Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Błąd z Saga Zarbon
#1
Witam, wraz z chłopakami robiliśmy Dodorie na zasadzie tank + heal i dmg - a healer atakuje z lapy i leczy, wiadomo. Przy zarbonie sie to nagle okazalo ze nie zaliczyło. Dowiedziałem sie że bijąc z łapy nie załapałem się na 5% dmg. Wyobraźcie sobie zdenerwowanie ekipy. Postanowiliśmy jednak robić dalej sagi  (zrobiliśmy dalej ) na tej samej zasadzie że tank - heal i dps. z tym że im zaliczało mi nie. Powiedzieli że jak zrobie ssy i wstawię to potwierdzą przebieg zdarzeń. Między czasie pisałem do Videlczyka oraz Grafnastyka. Jestem świadom tego żeby spławić mnie to wystarczy napisać " taka mechanika gry, nie miałeś 5% trudno (spierdalaj i szukaj nowej ekipy) ". Jednak prosiłbym o rozpatrzenie prośby dodania sag na równo z chłopakami ponieważ gram uczciwie i nie używam wspomagaczy, nikt nie narzeka na mnie. Chciałbym czerpać przyjemność z gry na tym serwerze jednakże takie sytuacje ... wymagają interwencji BOGA. Dziękuję i proszę o odpowiedź. Screeny posiadam do wysłania bo tutaj jakoś jest okropna w załączynikach na 500 kb.



moge wyslac  albo podaje link   https://megawrzuta.pl/filesgroup/a143ab0...2ff46.html
#2
Po pierwsze - hosting....
Nikt nie bedzie niczego raczej pobierac Duży uśmiech
Po drugie - przykro nam za zaistniałą sytuacje, ale niestety nie możemy wyrównać Ci tych sag....
Na pocieszenie mogę dodać, że sam szukam blokera to możesz gdzieś poczekać Duży uśmiech
Anioł 
#3
mogę wrzucić ssy na co chcecie Uśmiech to nie problem. W dalszym ciągu proszę o odpowiedź Szefa.
#4
Poproszę Vultura jeszcze raz zeby wystarczylo po prostu uderzyc sage aby ja zaliczyc, bo niestety ten system nie jest przystosowany do takiej ilosci ludzi na sagach jaka jest aktualnie. Na wyrownanie sag natomiast nie ma co liczyc.

Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu