Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej?
#11
No ale może nie będzie potrzeby dawać tego max lvl jakby się w miarę ogarnęło niektóre sprawy. Ciężko to stwierdzić.
Odpowiedz
#12
Myślę, że fun z obniżonymi ratami o połowę z max lvlem 999 byłby najlepszą opcją. Nie było by że gildia sie wyexpiła i chuj mamy po grze.
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#13
Wlasnie lipa by byla z takimi ratami, najlepiej dac 0.5 exp jak kiedys na tamtej edycji chyba taki byl albo 1x przed reb a 0.5 po reb i skill rate taki sam jak bylUśmiech
Odpowiedz
#14
Dokladnie jak meta mowi Język
Odpowiedz
#15
i 999lvl w 1 dzien od startu ... dobre typy
Odpowiedz
#16
Serwer stoi 2 miechy a wy już myślicie o resecie... większość graczy nie osiągnęła dużo, nie zrobiła medów, itd.
Takie częste resety nie przyciągają graczy, a nawet odpychają. Po co grać jak zaraz reset i od nowa.
Odpowiedz
#17
@rashel : Wole wbic 999 w jeden dzien niz przesiedziec miesiac przy tm. 999 > wary
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#18
Edycja z max lvlem nie była najlepsza dlatego, że był max lvl.
Była najlepsza, bo grały dwa duże równe sobie teamy, które nie odpuściły gry po zrobieniu easy questow, tylko szli łeb w łeb, aż do hardow i zdonowania wszystkiego co było dostępne.
Był to udany zbieg okoliczności, że zarówno w moim jak i Aelo teamie tyle osób miało chęć i czas do gry. A sam max lvl tylko każdego wkurwial, więc nie wiem o czym wy tu piszecie.
Niestety nigdy się to nie powtórzy, a reszta ze swoim zjebanym podejściem do gry(wejść popisać z noobami na silce i poszukać przyjaciół) może sobie robić resety do woli i tak każda edycja będzie chujowa.
Odpowiedz
#19
"Przez te wasze ciągle resety różne teamy po jednej przekopie przestają grać.
"Dobra dostaliśmy wpierdol nie gramy, poczekamy na kolejną edycje.""

odeszlem nie bo "dostalem wpierdol" bo nie dostalem zdazalo sie pasc pare razy na warze ale to norma wy tez padaliscie.

"No ta edycja z max lvlem byla imo najlepsza"

jak dla mnie najlepsza edycja pozostanie chyba na zawsze no cheat.

"Wiadome ze spc przyrost hp zostanie taki jaki jest to jest jedna postac ktora niepotrzebuje zadnych zmian tak szcerze to samo vegeta"


vegeta potrzebuje zmian, o lvle 350+ sie nie czepiam bo jest taki sredni nie jest ani za slaby ani za op ale do lasta vegeta ssie pale w chuj a szczegolnie do 270 lvla...


co do max lvla ma to swoje+ i minusy zdecydowanie jak juz ma byc ten max lvl to zrobic tak aby na tym max lvl bylo cos do roboty bo jak nie to nic z teog nie bedzie


edycja dobiega konca? nie zgodze sie minely 2 miesiace dopiero


ogolnie zgodze sie z tym co napisal vicodin. Wczesniej byl po prostu fart, ze w obu teamach bylo duzo ludzi i wszyscy grali mimo, ze na poczatku hardy wydawaly sie nie do zrobienia to i tak pare osob je zrobilo nie sadze, ze to sie powtorzy mozna powiedziec, ze BSNT juz nie istnieje drugiego takigo zgranego teamu jak rewolta nie ma. Oczywiscie na tej edycji bylismy my-wanted ale nie bylismy tak zgrani jak rewolta no i bylo nas mniej ale jakistam opor stawialismy nudno nie bylo.

oczywiscie jestem za zrobieniem balansu i wprowadzeniu duzego upa przed nastepnym resem.
Odpowiedz
#20
Max lvl na dbp jest konieczny tutaj 200 lvl roznicy robi makabryczna roznice w pvp jesli tego nie widzi ktos to jest noobkiem tyle odemnie. A S1 nie moze byc dobry bo 2 miechy robic questy to ja was pozdrawiam Szczęśliwy

Musicie zrozumiec ze to sa OTS servery tibi gdzie wbijasz wbijasz lvl bijesz sie a jak nie ma z kim sie bic dluzej niz 2 -3 dni to gg wychodzisz z takiego czegos. Tak lookam na to S1 to tam ludzie nie bija sie po 7 dni Szczęśliwy i dalej expia no normalnie smiac sie chce. Szczęśliwy


btw. ludzie co myla ze ta edycja jeszcze powstanie sa durniami nic wiecej niz czekac za resem. Nie ma takiej mozliwosci by cos powstalo znow no chyba ze reset, no ale reset to raczej na wkacje mi sie wydaje szybciej vultur zrobi gdyz nie lubi ich robic Język

@@@ Edit
ADOX po co Ty piszesz ze goku soo op on jest taki jak inne postacie nic nadzwyczajnego graliscie od startu jakos na s2 gokami z aleo i gowno nimi z robiliscie Język to kupiliscie nw i andro gdyz ewidetnie do warow KULKA jest lepsza od LAPY.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu