Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reworked Maps... coming soon
#11
(25-05-2018, 14:41)Frexor napisał(a): Już nie mogę się doczekać, aż wydam ciężko zarobione 15 zł na PACCa. Jest to jedyny serwer do którego chętnie wracam, a tu jeszcze fajne zmiany się szykują. Inni tylko robią reset i odcinają kupony, a u was widać zmiany. Brawa za wytrwałość! Będzie dalszy rozwój sag?

Przede wszystkim PACC na serwerze będzie darmowy. Co do rozwoju sag, to szczerze mówiąc nie jest to obecnie priorytetem. Jest bardzo dużo innych rzeczy do zrobienia, jednak nie mówię, że sagi idą w odstawkę to może być jedna z przyszłych aktualizacji jednakże na pewno nie tej na start.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • yalesz
#12
Pacc za free? Smutny
#13
chyba juz gratulowalem
#14
PACC za free. kolejna dobroć Serce czego chcieć więcej
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
#15
(25-05-2018, 19:15)Raav napisał(a): Pacc za free? Smutny

Tak, więcej osób zagra Oczko
Sporo osób odpuszczało grę jak nie miało na pacc lub nawet nie zaczynało a PACC na DBP i tak był bardzo tani.
#16
Update
[Obrazek: 05528072075607541407.jpg]


[Obrazek: 56005540158101510363.jpg]


[Obrazek: 45059418371561311956.jpg]


[Obrazek: 38589423009608346946.jpg]


[Obrazek: 41638437914992817822.jpg]


[Obrazek: 65353226339113430659.jpg]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Rashelovsky:
  • Vultur
#17
I tak niewazne jaka ilosc zmian jesli w balansie niestanie sie jakis Cud to i tak serwer chuj strzeli po tygodniu max dwoch.

Jedyne Profki ktorymi sie akutalnie oplaca grac to Brolly,Freezer,Majin,Spc i c18 a reszta scierwa

Nawet patrzac na stare rebalanse taki Brollas dostal 35/hp lvl i teraz wychodzi ze brollas ma lepsza lape niz goku podobny dmg ze spella tylko ze jedno to aoe a drugie to wave. < fck logic

Albo kazdy ci mowil ze cell ma dostac ki abso to dales buubkowi Ktory i tak mial najwiecej hp,broken dmg jak na tanka.

Szczerze mam nadzieje ze Caly Balans bedzie napisany od zera.

Albo janembie kiedys znerfiles lape i stal sie niegrywalny tez zanim robisz jakies zmiany postaci to pierw je testuj vs inne postacie a nie ze zmieniasz i potem jak bedzie to bedzie.

Tak jak to bylo z moim Spc na tej edycji no cheat ze potem 1v6 solo robilem Szczęśliwy.

Albo robisz DBP pod SOLO albo pod TEAM wedlug mnie lepiej zrobic pod TEAM bo tak jak jest teraz to kto ma wieksza mase wygrywa.

Dbp za kazdym razem upadalo nie ze niebylo co robic tylko przez balans ze jedna postac byla niebo lepsza od innych.

+ Pacc free? to na czym ty planujesz zarabiac?

Rework postaci jest potrzebny Zeby kazda sie czyms roznila bo te speciale co dodales to chuja daly jeszcze bardziej balans spierdolily.

Bo aktualnie to wyglada

Tank > BUU

Saiyan > Brolly

Ball>C18,Spc

Do tego prosze cie zmien nagrode tam na giant planecie o tego m belta na cos uzytecznego bo tego nawet bez m belta by sie niedalo zrobic. Quest na nagrode ktora trzeba miec zeby go zrobic a kazdy myslal ze tu jakis ope item bedzie a tu takie oplucie na ryj Szczęśliwy.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adox244:
  • Tobby
#18
Oj Adox Adox, jak zwykle najmądrzejszy - brak zielonego pojęcia o rozgrywce, ale wszystko wie lepiej niż cały support razem wzięty.


Mam dla Ciebie bardzo przykrą informację, gdyż na tej edycji nie będzie elfa, który robił wszystko za Ciebie, także twój OP SPC nie będzie każdą chobą trafiać Smutny

Zarobić? Cały szereg rzeczy będzie, które ludzie będą kupować i to w mniejszym stopniu pay-to-win, które staramy się ograniczyć w rozgrywce.

1-2 tygodnie edycja? takiej, krótkiej to tu chyba nigdy nie było Duży uśmiech


Pozdrawiam
#19
(26-05-2018, 02:33)Vultur napisał(a): Oj Adox Adox, jak zwykle najmądrzejszy - brak zielonego pojęcia o rozgrywce, ale wszystko wie lepiej niż cały support razem wzięty.


Mam dla Ciebie bardzo przykrą informację, gdyż na tej edycji nie będzie elfa, który robił wszystko za Ciebie, także twój OP SPC nie będzie każdą chobą trafiać Smutny

Zarobić? Cały szereg rzeczy będzie, które ludzie będą kupować i to w mniejszym stopniu pay-to-win, które staramy się ograniczyć w rozgrywce.

1-2 tygodnie edycja? takiej, krótkiej to tu chyba nigdy nie było Duży uśmiech


Pozdrawiam

Ta edycje co alvarissy mialy po bp creditek/ssow przez auto loota trwala 8 dni potem juz byly pustki. Przez pustki mam na mysli wary bo jak wiadome jesli sa wary=serw zyje niema warow=serw R.I.P

Na tej edycji niebylo elfa co moj spc byl op. Bez auto obracania, wtedy sie mialo tylko auto clickera na senzu.

Rozrywka? na dbp niema takiego czegos i nigdy niebylo, praktycznie wszytkie Hard Questy sa niewykonalne dla nowego gracza. Jedyna tutaj opcja jest taka zeby ulatwic questy na hardy o 75% i je znerfic chyba ze juz je nerfiles bo hardy dawaly w chuj za duzo. Wogole Przeskoki Easy/Medy i Hardy sa za wielkie Postac z easy a postac bez easy i sie praktycznie postacia bez easy nieda zabic postaci z easy nawet z roznica skilla o 100%.

I ci kazdy powie ze veteran dbp robi hardy w 2-3 tyg a nowy gracz jesli je wogole zrobi to zrobi to w okolo 2-3 miechy jesli do tego bedzie zdeterminowany a w 99% taki gracz odejdzie bo ludzie z hardami dominuja serwer.
Tak samo na dbp niegranie naprzyklad 24h za bardzo typa trzyma w plecy. Praktycznie niegrasz jeden dzien i o top 1 mozesz pomarzyc co prawda stamina miala z tym pomoc tylko ze z limtowana iloscia respow na jakich mozna expic to i tak robi w chuj roznice naprzyklad jak taki goku ma miec podobny exp do freezera? albo spc do freezera? bylo to widac jak shroudedowi i sall akinowi sie expilo spckami musieli siedziec na pieprzonym vcq zeby wogole fuzke wbic co ja i rashel juz mielismy okolo 830-900 na buubku i brollasie.

Pamietam jeszcze ta edycje co aelo mial top 1 530 androida przed reb i dostal bana na 4 dni a icons mial wtedy 480 po tych 4 dniach bana icons juz mial fuzke po rebie. <Wtedy juz byl Stamina System jesli dobrze pamietam>
I mi tu niechodzi o bany bo ich pewnie niebedzie ale mi chodzi o to ze jak ktos ma wakacje powiedzmy tydzien w hiszpani i niema dostepu do kompa to zeby niebyl tak w tyle ze juz praktycznie moze dac exita.

I co do Elfa to ja w pvp przewaznie tylko uzywalem do auto senzu a co do obracania uzywalem tylko bo inni uzywali to jakos dorownac musialem.

A jak mi niewierzysz to sie spytaj rashela co dokladnie uzywalem na tej edycji co gralem na Xodzie.

Mi tam elf bardziej przeskadza niz pomaga.

Ja ci tylko mowie o problemach DBP ale pewnie rashel i tak ci pomogl w 80% w tych co wymienilem. Ja ci tylko mowie co potrzebuje chociaz malych zmian zeby polepszyc rozrywke o 200%.
Bo ty zawsze miales problem w tym ze szukales duzych zmian mimo ze w calym DBP zeby polepszyc rozrywke o jakies 2x jest duza ilosc malutkich zmian.
Naprzyklad zwiekszenie ilosci expa za taski ktore sa potem nieoplacalne do robienia np ice beasty/yeti.
Dodac lepsze miejsca do lootania kasy naprzyklad mozliwosc selania m beltow zeby przyspieszyc mozliwosc zrobienia STQ bo potem sie ma ich backpacki po nic.
Zbalansowanie Power/Agility zeby byly porowno a nie ze Agility daje 5% abso a power 7.5% dmg czy jakos tak. w kazdym badz razie wiem ze power>agility o czym gadam chyba okolo roku.

Dodac nowe sety dla TANK/DPS/KI i zrobic crafting system zeby wykorzystac do czegos szmatki bo tak naprawde na dbp jedyne co sie liczylo to CC/SSY/PPKI i nic innego a jak by sie dodalo sety to naprzyklad do Dps Potrzebujesz Red/Yellow/Orange/Golden Szmatki do Tanka Blue/Black/Violet/White a dla KI Light blue/Green/Light Green/Grey i nawet przez takie cos dochodzi nowa waluta do serwera bo tak to ultimate questa robia 3-4 osoby na edycje i jak kupuja to te szmatki sa warte grosze a tak jak naprzyklad wyjedzie sie z potrzeba 1k szmatek na 1 item to ludzie beda zbierac i je selac jak beda potrzebowali kasy. To samo domy/ssy zeby byly potrzebne do craftu eq a nie tylko mag/infernal co jeszcze bardziej powiekszy gospodarke.

Poprostu dodac questy/itemy co wymagaja itemy ktore na dbp juz sa naprzyklad blaze fires maja tylko 1 uzytek to samo z symbolem mimo ze leca teoretycznie jak blaze fires mimo ze jest potrzebny 1.
#20
Nie wiem po co się tak rozpisujesz. Większość wymienionych przez Ciebie problemów jest dawno rozwiązana, ale nie masz o tym pojęcia bo ja tylko daje screeny "efektowne", a changelog zawiera mnóstwo podpunktów co do gry i ekonomi a także ułatwień i utrudnień. Marnujesz zarówno swój czas jak i mój nie znając zawartości changeloga.

PS: Nie potrzebuje na DBP toksycznych graczy, więc jak masz kłopot z tym, żeby poczekać a potem oceniać to zawsze możesz opuścić ten serwer. Uwierz mi na ilość graczy na pewno nie będę narzekać na tej edycji.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu