Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NOWY ACC MAKER
#1
Witam,

Jako, że invi olał moja prośbę o ten temat muszę go napisać sam Duży uśmiech

Otóż proszę wszystkich, którzy korzystają z nowej wersji naszej strony do wypisania błędów albo ewentualnych braków na niej, co według was powinno być a nie ma Uśmiech

Generalnie strona jest gotowa, bodajże z tego co pamiętam to tylko wyrabienie rkeya nie jest do końca zrobione. Więc proszę o wypowiedzi kogoś co ma więcej błędów.

Pozdrawiam  Duży uśmiech
Odpowiedz
#2
Who is online oraz dodać gdzieś liczbę z graczami online na serwie.
Odpowiedz
#3
imo brak jakiejś ramki na stronie głównej z informacjami jak uptime, ile osób online Szczęśliwyd
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#4
(07-02-2018, 09:33)yalesz napisał(a): imo brak jakiejś ramki na stronie głównej z informacjami jak uptime, ile osób online Szczęśliwyd

takich rzeczy specjalnie nie ma ani osob, ani uptime aby gracz musial wejsc do gry, w zadnych grach tego nie ma tylko ots Uśmiech
specjalnie to skasowalem i nie dodam tego Język
Odpowiedz
#5
jak komuś bardzo zależy to może looknąć w top100 czy są online Oczko
Odpowiedz
#6
Mozilla Rudy Lis

Jak wybierasz z listy str jest ok ale jak wchodzisz w str przez postac np oladasz sobie jakiegos charocka klikasz na skille i dopiero tak sie dzieje

[Obrazek: 18244989560673586676.jpg]
[Obrazek: 15436781836910175264.jpg]
Odpowiedz
#7
@Rashelovsky,

Dziękuje za podesłanie screenów, teraz zrozumiałem - Naprawione, możesz przetestować dla pewności Uśmiech
Odpowiedz
#8
(07-02-2018, 21:53)Tobby napisał(a): Założyć gildii się nie da

Da się!

https://priogames.com/#!/highscores/deathrank/guilds
Odpowiedz
#9
brawo 10 lat robiles acc makera o ile go sam zrobiles
jeszcze gildie da sie zakladac japierdole
Odpowiedz
#10
(07-02-2018, 03:46)Vultur napisał(a): Witam,

Jako, że invi olał moja prośbę o ten temat muszę go napisać sam Duży uśmiech

Otóż proszę wszystkich, którzy korzystają z nowej wersji naszej strony do wypisania błędów albo ewentualnych braków na niej, co według was powinno być a nie ma Uśmiech

Generalnie strona jest gotowa, bodajże z tego co pamiętam to tylko wyrabienie rkeya nie jest do końca zrobione. Więc proszę o wypowiedzi kogoś co ma więcej błędów.

Pozdrawiam  Duży uśmiech

"Jestem w robocie przypomnij mi jutro" :v Invi olal Niezdecydowany
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu