Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Text Changelog cz.6
(09-07-2018, 00:03)Adoxx napisał(a): Ja pozdrawiam spcka

Alvarissy bijemy sie 1v6? Szczęśliwy.

@Liroj
Coolera sn potem nic niedaje to tylko na low lvlach jest dobre.

+ takie male pytanie rozrzut dmg u ttk zostal naprawiony czy dalej bedzie bilo miedzy 44-51k?.

zobaczymy jak 1 vs 6 sie bedziesz bic Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • maniek544
Odpowiedz
Jak wygląda Janemba na tym serwie? bo ten cały changelog nic mi nie mówi, nie grałem na poprzednich edycjach.
Odpowiedz
(09-07-2018, 00:07)Nasienie Szatana napisał(a): Jak wygląda Janemba na tym serwie? bo ten cały changelog nic mi nie mówi, nie grałem na poprzednich edycjach.

Jest dobry tylko vs melee a przeciwko ballowcom to szczerze jedynie co mozesz zrobic to uciekac.

za to najlepszy bloker do sag.

I takie pytanie czemu jaba niedostal spowrotem starej lapy? kiedys mial lape jak maszyna ze sie balo podejsc a teraz to bleh.

+ teraz jak saiyani niemaja ki abso to taki freezer/spc niezabijaja ich na buta?.

@Down jak jego ki dmg znerfisz ta postac sie gownem stanie tu akurat to samo powiedzial vicodin co jest prawda.
Zostawic go z samym ki dmg a lape znerfic bo teraz ma to i to.
+Freezer zawsze byl najbardziej op profa a jak double kamka byla to przez 5 edycji mowilem ze jest best to kazdy mnie wysmiewal dopoki ich w 0.1 sekundy niewysadzalem.

Problem jest taki ze freezer sie odpala w okolicach 800 lvla.
Odpowiedz
Freezer nie dostał nerfa na DMG ki więc tak trochę automatycznie stał się prawie najlepszą postacią jak nie najlepszą
Odpowiedz
SPC w 500 brolla bez KI Abso (tego co zabrane tzn zmienione na melee) spc 30 power broll 30 agi + m bootsy i jakies tam ene dostaje 7k-8k nie pamietam juz ile dokładnie na hita nie zabija sie nikt nie martwcie sie chyba ze ktos zapierdoli 100 w power 0 agi to watpie ze bedzie zabijal na hita ale nie poexpi nigdzie Szczęśliwy bo go na 500lvlu ani polamia

dodatkowo dmg w pvp został zmniejszony

@edit Freezer 900 lvl z magiem full power w moby 110k a w NW 100 agi bb i titanki bije 10k ee
Odpowiedz
Ymm, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy SPC nie będzie teraz trochę ściekiem? Co prawda ostatni raz grałem 4 lata temu około, ale pamiętam, że na expie dosyć duże pizdy dostawał na łeb, a teraz jak sai sei jest ponerfione to czasami nie będzie to wyglądało jeszcze gorzej? Duży uśmiech
Odpowiedz
(09-07-2018, 01:02)Mortal napisał(a): Ymm, niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale czy SPC nie będzie teraz trochę ściekiem? Co prawda ostatni raz grałem 4 lata temu około, ale pamiętam, że na expie dosyć duże pizdy dostawał na łeb, a teraz jak sai sei jest ponerfione to czasami nie będzie to wyglądało jeszcze gorzej? Duży uśmiech

ohoho gosciu od 4 lat to on byl zmieniany 17 razy Szczęśliwy
Odpowiedz
No dlatego pytam, czy czasami nie będzie on miał dmg'u, ale jak ktoś/coś do niego podejdzie (co nie jest ciężkie przy takim zasięgu choby) to padnie w chwilę Język
Odpowiedz
(09-07-2018, 01:05)Mortal napisał(a): No dlatego pytam, czy czasami nie będzie on miał dmg'u, ale jak ktoś/coś do niego podejdzie (co nie jest ciężkie przy takim zasięgu choby) to padnie w chwilę Język

jest git
Odpowiedz
To się okaże przy expie/warze, ale zaufam Ci i nim zagram Język

A i w sumie 1 more question, jak teraz ma być taki hard z kasą, to czy czasami wyexpienie tego spcka nie będzie kosztowało miliony ze względu na ciągłe zapotrzebowanie many?Szczęśliwy
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu