Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paragony
#1
Czemu mi w ogóle nie działają paragony ? Postać jest offline wszystkie wymogi są spełnione a ten przycisk to sobie moge klikać do rana i nic się nie stanie : / ? resetuje neta, komputer nawet inna przeglądarke ściągnąłem i nic .. Ktoś ma jakieś sugestie why :C ? 



Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Rookgard?
Odpowiedz
#3
Też nie, jedyny paragon który mogłem użyć to na lvl Niezdecydowany reszty już kompletnie się nie da
Odpowiedz
#4
jak chcialem sobie dzisiaj dac lvl na nooba zeby go potem zbic to stronka laduje sie przez chwile a potem nic jakby acc maker niereagowal
pozdr Vultur z takim acc makerem
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post nightmare1245:
  • Tobby
Odpowiedz
#5
U mnie to samo. Chwila ładowania i nic.
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#6
Co wy chcecie od Acc makera biedny andrzej tyle sie nameczyl, a strona nadal do dupy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Pan biechu:
  • Tobby
Odpowiedz
#7
kupa wam na glowy. acc maker wygląda bardzo dobrze tylko imo możnaby dodać gdzieś info o currently online, najlepszy gracz, najlepsza gildia czy coś żeby było widać, że coś się dzieje od razu po wejściu na stronę Duży uśmiech
a to, że coś nie działa to po prostu zgłaszajcie zamiast coś stękać, że strona zjebana i coś nie działa


@down
zrób lepszą Szczęśliwy
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#8
widac jak dobze ona jest zrobiona
http://www91.zippyshare.com/v/cJ4QOiIS/file.html
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post nightmare1245:
  • Tobby
Odpowiedz
#9
Nwm po chuj wogole vultur czas wkladal w nowa strone stara byla spoko nawet lepsza niz te gowno co jest teraz co sie szuka wszystkiego dluzej.

Mozna bylo ten caly czas w balans wsadzic moze jakas edycja by chociaz trwala wiecej niz 10 dni.
Odpowiedz
#10
a moze jest ograniczenie na acc ?..
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu