicie przeniesc czesc hardow do extreme+dodac nowe questy do extreme wtedy nowi gracze tez mieliby szanse zrobic hardy a jednoczesnie byloby co robic

Nie Uśmiech Moja wersja jest lepsza moim zdaniem Uśmiech
Odpowiedz
#54
A jaka jest Twoja wersja? Bo chyba jej nie znam Duży uśmiech
Odpowiedz
#55
Zanim sie kurwa czegos doczekam to ludzie zapomna o tym DBP Duży uśmiech
I tak zastanawiam sie dlaczego niechcesz postawic tymczasowego serva gdzie by ludzie pobiegali i sie pobili, bo czuje ze zanim te pomysly wprowadzisz w zycie bedzie 2018
Odpowiedz
#56
(21-09-2017, 12:23)Pan biechu napisał(a): Zanim sie kurwa czegos doczekam to ludzie zapomna o tym DBP Duży uśmiech
I tak zastanawiam sie dlaczego niechcesz postawic tymczasowego serva gdzie by ludzie pobiegali i sie pobili, bo czuje ze zanim te pomysly wprowadzisz w zycie bedzie 2018

DO TEGO ZMIERZAM NON STOP. ODPALIC FUNA BEZ MAX LVLA Z BOTEM, LUDZIE BEDA HAPPY, VULTEK ZAROBI NA KOLEJNE WAKACJE I RANDKI Z ASIA I W MIEDZY CZASIE POSTAWI NOWY SERWER

#SPRAWADLAUWAGI
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Tobby:
  • Orgazm Mariji
Odpowiedz
#57
(21-09-2017, 12:57)Tobby napisał(a):
(21-09-2017, 12:23)Pan biechu napisał(a): Zanim sie kurwa czegos doczekam to ludzie zapomna o tym DBP Duży uśmiech
I tak zastanawiam sie dlaczego niechcesz postawic tymczasowego serva gdzie by ludzie pobiegali i sie pobili, bo czuje ze zanim te pomysly wprowadzisz w zycie bedzie 2018

DO TEGO ZMIERZAM NON STOP. ODPALIC FUNA BEZ MAX LVLA Z BOTEM, LUDZIE BEDA HAPPY, VULTEK ZAROBI NA KOLEJNE WAKACJE I RANDKI Z ASIA I W MIEDZY CZASIE POSTAWI NOWY SERWER

#SPRAWADLAUWAGI

Ja po prostu dążę do tego abyś Ty @Tobby, marudził na forum 

"kkkkkarwa vultur mam dość tego expienia na tych green saibanmanach bo blue są zajete miesiąc gry i nie mam nic nowego do expienia...!!! a tak wgl to gdzie ja mam zarobić na senzu jak są takie drogie...?"
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , emsik
Odpowiedz
#58
Jedynie co ja widze to tobby pierdolisz bzdury i marudzisz bo na tej edycji nic nie ugrales Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu