Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[s2] [Niepelnosprytny] False report
#1
Marna proba wrobienia w bana, przychodza noobami caly czas i spadaja. A jakby rzucic okiem w regulamin to :

V) Raporty 

1. Tworzenie fałszywych dowodów, czyli edycja screenów, filmików tzw. fake'ów - prowadzi do stałego zablokowania konta. 



Sadze ze powinien ktos wyciagnac jakies konsekwencje z tej proby wkrecenia mnie w bana.
Nie pozdrawiam tych panow Niezdecydowany

tutaj dorzuce filmik o ktory mi dokladnie chodzilo : http://www48.zippyshare.com/v/He1WKY2a/file.html
Odpowiedz
#2
Bardzo intrygujące.. Bo autor reporta w żaden sposób nie chciał udowodnić że sam nie zszedł z triala. Jakieś nagranie kamerą wszystkich kabli z kompa i pokazanie co podpięte. Dodatkowo żeby było widać klawe w momencie pusha. + procesy czy teamviewer nie leci.. Ale i tak mogą ziomki zajebac robaczka przez co nie wykryje i nie udowodnisz że nie wrabiasz.

Teraz beka bo udowodnij że nie wrabiasz Szczęśliwy skoro taki zarzut postawiłeś.

Ja co do samej sytuacji ostatnio byłem na trialu i chciałem ubić quixera. Ten podszedł do mnie i skoczył w dół. Też mu nie pyklo bo nie zdążyłem się odpalić. Tak że takie jaja się dzieją Szczęśliwy
Odpowiedz
#3
zaraz sytuacja sie wyjasni i ktos zostanie ukarany

Wyrok w imieniu Kolejnej Rzeczpospolitej Priorityowskiej :

Skazuje Abdula na 30 dni banicji za probe zrzucenia winy na inna osobe oraz dodatkowo skazuje Abdula na 60 dni banicji za wykorzystywanie buga w postaci wbijania PK + Pushowania na trial labiryncie


Kod:
16:47 Abdula was deleted by GM Invisiblity because of Bug Abuse on 30 days.
16:48 Abdula was deleted by GM Invisiblity because of Bug Abuse on 60 days.
Odpowiedz
#4
To teraz nasuwa mi sie jedno kurwa : 
1. Na jakiej podstawie dostalem delete
2. Gdzie sa te dowody
Odpowiedz
#5
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
Odpowiedz
#6
Brak "koniec nagrywania".

16:45 Admin Dymek: Abdula has been undeleted.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu