Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam, prosze o pomoc
#1
Witam Panow.

Przeglądałem Sobie listę serwerów db i naruto. Gdyż sporo czasu grałem na dblu, ale niestety delete dostałem pomyślałem czemu by nie spróbować gry tutaj. Nie muszę od razu zaczynać gry, ale mam parę pytań odnośnie edycji.

1. Czy opłaca się zacząć grę w tym momencie?
2. Czy po prostu poczekać ?
3. Jakaś dobra profka jaka?
4. Dzieją się jakieś akcje czy cos na serwie? Jest trochę osób by z kimś pogadac?

Dziękuje za pomoc

Scrabby
Odpowiedz
#2
Elko. Powiem Ci tak: PODOBNO mają być zmiany i jakieś nowości. Aktualnie to co stoi, to "beta" która została włączona bo ludzie się nudzili. Jeżeli chcesz, to oczywiście warto pograć, potestować profki, porobić questy, ale czy teraz znajdziesz sporo osób do pogadania? wątpię. Trzeba poczekać na start nowej edycji, a zapewniam, że zawsze na początku jest sporo ludzi i duża część z nich siedzi na gejm czacie. Mimo że niewiele zmian zostało wprowadzonych (odkąd gram) to zawsze tu zaglądam, bo serv jest fajny i szczerze powiem atmosfera jest dużo lepsza niż na wymienionym przez Ciebie servie (aczkolwiek dalej toksiki ostro X D). Polecam poczekać ew. potestować profki.
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
Tak jak kolega wyzej napisal obecnie to co stoi to tzw "beta" na ktorej wszyscy po prostu boca full afk wiec raczej nie znajdziesz duzo osob do pogadania. Jezeli chcesz potestowac profki itp to smialo lecz jezeli chcesz pograc na servie na ktorym cos sie dzieje i jest z kim pogadac to musisz poczekac na start nowej edycji.
Odpowiedz
#4
Tak jak napisal Cive, jezeli chcesz sobie posprawdzac profki i po prostu sie pobawic gra to teraz jest dobry moment.
Odpowiedz
#5
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu