Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Launcher
#11
i jeszcze ball powinien zabierać po 2k many za hit jbc

OTC Serce


@vulti \/
no ja sie domyślam, ale haters gonna hate a płaczki bendom płaczkować
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#12
(11-03-2018, 09:16)yalesz napisał(a): i jeszcze ball powinien zabierać po 2k many za hit jbc

OTC Serce

Jak sie nie gra na dashu, to ball w całe nie jest taki op Uśmiech
Odpowiedz
#13
(11-03-2018, 00:39)Invisiblity napisał(a):
(11-03-2018, 00:18)Bull Senpai napisał(a): Launcher spoko tylko zrob normalny client a nie jakies udziwnione gowno jak na pokemonach jakis Szczęśliwy nie lubie takiego czegos chujowo sie gra najlepiej taki tibijski Uśmiech

OTclient bedzie :3

To nawet nie wbijam ot client najgorsze co moze byc dodane i tu nawet nie chodzi o to ze bedzie bot niedostepny czy cos ale sam fakt ze to wyglada jak gowno i gra sie chujowo
Odpowiedz
#14
(13-03-2018, 23:44)Bull Senpai napisał(a):
(11-03-2018, 00:39)Invisiblity napisał(a):
(11-03-2018, 00:18)Bull Senpai napisał(a): Launcher spoko tylko zrob normalny client a nie jakies udziwnione gowno jak na pokemonach jakis Szczęśliwy nie lubie takiego czegos chujowo sie gra najlepiej taki tibijski Uśmiech

OTclient bedzie :3

To nawet nie wbijam ot client najgorsze co moze byc dodane i tu nawet nie chodzi o to ze bedzie bot niedostepny czy cos ale sam fakt ze to wyglada jak gowno i gra sie chujowo

+1 OTC dla mnie zabiło tez inny serwer dragon balla... Kiedyś próbowałeś zrobić OTC klienta i nikt na nim nie grał. Pewnie wbije i zobaczę co i jak ale wątpię żebym grał a szkoda =/
Odpowiedz
#15
Mi sie osobiscie OTC client bardzo podoba. Pykalem troche na dbl na ktorym jest OTC i jezeli chodzi o samego clienta to moim zdaniem jest przyjemny dla oka i posiada bardzo przydatne funkcje ktore udogadniaja gre takie jak mozliwosc umiejsowienia minimapy/eq czy nawet paskow zycia w dowolne miejsce na ekranie dodajmy do tego sama plynnosc clienta nie wiem gdzie wy tu minusy widzicie. Oczywiscie znam tez inne servery z otc na ktorym nie wyglada to zbyt dobrze przyklad wygladu inventory na jednym z servow naruto
[Obrazek: 2di0p39.png]

moim zdaniem wyglada to tragicznie i jest niesamowicie niepraktyczne przez pierwsze parenascie minut gry tam nosilem spodnie w zlym slocie. Takze moim zdaniem wszystko zalezy od tego jak ten OTC bedzie zrobiony ale jezeli bedzie to zrobione porzadnie i nie beda na sile wprowadzane wlasnie takie "urozmaicenia" ktore totalnie zabijaja klimat tibii jak na screenie wyzej to bedzie ok
Odpowiedz
#16
(14-03-2018, 01:25)demonsofdrago napisał(a):
(13-03-2018, 23:44)Bull Senpai napisał(a):
(11-03-2018, 00:39)Invisiblity napisał(a):
(11-03-2018, 00:18)Bull Senpai napisał(a): Launcher spoko tylko zrob normalny client a nie jakies udziwnione gowno jak na pokemonach jakis Szczęśliwy nie lubie takiego czegos chujowo sie gra najlepiej taki tibijski Uśmiech

OTclient bedzie :3

To nawet nie wbijam ot client najgorsze co moze byc dodane i tu nawet nie chodzi o to ze bedzie bot niedostepny czy cos ale sam fakt ze to wyglada jak gowno i gra sie chujowo

+1 OTC dla mnie zabiło tez inny serwer dragon balla... Kiedyś próbowałeś zrobić OTC klienta i nikt na nim nie grał. Pewnie wbije i zobaczę co i jak ale wątpię żebym grał a szkoda =/

Na DBP nie było nigdy ot clienta, tylko zupełnie inny klient, który był świetny tylko brak plików source zabiło tamtego klienta.
Co do samego klienta to ogromna kwestia jak się go zrobi, jak ktoś ma wiedzę to zrobi go tak, że przebije wszystkie serwery co na zwykłym kliencie Tibii jest praktycznie niemożliwe. Aczkolwiek wypuszczenie go na początku edycji to rzecz, której nie potwierdzam bo nie wiem czy to jest realne.
Odpowiedz
#17
Proszę szybciutko o argumenty dlaczego OTC "zabije" server, a nie jak tutaj jest bardzo popularne i bardzo denerwujące: "a **** * * ** ** nie gram, bo TO zabiło edycje/server". BORZE BŁOGOSŁAF
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#18
To moze zrob normalnego clienta i otclienta? Uśmiech i po problemie
Odpowiedz
#19
(15-03-2018, 00:20)Bull Senpai napisał(a): To moze zrob normalnego clienta i otclienta? Uśmiech i po problemie

To akurat zalezy. Jezeli bedzie to edycja ala s1 tzn bot dozwolony jezeli jestes przy kompie to raczej nie bedzie to problem chcesz grac na zwyklym prosze bardzo, lecz jesli bylby to server no-cheat to raczej byloby bez sensu udostepniac zwyklego clienta poniewaz jak wiadomo na OTC ciezej o bota a to dodatkowe zabezpieczenie.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Vultur
Odpowiedz
#20
No ta edycja s2 co byla tez no cheat na normalnym cliencie i co duzo botow bylo? Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu