Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej?
#31
Co za problem zrobić nową ekipę? Lub złączyć 2 teamy. team mój w tym Elendil Pawełek etc + jakikolwiek inny ogarnięty i rewolty koniec by był
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#32
Jak dla mnie moglibysmy sie skonczyc z ta woja na default i napisac posta z vote za resetem na funie czy jakis medium raty server czy cos. Język
Odpowiedz
#33
To lepiej już by było aby na "Jakiejś edycji" był TOp lvl exp miał np. x0,5 a poniżej niego każdy x1
chodzi o to by. np 800 lvl miał exp 0,5 a typek na 799 miał x1 i połowa jego expa była by x2 a Cwiartka x4.
Po co ? aby 1 dzień grania nie równał się z odejsciem topki w niepamięć bo TOP lvl zawsze będzie mieć najciężej przecierając szlak expa dla całego servera Uśmiech
Przez co zawsze wszyscy będa mieć możliwość szybciej expić od Największego lvl na servie= co się równa częste zmiany na servie jeżeli chodzi o TOP 1 gracz.
jeżeli dało by się to zrobić z aktualizacją co 10 min to bosko. a jak nie to co reset servera zmieniają sie Skryptem Widełki lvl w stosunku do TOP1 Gracz.
Przykład:
TOP1 Gracz 1k lvl to ma exp x0,5
500-1k exp x1
250-499 exp x 2
150-250 exp x4
1- 150 exp x8

Ale widełki zmieniały by się na bierząco... tak by dzień startu dla kazdego był expem x 0,5 aż do restartu.
po restarcie jak był by 100LVL top1 to szybki exp macie do 15 Duży uśmiech akurat do Bukujutsu potem wolniej i wolniej. ale da to szanse że zaczynając gre tydzień później od startu zawsze w tydzień nadrobię expo.

Taka moja wizja Balansu w EXPIE.
Balans w PVP ? = nie da się bo większość śmiesznych desek jest przez "Miss" nie rozumiecie ? jak naciera w siebie 2 gosci z full combo.
1 traci 70% HP drugi nic bo był miss Duży uśmiech w tedy ten co walnoł misa albo ucieka albo pada.... dlatego łatwo złożyć kogoś kto ma skrypty nie ważne jakie ale reka jest szybsza z dobrym zanzo niż jakie kolwiek auto heale bo exaust nie poszcza.
Więc balansu nie zrobicie jeżeli nie będa wszyscy grac równie dobrze bo... dla przykładu ja 1k 2k humanem radziłem sobie jak chciałem gdzie chciałem i z kim chciałem.
Nie mówie że byłem OP zabójca ale też na mnie taki się nie znalazł..
To samo jak pograłem GOhanem Uśmiech ew wspomne Trunka który jest najwiekszym Gównem na poziomie 600+ Duży uśmiech ale też dało się jakoś żyć..
A przyjdzie Invi z Jaba który jest bardzo dobry i potnie go jaba 200 lvl mniej bez mrugnięcia okiem....

Zbieżność nicków jest przypadkowa i nie miałem nikogo namyśli Duży uśmiech
Tak że balansu nie da się zrobić... Co najwyżej da się Unormować OP Chary Uśmiech które są za łatwe.
A do najłatwiejszych postaci Servera zaliczamy:
GOKU/NW/C18/Human.
Odpowiedz
#34
Lumpi co z tymi missami sie zgodze ale trzeba tez niestety wyjebac super kamke albo ja jakos zbalansowac bo wezme naprzyklad spcka i freezera, spc na 1k lvl wali z choby okolo 130-140k,freezer okolo 120-125k
Spc Z kamki wali po 50-65k,freezer po 88-100k
Freezer 2x super kamka+ee ma combo tak okolo 320k
Spc 2x kamka+choba ma combo jakies 270k
A to przeciez spc powinien miec wiekszy dmg ze spelli niz freezer i tak nietylko jest z spckiem,freezerem
I tak jest nietylko z freezerem,spckiem. Pomiedzy gohanem a coolerem tez jest taka roznica.

To wezme przyklad avesa do mojego zerowca
Z samej 2x super kamki praktycznie blacki lapal poprostu niektore s kamki sa za op a niektore za slabe.
970 vegeta od 1160 freezera Zdezorientowany.
Odpowiedz
#35
@Lumpi

Ten pomysł z expem nie jest taki zły ;-) ale to na przyszłość i pewnie nie da się tego zrobić.
Co do missów to proponuję je usunąć ale zmniejszyć lekko dmg w PvP

@Adox no to lekko przesadziłeś z tymi liczbami Szczęśliwy bo ja 900 gokiem bez maga max 87k z ttk Szczęśliwy tak się biło jak było 50 w power można dać
Odpowiedz
#36
(17-02-2016, 22:23)Rashelovsky napisał(a): @Lumpi

Ten pomysł z expem nie jest taki zły ;-) ale to na przyszłość i pewnie nie da się tego zrobić.
Co do missów to proponuję je usunąć ale zmniejszyć lekko dmg w PvP

@Adox no to lekko przesadziłeś z tymi liczbami Szczęśliwy bo ja 900 gokiem bez maga max 87k z ttk Szczęśliwy tak się biło jak było 50 w power można dać

Nie ja tu mowie o 20 powera
Tylko ze z full eq na ki dmg,kaddish arm,c18 legi
1k freezerem bilem wiecej z kamki niz 1.2k buubek z geno.
Odpowiedz
#37
Adox i jego bajeczki jak zwykle Niezdecydowany po co Ty wogole piszesz te farmazony Szczęśliwy
Odpowiedz
#38
(17-02-2016, 22:55)gikiliki napisał(a): Adox i jego bajeczki jak zwykle Niezdecydowany po co Ty wogole piszesz te farmazony Szczęśliwy

Bajeczki? zapytaj sie avese co z jego vegeta robilem moim freezeremNiezdecydowany
Nick Astral na s1 jesli sie niemyle.
Odpowiedz
#39
Ten temat nie miał być po to żebyście się kłócili (Adox i Gikiliki)
Odpowiedz
#40
Fajnie będzie jak wszelkie zmiany zostaną wprowadzone na bieżącym servie update itp
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu