Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PrioGames - Promo Topic
#11
(14-06-2018, 21:40)yalesz napisał(a):
(14-06-2018, 18:55)maniek544 napisał(a):
(14-06-2018, 12:54)Gangplank napisał(a): Najbardziej podoba mi się to z paccem, bo zazwyczaj Ci co kupowali pacca mieli łatwiej a wiadomo nie każdy chce wydawać na gre : P

10zl/miesiac to nie jest duzo przeciez.
pacc na rl kosztuje 32-40zl / miesiac
netflix kostuje 42zl/miesiac
spotify 20zl/miesiac
korzystanie z karty bankomatowej - zazwyczaj w okolicach 5zl jak nie przekroczmy jakiejstam kwoty


czy 10zl w porownaniu do innych rzeczy, z ktorych wielu z nas korzysta, to duzo? imo nie, bardzo symboliczna kwota. a wiadomo, po miesiacu mozna juz za hajs w grze kupowac pacca ez Uśmiech

ogólnie się z Tobą zgadzam, ale może jednak nie bądź samolubny i popatrz na graczy, którzy nie zarabiają np

no nie nie przesadzajmy, teraz dzieciaki to dostają 10 zł kieszonkowe do szkoły codziennie...a jak ktoś już nie jest dzieckiem a nie ma 10 zł na miesiąc żeby wydać i docenić pracę administracji, to niech sp... do pracy, a nie siedzi i gra w tibie
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Fanboyy:
  • , Vultur
#12
anty bot powiadasz ta? a co wykrywa
#13
Ale cenzura. Niezdecydowany
#14
(14-06-2018, 23:36)Vicodin napisał(a): Ale cenzura. Niezdecydowany

To poważna gra, nie tolerujemy takich rzeczy na forum - przykro mi Oczko
[Obrazek: gzRH.png]
[Obrazek: sbnE.png]
#15
(14-06-2018, 22:50)Fanboyy napisał(a):
(14-06-2018, 21:40)yalesz napisał(a):
(14-06-2018, 18:55)maniek544 napisał(a):
(14-06-2018, 12:54)Gangplank napisał(a): Najbardziej podoba mi się to z paccem, bo zazwyczaj Ci co kupowali pacca mieli łatwiej a wiadomo nie każdy chce wydawać na gre : P

10zl/miesiac to nie jest duzo przeciez.
pacc na rl kosztuje 32-40zl / miesiac
netflix kostuje 42zl/miesiac
spotify 20zl/miesiac
korzystanie z karty bankomatowej - zazwyczaj w okolicach 5zl jak nie przekroczmy jakiejstam kwoty


czy 10zl w porownaniu do innych rzeczy, z ktorych wielu z nas korzysta, to duzo? imo nie, bardzo symboliczna kwota. a wiadomo, po miesiacu mozna juz za hajs w grze kupowac pacca ez Uśmiech

ogólnie się z Tobą zgadzam, ale może jednak nie bądź samolubny i popatrz na graczy, którzy nie zarabiają np

no nie nie przesadzajmy, teraz dzieciaki to dostają 10 zł kieszonkowe do szkoły codziennie...a jak ktoś już nie jest dzieckiem a nie ma 10 zł na miesiąc żeby wydać i docenić pracę administracji, to niech sp... do pracy, a nie siedzi i gra w tibie

ładne ocenianie rzeczywistości której się nie zna. ja jestem dzieckiem a nie dostaje ani grosza kieszonkowego. skąd mam Ci wziąć na pacc? chodzić trawniki kosić? taa juz zapindalam
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
#16
Mysle ,ze pacc za darmo to nie taki zly pomysl a wspomagac server moze kazdy np poprzez kupno skill ringow czy czegos tam pewnie co vultur wymysli na ta edycje.
Jeszcze pytanie czy na tej edycji jest jakis hight lvl rate ? i czy beda w sms shopie te bronie ultimate? oraz czy questy sa wogole wrzucone z gry czy po prostu nie ma za nich bonosow?
#17
Żadnych broni w accku nie będzie. To nie będzie serwer fun.
#18
Sklep będzie to co widać + aury pioruny kinto do latania i nie wiem co jeszcze.. przedmioty które nie wypływają na rozgrywke
#19
(15-06-2018, 13:47)Rashelovsky napisał(a): Sklep będzie to co widać + aury pioruny kinto  do latania i nie wiem co jeszcze.. przedmioty które nie wypływają na rozgrywke

scrolle beda zmienione na zwykle i zwiekszona cena, zeby az tak nie dawaly przewagi + pewnie masa kolorywch bp.
#20
Zajebiscie to wyglada,czas wrocic.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Merida:
  • Vultur


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu