Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fragi ?
#1
Co wy zescie odjebali z tymi fragami ja sie pytam, nie da sie kulturalnie wybaczcie, pierwszego dnia ludzie najebali po 1k killi, ze az vultur prosil zeby nie bili low lvli bo jest placz i z tego wszystkiego dajesz na war otsie 8 fragow dziennie ? Oszaleliscie do chuja czy ktory to taki genialny z tym pomyslem, bo trzezwy to on nie byl. Najwieksza beka jest z ludzi do 150 lvla, wchodza ci takie pety z autyzmem i biegaja dzielac expa na pol i tylko wkurwiaja oko to musisz takiego zajebac bo nie ma opcji i co on wroci tak 8 razy nic nie tracac zajmie mu to pol godziny, a ja jestem ujebany na 3 dni bo mam rsa ze nawet na trainy pojsc nie moge.

To byl tylko przyklad jak polowa moich ludzi rsa wbilo, teraz druga sytuacja, dlaczego tutaj kurwa zalicza fraga nawet po smierci ewentualnie po kij wie jakim czasie od ostatniego uderzenia w goscia, dostalem rsa totalnie z dupy, robilem sage i nagle mi sie rs pojawil bo jakis 2 petow bilem, ale nie dalem rady bo gram super majinem, zabilem za to innych ludzi no bo przeciez mialem 5 fragow a do super magicznej liczby aka 8 fragow na rs mam 2 wolne kille, to leci bitka, szef ma 7 fragow i jest elegancko, a nagle po pol godziny pojawia mi sie komunikat ze jakis inwalida umyslowy padl niewiadomo od czego, a bilem go prawie rok temu i mam rsa z pizdy robiac sage SzczęśliwyDDDDDD ?

Zmienicie to czy dalej takie jaja beda sie dzialy ? Bo to serio nawet smieszne nie jest, dobrze ze w jailu nie wyladowalem przez  te kozak bugi
#2
Zgadzam się z tym panem
#3
Było gwałcone na czerwono linkami było głosowanie to gdzie byliście? Szczęśliwy
#4
Z tego co wiem wygralo 14 fragow, a nie 8, z reszta 14 to jest za malo, wiec kto wymyslil te jebane 8 to naprawde uscisk prezesa sie nalezy
#5
utkaj dziure, zróbcie najlepiej bez limitu to mapa będzie usiana dedami 1 leveli
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
#6
ta z tego co głosowałem i widziałem wygrało 14 fragów zreszta to i tak mało jak za wszystko ci zalicza fraga + jak kogoś zabijesz on nic nie traci wystarczy mieć karme na + i mówisz że zabijesz typa raz na respie i bedzie wracał bo nic nie traci i zajmie mu to 30 min (jakie 30 min typ sobie po wyjebce redukuje karme u dende placi jakies grosze i po 5 min masz rsa Szczęśliwy.

zamiast ograniczenia fragów już lepiej było dodać ogranicznik pvp (1-100) moze sie bic nastepnie 100/150 i 150+/999
lub dodac te removery do item shopu do tego dlaczego jak ktoś ma rsa to można go zabić na trainach obok Vegeta Guardiana wtf? to osoba z rs ma dac x-loga z otsa na 3 dni bo nic nie moze robić ani skilowac ani expicNiezdecydowany
#7
8 mało? Śmiech 3/4 graczy by się wkurwilo gdyby jakiś cwaniaczek z 200 lvl by ciągle to zabijał bo może coś spadnie Cwaniak A tak to chociaż jakieś wyzwanie A jak Ci nie przeszkadza to wbij rsa.
#8
Wy byliscie kiedykolwiek na warze czy mieliscie jakis h lvl na jakimkolwiek otsie ? Wy chyba w nogach spaliscie jak wam 8 fragow odpowiada, wyplakaliscie dzieciaki no cheat serwer to moze jeszcze no pvp wyplaczecie pajace bez rak, 700 osob na otsie a tu 8 fragow dziennie, to nawet nie jest, a szkoda gadac SzczęśliwyDDDDDDD
#9
"WYPŁAKALIŚCIE NO CHEAT" X DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

dobra jak ty pewnie jestes ziemniakiem mechanicznym
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
#10
(12-07-2018, 16:57)Many Szef napisał(a): Wy byliscie kiedykolwiek na warze czy mieliscie jakis h lvl na jakimkolwiek otsie ? Wy chyba w nogach spaliscie jak wam 8 fragow odpowiada, wyplakaliscie dzieciaki no cheat serwer to moze jeszcze no pvp wyplaczecie pajace bez rak, 700 osob na otsie a tu 8 fragow dziennie, to nawet nie jest, a szkoda gadac SzczęśliwyDDDDDDD

a ty byles? na warze? zawsze na otsach bylo 5 fragow albo 3 a do warow byly warmody za ktore nie bylo fragow panie h lvl widze piszesz z opowiesci jakiejs od low lvli


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu