Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co dalej?
#21
@gikiliki Gwarantuję ci, że gdy dasz max lvl i wszystkie questy eq itp "na wyciągniecie reki" tak jest to na s2 to taki server szybko się znudzi.
Po 2-3 tyg ludziom się nie będzie chciało walczyć o pietruszkę.
Na tej edycji z max lvlem oraliśmy się bez przerwy dobre 3 miesiące, bo każdy chciał zrobić jakiś quest/skill/eq więcej od przeciwnika, żeby mieć jakąś przewagę.
I to właśnie dzięki temu była motywacja do bicia się z żydami żeby nie dać im loocić itemow do questow/nabijac skili/przejmowac bossow itd.
Ktoś od nich poszedł loocic np sala skiny, ktoś od nas też chciał loocic i już od czegoś tak banalnego zaczynało się kilkugodzinne mordobicie.
A w nagrodę wygrany team stawiał swoje chary na salki.
To jest tylko jeden z wielu przykładów. Ludzie szybko się nudzą gdy bija się O NIC.
Tak wygląda przebieg udanej edycji dbp, to nie jest war server z pasami 1/1.
Odpowiedz
#22
Vico przeciez oczywiste ze max lvl z expem xxxx na orshabalu ze tak ujmie nie moze byc Szczęśliwy Ja czegos takiego nie chce. Na s2 bilismy sie codziennie od poczatku wsumie ale pozniej gowno wono wystartowalo i tak jakos tam poszlismy troche pograc powarowac sie gdyz tutaj te Pawelki i kirita oberwali za mocno i nie bylo oporu. Masz na S1 lvl 1100 prawda? Szczęśliwy 20 osoba ma 600 ? To jesli ogarniasz gasisz takiego typa na combo lombo Szczęśliwy Myslelismy z segirem by wbic na S1 po tym jak aleo i adox i reszta parceli dostali przekop ale zeby was dogonic to by trwalo 2miechy a przez te 2 miechy w byscie znow sie oddalili o 2 miechy na przod. Na wono game play konczy sie w 2 tygodnie max masz wszystko i siedzisz i sie klepiesz/ zbierasz kase/ klepiesz/ zbierasz kase/. Na wiekszoscci otsow tak jest ze gameplay konczy sie po 2 tygodniach i masz pvp/lootanie/pvp/lootanie

Przyklad Vico Ci dam server DBCreative czy jakos tak 170 osob online a gdybys tam wszedl to bys sie zalamal jakie gowno Szczęśliwy 3 dni i masz all Szczęśliwy ale ludzie graja bo lubia pvp Język

Ogolem teraz widze ze server fun nie ma przyszlosci z takimi ratami z jakimi jest teraz gdyz ludzie wbijaja po 3k lvl. ja mialem 1700 lvl to adoxa gdy mial 2300 to moglem posmyrac nawet we 2 a nie zabic. gdyz roznica zdecydowanie za duza jest.

Podsumowanie LVL DAJE ZA DUZO POWINNO SIE TO MOCNO ZMIENIC. < To jest propozycja na next edycje. Gdyz ta upadala i nie powstanie na 100% Język
Odpowiedz
#23
Skasuj mnie i Damiana z listy i z reszta osób możecie się bić już po 2 tyg gry. Szczęśliwy
Jakby wcześniej wprowadził ten paragon system to łatwiej byście mieli ogarnąć jakieś chary.
Odpowiedz
#24
No tu masz racje vico Język Tylko nie po 2 tygodniach bo zrobic medy to z 3 tygodnie Szczęśliwy Hehe nie no na 100% wbijemy znow w 7-9 osob na nastepna edycje teraz gdzie idziej sie klepiemy Język Bo teraz to bez sens zaczynac grac Język Tylko ogolem nie wiem jak Ty ale ja osobiscie nie proponuje ustawiac serva z banami za bota na expie gdyz chyba jesli jestes w przeciwnej gildi to po Ciebie ktos poleci od innej gildi prawda ? sam mowiles ze walki o respy byly. A teraz tez duzo osob prawdopodobnie przez te bany odeszlo. Ja to bym pogral Sobie na starym S1 ogolem z expiem

1-750 1x
after reb
1+1x
1400+ 0.1x exp
Raty Takie tylko i wylacznie ze rebelion i titanium quest jest w miare op a Titkow nie zrobisz szybciej niz 1k + lub nawet wiecej tyle odemnie.
Odpowiedz
#25
Giki Przekop?
Slowo przekop ma sens jak sie bijesz na rownych liczbach = fire gakure nawet takiego slowa nieznaUśmiech
2v2 albo 2v4 nawet niewychodziliscie na mnie i aela conajmniej 5 typa potrzebowaliscie zeby 1 zlozyc bo brak wam dmgu bylo a ja aela solo do reda bralemUśmiech A w 4 go biliscie 30 sec jak stal w miejscu wpisujaczew hotach wpisac eletric death ball
A solo cie bralem jak dzifke niestety na kaddishach pokazales klase mialem ile 90 lvl przewagi i plakales o lvl Szczęśliwy
A 5v5 to nawet niemowie co bylo bo nawet police wam niepomagalo SzczęśliwyDDD

A zeby dogonic vicodina to wystarczy miesiac czasu max Niezdecydowany

@Giki

Goku jest op bo kulka niejest wcale lepsza przez auto zanzo poprostu po chuj marnowac czas na goka jak mozna bylo se kupic chara
Ja nawet od startu gokiem niegralem wiec tez nwm co pierdolisz wy mieliscie juz 2k lvle i pawelek hardy jak ja zaczynalem grac.
Potem aelo gral na 2 gokach dla beki a potem to juz wyjebane mialem w s2 bez warowania sie na rownych liczbach to nie war to samo z rewolta bylo 2v7 dostali okop 19 do 7 i sie znudzilo.
Odpowiedz
#26
Adox uwielbiam dzieci takie jak ty Szczęśliwy Nie komentuje nawet tego co napisales. Takie male pytanie kto odszedl z serva?

"A zeby dogonic vicodina to wystarczy miesiac czasu max Niezdecydowany "

Te wasze texty sa komiczne Szczęśliwy Tak samo jak w wiekszosci postow ja wale 1 vs 5 solo Szczęśliwy i takie glupoty Szczęśliwy Smieszny jestes Szczęśliwy Przekop dostaliscie wszyscy Slepp I buzz quixer aleo adox Green raichu i metta ktory biegal z quixerem non top.
Odpowiedz
#27
Zrob serwer ktory bedzie miał reset co tydzien

vultur plox
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#28
Jak bys zobaczyl odszedlem z s1 i z s2 z powodu braku ludzi do pvp?

S1 dlamnie sie skaczylo na lastach jak juz mowilem bo poprostu balans byl do bani ze nw>all.

2.7k andro bije tyle co 2.2k nw z choby

Giki powiem ci tak jak mi dasz jakis dowod ze dojebaliscie nas all jak bylismy all razem kolo siebie i wy kolo siebie to powiem tak 'Dostalismy Przekop' ale takiego czegos niebylo wiec niebylo przekopu tylko wy dostalicie przekop
5v5 i to jeszcze kolo police z czego tylko ja,aelo+sleep-i moglismy was bic bo quixer od 1 police siadal bez hardow.
Odpowiedz
#29
Pamietam czasy v2 jak ludzie bez questów, aszków, reba, wiekszosci sag grali po 80 + osób stale, bez mc bo zabronione, bot także zabroniony, przelew shop był i się serwer utrzymywał. To były dobre czasy. Chciałbym żeby wróciły. Można zrobić np serwer wieksze raty niż na s1 max lvl 1500, brak redukcji pvp karmy lub ogolnie karmy Uśmiech. 100% ze nie beda biegaly 1500 lvle
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#30
Oj metta zdziwil bys sie jak by rewolta grala to kazdy od nich by biegal z 1.5k lvl bo jest ich 8-9
A z taka masa to nikt na dbp niema szans Potym jak sie BSNT rozpadlo.
Fire Gakure nawet by niewbilo 1k lvli vs rewolta.

I tak Tak jak cive powiedzial best edycja bylo No-Cheat wedlug mnie na wakacje znow mogl by byc puszczony.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu