Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korzystanie z Guild House
#11
Tobby Beka ze miales 1k lvl na swoim janemba a ja 1200 lvl na nw padles z eq praktycznie takim samym jak moj nw nosil bo przezucilem na drugiego chara wiec nie mow ze nie miales eq i mniejszy lvl bo jakos sam ubiles 1k lvlem 700 i kozaka zgrywales... wiec w koncu zamknij ta pizde i skoncz plakac...

(27-11-2017, 15:04)Bullsey napisał(a): Tobby Beka ze miales 1k lvl na swoim janemba a ja 1200 lvl na nw padles z eq praktycznie takim samym jak moj nw nosil bo przezucilem na drugiego chara wiec nie mow ze nie miales eq i mniejszy lvl bo jakos sam ubiles 1k lvlem 700 i kozaka zgrywales... wiec w koncu zamknij ta pizde i skoncz plakac...
Ps. Gdybys Byl bardziej ogarniety to by mozna bylo chociaz z toba normalnie porozmawiac ale niestety nie da sie wiec trzeba cie cisnac bardziej zebys w koncu skonczyl do kazdego sie kozaczyc
Odpowiedz
#12
Właśnie Ty pokazujesz poziom rozmowy-połowa rzeczy zmyślona. To tak jak zostałeś chrzestnym 11latka mając skończone 19. Więcej mi nie trzeba Szczęśliwy
Ps. Każdy już wie, ze mnie zabiłeś
Odpowiedz
#13
+warn dla panów za spam,
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post this is sparta:
  •
Odpowiedz
#14
No i pozdro no i czesc, po odebraniu domku nie moze z niego wyjsc sam. Chora strefa na trainach nie jest jako domek i komendy nie dzialaja, jedyna opcja to kinto ale zakladam ze moze go nie miec.

A za spam to co lubie czyli warny :3

z ciekawostek
Marshall 25% warningu
Yalesz 25%
Tobby 50% co znaczy ze kazdy Twoj post musi teraz zostac zaakceptowany
Warny znikaja po miesiacu

Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu