Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Respy
#1
Jakich respów wam brakuje lub jakie wymagają zmiany? proszę wypisywać a ja postaram się coś dodać

@down Biomechanoidy maja 2 duze respy jeden vegeta 2gi ziemia Oczko

Co do Yeti mam juz narysowany resp tylko go dodać Oczko
Odpowiedz
#2
Z pewnością nieco większy respawn biomechanoidów by się przydał.
Odpowiedz
#3
Yeti na task Szczęśliwy przerobic istniejace z M legs na dwie bramy 200 i 450 czy cos bo na tych zwyklych yeti tlok jak chu... Szczęśliwy
Odpowiedz
#4
mr robot jest tylko jeden resp nie zaszkodziłby drugi jakis wiekszy resp z yeti tez bylby git bez ice beastow bo ten od 200 na winter city czy jak to sie zwie no nie polecam Duży uśmiech a ten w karin tower ice beasty op i nie da sie tam siedziec .



@down sa 3 respy z oozaru w tym 2 naprawde duze wydaje mi sie ze starcza
resp zwklych annihilatorów na + bo aktualnie sa 2 spoty a anni na ktorych sie oplaca siedziec 1 pewnie by nie zaszkodził
no deserty 24/h zajete Szczęśliwy tez +
elite sayiany sa 4 respy w tym 3 domki i jeden wielki resp wiec wydaje mi sie ze starczy o ile nie 5 respow
destructory czemu nie +

@buzan tak jak pisalem macie 5 czy 6 respow saiyanów gdzie niekotrych respow jest 1 albo 2 no nie przesadzajmy
Odpowiedz
#5
Większego respa Oozaru, lepszego respa annihilatorów (zawsze zajete są 4 respy) i jeszcze 1 resp z Desert Fighter są 2 respy i to wiecznie zajete
Odpowiedz
#6
desert fightery
elite saiyany
destructory
Odpowiedz
#7
Więcej saiyan, zdobywanie ogonów jest strasznie długie.
Odpowiedz
#8
Nie chce cwaniaczyc ale resp npc'tow rozdajacyh taski, malo taskow jest Język, a trudne w implementacji to nie jest
Odpowiedz
#9
Annihilatory
Odpowiedz
#10
Ilość respów nie jest dostosowana do ilości graczy online.

Gracze z wyższymi poziomami zajmują spoty dla niższych lvli ponieważ respy na ich poziom są zajęte i jest ich za mało i tak kółko się zatacza. 

Na pewno brakuje respów takich jak SE, Destro, Keany, Desert Fightery, Anni, DMy, Gonery, są to najlepsze potworki do expienia na danym poziomie i one są ZAWSZE zajęte. 


Wszystkie respy są dostosowane dla jednej osoby, nie można expic na danym spocie w np 4 osoby, bo po prostu jest on za maly i jest na nim za mało potworków.

Wg mnie powinny zostać dorobione po 2-3 duże respy z każdego z tego rodzaju potworów aby umożliwić graczom rozwijanie się. 


PS. Byłoby miło dorobić 1 pietro areny BTQ ponieważ kolejki są bardzo długie, żeby się tam dostać.


Pozdrawiam, Jr.  Anioł
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu